AKS PROSATAS & NEKTURTAS vs KAUNO TILTAI (61:77)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 kovo 21 d., Penktadienis, 19:00 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"Kauno tiltai" eliminavo "AKS Prosatą & Nekturtą"

Aikštėje buvo labai "karšta"
2008 kovo 21 d., Penktadienis, 21:29 val., peržiūros: 7191
Šįvakar, kovo 21 dieną, LŽŪU salėje, antrosiose "Įmonių lygos" ketvirtfinalio rungtynėse susitiko aikštelės šeimininkai "AKS Prosatas & Nekturtas" ir "Kauno tiltai". Pirmajame susitikime pergalę tik po pratęsimo 81:80 iškovojo "Kauno tiltai". Šiandienos rungtynėse iškovota pergalė leistų "Kauno tiltams" patekti į pusfinalį, nes atkrintamosiose varžybose žaidžiama iki dviejų pergalių. Pusantro kėlinio pranašumas buvo šeimininkų rankose, tačiau galingas "Kauno tiltų" spurtas apvertė viską aukštyn kojom ir privertė šeimininkus vytis juos visą trečiąjį kėlinį, bet to padaryti nepavyko, o paskutiniame kėlinyje "Kauno tiltai" nokautavo priešininkus ir iškovojo kelialapį į "Įmonių lygos" pusfinalį, kuriame jie lauks "Projektų gamos & Mobiringo" ir "Ecobaltic" poros nugalėtojo. Galutinis antrųjų rungtynių tarp "AKS Prosato & Nekturto" ir "Kauno tiltų" rezultatas 61:77.

Pirmajame rungtynių kėlinyje aikštėje vyravo visiškas chaosas: komandos nevengė pažeisti taisykles, dažnai klydo (
"AKS Prosatas & Nekturtas" padarė 8 klaidas, o jų varžovai net 11 ), o dauguma metimų skriejo pro šalį. Tai neleido ekipoms rungtyniauti rezultatyviai ir pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 13:10.

Antrajame ketvirtyje tęsėsi sumaištis, bet surengę šiek tiek daugiau rezultatyvių atakų šeimininkai atsiplėšė 20:14. Tačiau ketvirčio viduryje "Kauno tiltai" surengė puikų spurtą 12:0, kuris leido jiems palenkti iniciatyvą į savo pusę. Du ketvirčiai baigėsi rezultatu 23:28.

Po didžiosios pertraukos grižę į aikštelę "Kauno tiltų" žaidėjai ketvirtį pradėjo 6:0 ir įgijo dviženklę persvarą, tačiau po to stojo tyla, kurią retkarčiais sudrumsdavo taiklūs svečių snaiperių tritaškiai. Tiesa, nors ir beveik visą ketvirtį rungtyniavę agresyviau ir kiečiau šeimininkai dažnai priversdavo priešininkus prasižengti ir atakuodavo nuo baudų metimo linijos ( 11 iš 15 kėlinyje pelnytų taškų buvo pelnyta būtent nuo šios atžymos ), bet tai nepadėjo pelnytais taškais pranokti varžovų ir po trijų kėlinių rezultato skirtumas išliko nepakitęs, kaip ir po dviejų kėlinių – 38:43.

Paskutiniame ketvirtyje komandos lyg prabudusios iš sąstingio ėmė kur kas dažniau pelnyti taškus, tiesa, įgiję pranašumą svečiai privertė varžovus nuolat vytis ir toks žaidimo tempas įnešė šiek tiek panikos ir skubėjimo, kuris nebuvo į naudą "AKS Prosatas & Nekturtas" komandai. Per šį kėlinį "Kauno tiltai" įmetė 34 taškus, į savąjį krepšį leisdami įmesti tik 23 ir iškovojo pergalę rezultatu 61:77.

Nugalėtojų kapitonas Mindaugas Mažeika po susitikimo kalbėjo, kad vienas didesnių pergalės faktorių buvo ilgesnis "Kauno tiltų" atsarginių žaidėjų suolelis.

Vienas ryškiausių pergalės vedlių buvo M.Mažeika, kuris įmetė 23 taškus, atkovojo net 17 kamuolių, 5 kartus perėmė kamuolį ir išprovokavo 7 varžovų pražangas. Tiek pat taškų surinko ir ne ką prasčiau pasirodęs P.Malinauskas ( 23 taškai ir 15 atkovotų kamuolių ). 10 taškų ir 12 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvius perdavimus pridėjo M. Urbanavičius.

"AKS Prosatas & Nekturtas" gretose rezultatyviausias buvo D.Bukaitis, pelnęs 16 taškų ir išprovokavęs 9 priešininkų pražangas. 13 taškų įmetė E.Vaitkevičius ( 9 atkovoti kamuoliai ), 10 taškų ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo R.Jatužis.

"Kauno tiltai" po susitikimo sakė, jog šiandien teisėjai leido žaisti gana kietai ir įvertino jų darbą 7 balais. Tuo tarpu šeimininkai neslėpė nusivylimo, tačiau skyrė 8 balus.
"Kauno energetikos remontas" pasiekė revanšą prieš "AKS Prosatą & Nekturtą" (2008 kovo 14 d., penktadienis, 21:29 val.)"Kauno Tiltai" išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2008 balandžio 07 d., pirmadienis, 20:29 val.)"Kauno Tiltai" įveikė "TEO LT" (2008 vasario 08 d., penktadienis, 20:00 val.)"Kauno Tiltai" tik po pratęsimo iškovojo pirmą pergalę. (2008 kovo 19 d., trečiadienis, 23:08 val.)"Kauno tiltai" iškovojo dar vieną pergalę (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 18:12 val.)"AKS Prostatas & Nekturtas" namuose nugalėjo "Makroflex" (2008 sausio 25 d., penktadienis, 22:45 val.)"Kauno tiltai" namuose įveikė "Puskarininkių mokyklos" ekipą (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:06 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" atsirevanšavo "Hansabankui" (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)Dramatiškose rungtynėse pergalę po pratęsimo išplėšė "AKS Prosatas & Nekturtas" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 22:31 val.) "AKS Prosatas & Nekturtas" pergalingai pradėjo antrąjį turą (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 14:18 val.)