SISTEMATIKA vs ELEKTRO MONTUOTOJAS (59:52)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

„Sistematika“ įveikė „ Elektro Montuotojas“

2009 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 23:54 val., peržiūros: 3861

Šį vakarą Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Sistematika“ ir svečių „Elektro Montuotojas“ ekipos. Po atkaklios kovos pergalę šventė aikštės šeimininkų ekipa 59:52

Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką. Komandos keitėsi klaidom, dažnai pramesdavo metimus, nepataikydavo iš patogių padėčių. Bet kėlinio pabaiga geriau sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie šį nerezultatyvu kėlinį laimėjo 14:9.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, vienas metimas po kito skriejo pro šoną, komandos keitėsi klaidomis, tačiau kova vis tiek buvo atkakli. Šis kėlinys buvo dar nerezultatyvesnis nei pirmas. Kėlinį laimėjo svečių ekipa 11:10, tačiau prieš ilgąja pertrauka priekyje buvo „Sistematika“ ekipa 24:20.

Trečiame kėlinyje komandos žaidė labiau susikaupusios, darė mažiau klaidų, tiksliau atidavinėjo kamuolius komandos draugam. Aikštės šeimininkai taikliau pataikė ir susikrovė solidesni 8 taškų pranašumą. Po trečio kėlinio šeimininkų ekipa priekyje 42:34.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkų ekipa susikrovė didžiausia persvara šiose rungtynėse, jie priekyje buvo išsiveržė 13 taškų skirtumu. Bet vis gi kėlinio pabaigoje svečiai ja buvo sumažinę iki 5 taškų ir galėjo dar labiau priartėti, tačiau tritaškis metimas skriejo pro šalį, o atkovotą kamuolį komandos treneris išleido į užribi. Taigi po atkaklios kovos rezultatu 59:52 pergalę šventė „Sistematika“ ekipa.

„Sistematika“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Danas Triukas pelnęs 13 taškų.

„Elektro Montuotojas“ ekipoje išsiskyrė Paulius Juchnevičius pelnęs 22 taškus.

Po rungtynių šeimininkų ekipos treneris teigė jog varžybas reikėjo laimėti ant 7 taškų ir jie tai padarė, bet vis gi varžybos buvo sunkios.

Svečių ekipos treneris sakė, jog per anksti išsibaudavome ir tai pagrindinė priežastis dėl ko pralaimėjome.

"Kauno Autobusai" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Topo centras“ sutriuškino negausiai susirinkusį „Elektro montuotoją“ (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 00:32 val.)Užtikrinta "Elektro Montuotojo" pergalė (2008 spalio 28 d., antradienis, 21:07 val.)Pusfinalį "Elektro Montuotojas" pradėjo pergale (2009 kovo 31 d., antradienis, 20:43 val.)"Sistematika" tik po pratesimo įveikė "Vėjų Liniją" (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)"Eltecha" iškovojo gražią pergalę prieš "Elektromontuotojas" ekipą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:42 val.)"Sistematika" nugalėjo "Vėjų liniją" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 13:17 val.)Trileris tarp "Elektromontuotojo" ir "Trys medžiai" ekipų (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:15 val.)"Elektro Montuotojas" "Iššūkio" taurės finale (2009 balandžio 07 d., antradienis, 20:27 val.)„Kauno Autobusai“ nepasigailėjo „Sistematikos“ (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)