AG GROUP vs ELEKTRO MONTUOTOJAS (44:78)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

"AG Group" nesugebėjo atsilaikyt prieš užtikrintai žaidusius priešininkus

Šiandienos susitikimo nugalėtojų lyderis Ramūnas Ramanauskas
2007 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 21:11 val., peržiūros: 6532

Šiandien, gruodžio 13 dienos vakarą, "AG Group" namuose priėmė "Elektromontuotoją". Susitikimas nebuvo labai įtemptas, visus ketvirčius situacijos šeimininkai buvo svečiai, o jų priešininkai žaidė desperatiškai, daug metimų buvo neparuoštų, komanda darė daug klaidų, nesusišnekėjo tarpusavy – žodžiu, juoda diena "AG Group". Nesunkiai ir ramiai, užtikrintu pranašumu, "Elektromontuotojas", 44:78, iškovojo antrąją pergalę ir nutraukė trijų iš eilės nesėkmių seriją. Jų padėtis dabar yra tokia: dvi pergalės ir keturi pralaimėjimai. Jų varžovai, "AG Group", turi tiek tokį patį pergalių – pralaimėjimų balansą kaip ir šiandieniniai jų priešininkai.

Nuo pat pirmų akimirkų, į priekį išsiveržė "Elektromontuotojas": pradėjo spurtu 7:0, tačiau paskui varžovai sumažino pranašumą iki vienu tolimu metimu panaikinamo. Tačiau padrikas šeimininkų žaidimas leido svečiams ketvirčio pabaigoje susigrąžintą 7 taškų persvarą - 12:19.

Ir toliau "AG Group" nesisekė atrast savąjį žaidimą,o tuo naudojosi priešininkai: kėlinio pradžioje įgijo dviženklį pranašumą, sugebėjo kelias minutes neleisti varžovams įmesti taškų ir pridėjo dar 12 taškų prie jau turėtų 7 – 19:38.

Po didžiosios pertraukos, žaidimas išsilygino, tačiau vien to šeimininkams nepakako. Bet kai nesiriša žaidimas, sunku ką nors ir padaryti prieš gerai rungtyniaujančius oponentus. "AG Group" buvo sumažinę deficitą iki 15, tačiau tai buvo vienintėlis pasispardymas ir po prastai sužaisto kėlinio galo, po trijų ketvirčių buvo jau 21 taško problema, kuriai spręsti buvo likę 10 minučių.

Paskutinė mačo dalis buvo tik formalumas: "Elektromontuotojas" diktavo žaidimą aikštėje, susidarė toks vaizdas, kad jų šiandien, praktiškai, neįmanoma nugalėti. Taip ir nesulaukę pasipriešinimo, svečiai paliko areną iškeltomis galvomis, laimėdami susitikimą rezultatu 44:78.

Po rungtynių, "Elektromontuotojo" žaidėjas M.Jacevičius nebuvo labai kalbus, tiesiog pasakė, jog nesusirinko visi pagrindiniai žaidėjai, tačiau gero žaidimo ir fortūnos kokteilis buvo šiandieninės pergalės formulė.

Nugalėtojų gretose, kaip ir visada, sunku išskirti vieną lyderį: visi žaidėjai kovoja ir padaro savo darbą. Rezultatyviausi buvo R.Ramanauskas ( 21 taškas ), P.Juchnevičius ( 16 taškų ), M.Jacevičius ( 13 taškų ) ir L.Putrimas ( 12 taškų ).

"AG Group" gretose po 12 taškų įmetė V.Butrimas ir V.Šeškas.

Teisėjų darbas šiandien buvo įvertintas 9, iš abiejų ekipų pusės. Prie šio įvertinimo nugalėtojai pridėjo motyvą, kodėl įvertino 9: visą laiką reik tobulėti.

"Kauno švara" nesugebėjo pasipriešinti "Elektromontuotojui" (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 23:18 val.)Pirmoji "AG Goup" pergalė tik po itin sunkios kovos (2007 lapkričio 06 d., antradienis, 20:54 val.)"AG Group" nepasigalėjo "Ekodora & Mc Trans" komandos (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:58 val.)Sunki "Ag Group" pergalė (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 19:56 val.)"Kauno autobusai" parklupdė "Elektromontuotoją" (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino nukraujavusią "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Vijoklės" ir "Elektromontuotojo" poros nugalėtojui išaiškinti prireikė dviejų pratęsimų (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 21:46 val.)"Trys medžiai" įveikė "Elektromontuotoją" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:25 val.)"AG Group" užtikrintai nugalėjo "Kauno Švara - KRG" ekipą (2008 vasario 26 d., antradienis, 22:00 val.)"Vijoklė" susitikimo pabaigoje "užbombardavo" "Elektromontuotoją" (2008 sausio 15 d., antradienis, 22:09 val.)