SISTEMATIKA vs FILTER (85:65)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

"Sistematika" tik antroje varžybų dalyje palaužė "Filter" ekipą

2009 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 23:05 val., peržiūros: 4356

Šį vakarą "Milikonių" vidurinės mokyklos sporto salėje ginklus surėmė dvi "Įmonių +" lygos ekipos "Sistematika" (šeimininkai) ir "Filter" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje rezultatas dažnai kisdavo ir pasvirdavo tiek į šeimininkų tiek į svečių pusę. Antroje pusėje visą varžybų kontrolę perėmę šeimininkai iškovojo gan lengvą pergalę rezultatu 85:65 (16:19, 22:16, 25:18, 22:12).

Rungtynes svečiai pradėjo puikiu spurtu 13:3. Tačiau jiems nepavyko išlaikyti tokio tempo viso kėlinio metu. O antroje ketvirčio pusėje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą (13:13). Likusį kėlinuko laiką ekipos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis , o pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 16:19

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai vis dar atsilikinėjo , o jų deficitas per pirmas minutes išaugo iki 5 taškų. Tačiau sėkmingiau sužaidę gynyboje ir puolime jie persvėrė rezultatą į savo pusę (25:23). Tolimų metimų dėka "Sistematika" ketvirčio gale buvo įgijusi jau 5 taškų pranašumą , bet paskutinės atakos metu svečiai sugebėjo pelnyti du taškus. Į ilgąją pertrauką komandos išejo ilsėtis rezultatui esant 38:35.

Po pertraukos aikštėje situacija pasikeitė ryškiai. "Sistematikos" krepšininkai pradėjo tvirtai kontroliuoti žaidimą ir didinti turėtą persvarą. Po šio ketvirčio "Filter" jau atsilikinėjo 63:53.

Paskutinis kėlinukas buvo tik formalus nugalėtojo įrodymas. Pirmas minutes spurtavę 8:0 šeimininkai įgijo triuškinamą pranašumą (18 taškų).Per likusį laiką "Filter" sunkiai rinko taškus , o gynyboje sunkiai sekėsi stabdyti įsibėgėjusį "Sistematikos" puolimo variklį. Nerasdami sėkmės formulės ir iškamuoti pražangų svečių ekipos žaidėjai rungtynes baigė vos keturiese. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 85:65.

Po varžybų pakalbintas "Sistematikos" treneris nebuvo kalbus, tiesiog pasakė "Atvažiavome, nugalėjome, išvažiuojame".

"Eltecha" nušlavė "Filter" ekipą (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 23:31 val.)"Elektro Montuotojas" palaužė "Filter" komandą (2009 vasario 03 d., antradienis, 21:09 val.)"Elektromontuotojas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sistematiką" (2008 gruodžio 30 d., antradienis, 20:31 val.)"Šilduva" nesunkiai nugalėjo "Filter" ekipą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 23:14 val.)"Sistematika" tik po pratesimo įveikė "Vėjų Liniją" (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)"Energijos sistemų servisas" įveikė "Filter" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:19 val.)"Sporto Fėja & IV" nepaliko vilčių "Filter" ekipai (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:30 val.)Niekaip nepavyksta iškovoti pergalės "Filter" ekipai (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)"Sistematika" nugalėjo "Vėjų liniją" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 13:17 val.)"Topo centras" po sunkios kovos palaužė "Sistematiką" (2009 sausio 14 d., trečiadienis, 10:19 val.)