TOPO CENTRAS vs CELSIS (69:73)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

''Celsis'' įveikė ir ''Topo Centro'' ekipą

2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 23:07 val., peržiūros: 2784

Šiandien, vasario 3d., Kauno energijos sporto salėje vyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko ''Topo Centras'' (šeimininkai) ir ''Celsis'' (svečiai). Sunkiai įsivažiavęs ''Celsis'' permainingoje kovoje įveikė ''Topo Centrą''. Pirmoje rungtynių pusėje pranašumą turėjo ''Celsio'' ekipa, bet po dviejų kėlinių ekipos žengė lygiai (40-40). Antroje rungtynių pusėje ''Celsis'' visuomet išlaikė apčiuopamą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 69-73.

Vangiai prasidėjusios rungtynės tarp grupės lyderio ir autsaiderio jau nuo pirmųjų minučių žadėjo atkaklią kovą. Kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus (11-11). Antroje ketvirčio pusėje kur kas geriau sekėsi ''Topo Centro'' ekipai, kurie išsiveržė į priekį šešiais taškais 21-15.

Permainingam antrajame ketvirtyje šeimininkams ilgai savo persvaros išlaikyti nepavyko, jau kėlinio pradžioje ''Celsis'' buvo išlyginęs rezultatą (31-31). Kėlinio pabaigoje nežymią persvarą ''Topo Centras'' buvo susigražinęs į savo rankas (40-33), bet nesėkmingai susiklosčiusios paskutinės kėlinio minutės leido ''Celsiui'' išlyginti rezultatą 40-40.

Trečiajame ketvirtyje ''Topo Centras'' iškart igijo penkių taškų persvarą ,bet jau po keletos minučių skirtumas buvo minimalus (45-44). Tuomet ''Topo Centras'' dar pridėjo keturis taškus, bet į tai ''Celsis'' atsakė spurtu 8-2 ir persvėrė rezultatą jau ''Celsio'' naudai (51-52). Kėlinio pabaigoje ''Celsis'' nemažino apsukų ir po trijų kėlinių buvo priekyje 53-61.

Paskutiniame ketvirtyje ''Topo Centrui'' nuolat teko vytis ''Celsį''. Nors ekipas skirdavo minimalus skirtumas, jis buvo tarsi užkeiktas. Kuomet ''Topo Centras'' turėjo galimybę įšsiveržti, vis tiek sėkmė šypsojosi ''Celsiui''. Likus žaisti vos 24s. kamuolį turėjo ''Topo Centro'' ekipa, bet jiems atakos rezultatyviai užbaigti nepavyko. Kamuolį išsimesdami suklydo ''Celsio'' ekipa, bet vėl iš šio perimto kamuolio ''Topo Centro'' ekipai nieko išpešti nepavyko. Rungtynes laimėjo ''Celsis'' 69-73.

Po rungtynių ''Topo Centro'' ekipos treneris A.Dervinskas sakė: „ Neblogos rungtynės, turim naujokų, truputi susižaidimo trūksta, bet jau pradedam kažkokį žaidimą demonstruot. Nes visas varžybas pralošėm, bet su pastiprinimu tikimės išsikapstysim. Varžovas neblogą įspudį paliko, turi stiprų gynėją, po krepšiu gerai grumias, pataiko. Mes kelis kartus patys sužaidėm žioplai, dėl to ir pralaimėjom. Be broko nebūna varžybų, bet žaidimas gerėja.“

''Celsio'' ekipos treneris L.Pečkaitis sakė: „ Labai svarbi mums pergalė, labai įdomi,labai sunki, turbūt viena sunkiausių šiemet. Su ''Saboniu'' buvo lengiau, nors lyderiai. Ką jie veikė anksčiau aš nežinau, kodėl nestatė tokios komandos, bet čia tai jie šaunuoliai. Maniau, kad laimės, bet gal biški patirties, gal amžius mūsų geresnis, tai ir ištraukėm. Norėčiau jiems palinkėti sėkmės.“

''Topo Centro'' ekipoje naudingiausi buvo: M.Jakštas ( 30 tšk. 10 atk.kam.) G.Kemzūra ( 16 tšk.) A.Dervinskas ( 16 tšk.)

''Celsio'' ekipoje rezultatyviausi buvo: V.Raudonis (18 tšk. 10 atk.kam.) A.Šukys ( 23 tšk.) J.Svirka ( 18 tšk.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Klaudas2013 vasario 04 d., 01:53 val.

**turėjau minty, garantavo ne tik play off;us, bet ir trečią vietą :)

Klaudas2013 vasario 04 d., 01:48 val.

Liutauras, sakydamas, kad pergalė buvo svarbi, turėjo minty, ji - mums garantavo play off'us.

''Topo Centras'' sezoną užbaigę pralaimėjimu (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 00:13 val.)Šaltus nervus pademonstravęs ''Celsis'' išplėšė pergalę (2013 sausio 08 d., antradienis, 21:33 val.)''Jaunalietuvių Sporto Organizacija'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 30 d., antradienis, 21:58 val.)"Sabonio KC ADMIN" ekipa be didesnio vargo įveikė "Topo centrą" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 23:31 val.)"Topo Centras" įveikė "Kauno Stumbrą" (2012 gruodžio 14 d., penktadienis, 22:43 val.)Kauno Tiltai po pratęsimo palaužė Topo Centrą (2012 lapkričio 01 d., ketvirtadienis, 03:54 val.)Po "Celsis" kojomis krito "Sabonio KC Admin" ekipa (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)"Krasta Auto Kaunas" palaužė "Topo Centro" pasipriešinimą (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Celsis" šventė lengvą pergalę (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:02 val.)"Sabonio KC Admin" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Topo Centro" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:40 val.)