JMI & FLORVITA vs KK POLICIJA (55:72)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"KK Policija" gana nesunkiai įveikė "Jmi & Florvita"

Su kamuoliu KK "Policija" ekipos kapitonas Giedrius Klimavičius
2008 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 23:11 val., peržiūros: 4905

Šiandien (11-16) Lapių mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Įmonių" lygos ekipos: "Jmi & Florvita" (šeimininkai) ir "KK Policija" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje varžybos vyko taškas į tašką , tačiau nežymią persvarą beveik visą laiką turėjo svečių ekipa. Antroje pusėje labiau organizuotą krepšinį žaidusi "KK Policijos" ekipa iškovojo pergalę rezultatu 55:72 (10:15, 15:16, 11:27, 19:14).

Pirmas ketvirtis prasidėjo svečių atkovotu ginčo kamuoliu ir taikliu metimu su pražanga. Baudos metimas buvo netaiklus , o po krepšiu atkovoję kamuolį šeimininkai surengė greitą ataką , kurią pavyko sustabdyti tik pražangomis. Ilgą laiką ekipom nepavyko pelnyti taškų iš žaidimo. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai turėjo 4 taškų persvarą , bet pataikiusi tris tolimus metimus iš eilės "KK Policija" persvėrė rezultatą savo naudai 13:8. Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir pirmas dešimt minučių užbaigė rezultatu 10:15.

Antrame kėlinyje ekipos žaidė lėtą ir pozicinį žaidimą. Sėkmingai gindamiesi svečiai neleido priartėti savo varžovams. Visą kėlinuko laiką komandas skirdavo panašus skirtumas. Prieš ilgąją pertrauką svečiai turėjo 6 taškų skirtumą 25:31.

Po ilgosios pertraukos įvyko varžybų lūžis. Puikiai pradėję ketvirtį svečiai įgijo dviženklį pranašumą (39:25). Šeimininkai, nesitikėję tokio varžovų spurto, pasimetė ir nepajėgė sustabdyti įsibėgėjusių varžovų. Kėlinuko gale dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidusi "KK Policijos" komanda po šio ketvirčio įgijo 22 taškų pranašumą 36:58.

Paskutinis kėlinukas parodė , kad ir "Jmi & Florvita" yra kovinga ekipa. Suaktyvinę gynybą ir primesdami varžovams greitą tempą šeimininkams pavyko šiek tiek priartėti. Tačiau pritrūkusi laiko , jėgų "Jmi & Florvita" komanda turėjo pripažinti varžovų pranašumą 17 taškų skirtumu 55:72.

Po susitikimo pakalbintas R.Miladauskas ("KK Policija") teigė, kad jau trečiose varžybose ekipa rungtynes pradeda nesusikaupusi. Pirmose sezono rungtynėse dėl to teko skaudžiai nukentėti, o kitose įsivažiuoti pavyksta tik į rungtynių pabaigą. Šios varžybos yra puikus to pavyzdys.

"Business Partners Group" nesunkiai nugalėjo "Jmi & Florvita" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:05 val.)"KK Policija" įveikė "Sanistal" ekipą (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:24 val.)"Omega" palaužė "Jmi & Florvita" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 22:32 val.)"Kauno tiltai" tik po sunkios kovos palaužė "Jmi & Florvita" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)"KK Policija" tapo antraisiais "Įmonių lygos" finalininkais (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 22:39 val.)"KK Policija" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 20:41 val.)"KK Policija" po sunkios kovos palaužė "Kauno Švara & KRG" komandą (2009 kovo 06 d., penktadienis, 22:57 val.)"KK Policija" pergalingai pradėjo antrąjį "Įmonių lygos" turą (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"KK Policija" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė varžovus (2009 vasario 10 d., antradienis, 22:04 val.)"Naftelf -Nowaco" sutriuškino "JMI - Florvita" ekipą (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:12 val.)