LIETUVOS DUJOS vs AUTOKONTAKTAS (106:73)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 08 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Graži „Lietuvos Dujos“ ekipos pergalė

2009 kovo 08 d., Sekmadienis, 17:18 val., peržiūros: 4813

Šiandiena Energijos sporto salėje susitiko šeimininkų „Lietuvos Dujos“ ir svečių „Autokontaktas“ ekipa. Pirmuosius du lėkinius aikštelėje vyko gana atkakli kova, bet po ilgosios pertraukos šeimininkai įrodė savo pranašumą ir laimėjo rezultatu 106:73 .

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviem šeimininkų taškais, bet tada sekė svečių spurtas 9:0. Tačiau šeimininkai nepasimetė, tris tolimus metimus pataikė komandos kapitonas, dar pora pridėjo Nerijus Urbonavičius ir po pirmojo kėlinio „Lietuvos Dujos“ buvo priekyje 26:18.

Antrame kėlinyje šeimininkai taip pat nemažino apsuku, dar kelis tolimus metimus įmetė fantastiškai pataikęs komandos kapitonas Giedrius Pečiulionis ir sužaidus apie penkias minutes rezultatu 39:22 pirmavo šeimininkų ekipa. Vis dėl to antroje kėlinio pusėje geriau atrodė svečių ekipa, kur sugebėjo sumažinti rezultatą. Prieš ilgąją pertrauka 49:43 priekyje vis dar buvo šeimininkų ekipa.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų ekipa pradėjo kibiai gintis ir tiesiog šlavė varžovus nuo kelio. Sužaidus apie keturias minutes šeimininkai šį kėlinį laiminėjo 17:4. Tada svečių ekipa pelnė keturis taškus be atsako, bet tai nieko nereiškė, nes likusias minutes šeimininkai spurtavo 18:3 ir trečiąjį kėlinį laimėjo 35:9. Po trijų kėlinukų „Lietuvos Dujos“ jau pirmavo triuškinančia persvara 84:52.

Paskutinis kėlinys liko tik formalumas. Nors šeimininkų pranašumas buvo išaugęs iki 39 taškų persvaros, tačiau svečių ekipa kovojo iki galo ir iš visų jėgų. Taigi po finalinio švilpuko rezultatu 106:73 pergalę iškovojo „Lietuvos Dujos“ ekipa.

Šeimininkų ekipoje labiausiai pasižymėjo komandos kapitonas Giedrius Pečiulionis pelnęs 29 taškus.

Svečių ekipoje geriausiai pasirodė Donatas Pugžlys pelnęs 26 taškus ir sugriebęs net 18 kamuolių.

Po varžybų „Lietuvos Dujos“ komandos treneris teigė, jog rezultatas atspindi žaidimą.

„Autokontaktas“ ekipos treneris sakė, jog sunku žaisti kai nesusirenka visi žaidėjai ir pritrūko jėgų, bet šiaip vis tiek esame geri.

„Lietuvos dujos“ nepasigailėjo varžovų (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 01:27 val.)„Lietuvos Dujos“ uždusino „Servisa-ICT“ (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 15:14 val.)"Lietuvos Dujos" nesunkiai nugalėjo "Lytagra" (2009 kovo 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)"Lietuvos Dujų"ekipa pergalingai pradėjo sezoną (2008 spalio 21 d., antradienis, 22:15 val.)"Lietuvos Dujos" iškovojo dar vieną nesunkią pergalę (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 16:55 val.)"Lietuvos Dujos" toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Lietuvos Dujos" laimėjo prieš "Arauša" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)"Lietuvos Dujos" iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 14:55 val.)"Lietuvos Dujos" po dramatiškos kovos pateko į finalą (2009 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:50 val.)"Lietuvos dujos" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 16:47 val.)