KAUNO ENERGIJA vs SPORTO FĖJA & IV (88:68)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 13 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Graži "Kauno energijos" pergalė

2009 vasario 13 d., Penktadienis, 22:43 val., peržiūros: 3278

Šį penktadienio vakar Kauno energijos salėje susitiko aikštes šeimininkai „Kauno Energija“ krepšininkai ir svečiai „Sporto Fėja & IV“ po gražios kovos pergalę šventė aikštės šeimininkai 88:68.

Tvirtai varžybas pradėję 12:4 „Kauno Energija“krepšininkai kėliniui nespėjus įpusėti leido varžovams juos prisivyti 17:13. Tačiau greit rungtynių "svarstykles" persvėrę atgal į savo pusę ir padidino persvarą iki 9 taškų, ir laimėjo pirmąjį kėlinį 24:15.

Antrojo kėlinio pradžia nežadėjo nieko gero „Sporto Fėja & IV“ ekipai, nes šeimininkai sužaidus kelias minutes skirtumą padidino jau iki 22 taško – 39:17. Tačiau šeimininkai puikiai besigindami ir leisdami varžovams per kėlinį pelnyti tik 7 taškus, kėlinį laimėjo 36 po dviejų kėlinių rezultatas buvo 58:22.

Ilgoji pertrauka buvo tas laiko tarpas, kurio Sporto Fėja & IV“ treneriui pakako komandai priminti šių varžybų svarbą. Galingai, sužaidę šį kėlinį svečiai sumažino rezultatą iki 25 taškų 71:46.

Nors svečiai dar turėjo galimybę vytis varžovus, nes iki varžybų pabaigos buvo likę 10 žaidimo minučių, tačiau skirtumas jau buvo per didelis. Bet taiklių tolimų metimų dėka „Sporto Fėja & IV“ pradėjo artėti prie mažesnio skirtumo. Kėliniui besibaigiant svečiai prisivijo iki 20 taškų ribos, tačiau daugiau šis skirtumas ir nebesumažėjo. Aikštės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 88:68.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Donaldas Sakalauskas pelnęs 22 taškus, bei atkovojęs 12 kamuolių.

Pralaimėjusioje komandoje išsiskyrė Tomas Rekstys pelnęs 33 taškus.

Po rungtynių šeimininkų treneris teigė, kad varžovų komanda tikrai stipri, ir mums pergale nulėmė tai, jog jie pirmoje rungtynių pusėje buvome ant bangos, taip pat jis teigė jog priešininkai buvo lygiaverčiai.

Svečių ekipos treneris nenorėjo komentuoti varžybų.

Nelengva „Kauno energijos“ pergalė svečiuose (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:34 val.)"Kauno energija" iškovojo 6-ąją pergalę (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:48 val.)"Arauša" nepasigailėjo "Kauno energijos" (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 22:50 val.)"Kauno energija" pergalę iškovojo tik po pratęsimo (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:40 val.)Lengva "Sporto fėjos & IV" pergalė (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Kauno energija" nupūtė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Sunkiai pasiekta "Eltechos" pergalė (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 22:37 val.)"Servica-ICT"svečiuose palaužė "Kauno Energiją" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 23:06 val.)"Mikrokodas" nepajėgė pasipriešinti "Kauno energijai" (2008 spalio 25 d., šeštadienis, 20:19 val.)Gana sunki „Lytagra“ komandos pergalė (2009 vasario 03 d., antradienis, 22:51 val.)