MIKROKODAS vs AUTOKONTAKTAS (73:89)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 08 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas LT-50368

„Autokontaktas“ nesunkiai įveikė „Mikrokodą“

2008 lapkričio 08 d., Šeštadienis, 23:31 val., peržiūros: 5849

Šiandien (11.08) Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių+“ lygos rungtynės tarp „Mikrokodo“ (šeimininkai) ir „Autokontakto“ (svečiai) komandų. Pirmo kėlinio viduryje įsiveržę į priekį ir vis toldami nuo savo varžovų „Autokontakto“ krepšininkai laimėjo rungtynes rezultatu 73-89.

Rungtynės prasidėjo svečių komandos pražanga. Po jos „Mikrokodas“ įsiveržė į priekį, tačiau svečiai taip pat atsakė taikliu metimu iš po krepšio. Kėlinio viduryje taip pat rezultatas išliko apylygis, tik vėliau nežymų pranašumą įgyjo „Autokontakatas“, kuris laimėjo kėlinį 16-21.

Antąjame kėlinyje svečiai įgyjo dviženklį skirtumą. Nepaisant didelių „Mikrokodo“ pastangų, skirtumas vis didėjo jų priešininkų naudai. Kėlinys baigėsi rezultatu 30-44.

Po ilgosios pertraukos rungtynių tempas šiek tiek sulėtėjo, nes pirmoji rungtynių pusė buvo labai greita, su trumpomis atakomis. Tačiau situacija aikštelėje išliko panaši: „Autokontaktas“ ir toliau didino savo pranašumą, kuris kėlinio pabaigoje išaugo net iki 20 taškų. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 50-70.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje „Autokontakto“ komanda šiek tiek atsipalaidavo ir jų priešininkai sugebėjo sumažinti, tačiau labai nežymiai, aiškų „Autokontakto“ pranašumą šiose varžybose. Nuskambėjus rungtynių pabaigą skelbiančiam teisėjo švilpukui, rezultatas buvo 73-89.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos treneris S.Skruodys, teigė, kad šiandienos pergalę lėmė „Autokontakto“ komandos žaidėjų patirtis.

„Mikrokodo“ treneris E.Rakickas minėjo, kad „Autokontakto“ komanda pranašesnė ir tolį lygį jie tikisi pasiekti nebent po kokių 5 metų. Pagrindinę pralaimėjimo priežastį treneris įskyrė patirties trūkumą.

„Autokontaktas“ nebepavijo „Lietuvos dujų“ (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 15:33 val.)"Autokontaktas" sugebėjo palaužti "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)'Autokontaktas" įveikė "FC & Kauno Kvarcas" ekipą (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 22:27 val.)"Autokontaktas" užtikrintai nugalėjo "Statybų vizija - LVA" ekipą (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:04 val.)"Vėjų Linija" tiesiog nušlavė "Mikrokodą" (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 17:43 val.)"Lietuvos Dujos" tik antroje rungtynių pusėje palaužė "Mikrokodą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 15:23 val.)"Autokontaktas" svečiuose nugalėjo "Topocentras" ekipą (VIDEO) (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:56 val.)Graži „Lietuvos Dujos“ ekipos pergalė (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 17:18 val.)"Servisa-ICT" nugalėjo "Autokontaktą", o G.Sušinskas pagerino pelnytų taškų rekordą! (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:03 val.)Po atkalios kovos "Autokontaktas" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 03:09 val.)