TOPO CENTRAS vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (55:74)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 29 d., Antradienis, 20:25 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas svečiuose susitvarkė su Topo Centru

2013 sausio 29 d., Antradienis, 22:26 val., peržiūros: 1783

2012 – 01 – 29, įmonių lygos dvikovoje, VRM sporto centre susitiko TOPO CENTRAS (šeimininkai) ir JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržę Inžinerijos Bataliono vyrai, kiekviename kėlinyje tik didino persvarą, o kai rungtynių baigtis jau buvo aiški, paskutinį ketvirtį komandos sužaidė lygiai ir galutinis rungtynių rezultatas pažymėjo daugiau nei užtikrintą svečių pergalę rezultatu – 55:74 (12:17, 8:18, 16:20, 19:19).

Rungtynės prasidėjo taikliomis svečių žaidėjų J.Kajoko ir M.Didžiulio atakomis, į kurias tritaškiu atsakė Mindaugas Kemzūra. Dar keturis taškus surinko svečiai ir skirtumas šoktelėjo iki penkių – 3:8. Tritaškį pataikė Aurimas Jankauskas, o dvitaškiu atsakė Juozas Kajokas ir skirtumas sumažėjo vienu tašku – 6:10. Keturis taškus surinko Topo Centras ir išlygino rezultatą, o tuoj pat penkis taškus surinko svečiai ir vėl susikrovė penkių taškų pranašumą – 10:15. Kėlinį komandos užbaigė apsikeisdamos dvitaškiais ir po pirmo ketvirčio – 12:17.

Antrąjame kėlinyje Topo Centras penkias minutes nusugebėjo pelnyti taškų, kuo pasinaudojo Bataliono vyrai pelnę 12 taškų be atsako ir susikrovę septyniolikos taškų persvarą – 12:29. Penkis taškus pelnė šeimininkai, o į tai tritaškiu atsakė Martynas Balkus ir skirtumas penkiolika taškų – 17:32. Du taškus pelnė Topo Centras, o tritaškiu atsakė svečiai ir skirtumas šešiolika taškų. Kėlinys užsibaigė netaiklių šeimininkų baudos metimų serija, kai iš šešių pataikė tik vieną ir po dviejų kėlinių – 20:35.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, į kuriuos Almantas Burneika atsakė dviem baudos metimais iš trijų ir skirtumas septyniolika taškų. Tritaškį pataikė Aurimas Dervinskas, o penkiais taškais atsakė svečiai ir rezultatas – 25:44. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dvitaškį pelnė Mindaugas Kemzūra, o tritaškiu atsakė Martynas Balkus ir skirtumas pirmą kartą pasiekė dvidešimt taškų – 29:49. Penkis taškus pelnė Topo Centras, keturiais atsakė Inžinerijos Batalionas, o kėlinį užbaigė šeiminikų du baudos metimai, o svečių dvitaškis ir po trijų kėlinių – 36:55.

Ketvirtą kėlinį dviem baudos metimais pradėjo Giedrius Kriščiūnas, o tuomet Topo Centrui aštuonis taškus surinko Aurimas Dervinskas, du baudos metimus pridėjo Gediminas Kemzūra ir skirtumas sumažėjo iki vienuolikos – 46:57. Septynis taškus paeiliui sumetė Batalionas ir padidino skirtumą iki aštuoniolikos – 46:64. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar du pridėjo Topo Centras, šešiais atsakė svečiai ir jie priekyje rezultatu – 50:72. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas sumažėjo trimis taškais ir galutinis rezultatas – 55:74.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – šiandien gerai puolėm, gynėmės, viskas gerai pasisekė ir džiaugiamės iškovoję pergalę. Pakluastas kokie tikslai šiame sezone atsakė, kad tikslai pradžiai patekti į kitą etapą, o tuomet jau patekti į finalinį ketvertą.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Juozas Kajokas (18, 18 naud. bal.), Giedrius Kriščiūnas (17, 34 naud. bal., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 8 išpr. pr.), Mindaugas Kaziukaitis (10, 13 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Gediminas Kemzūra (14, 20 naud. bal., 13 išpr. pr.), Aurimas Dervinskas (13, 8 naud. bal.), Artiomas Filiajevas (12, 11 naud. bal.) taškų.

"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" šventė pergalę po atkaklios kovos (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:56 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas " atsisakė baigti rungtynes prieš "Baubilą" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 19:48 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" gynybinio pobūdžio rungtynėse įveikė "Viči" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:05 val.)Celsis palaužė Juozo Vitkaus Inžinerijos batalioną (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:12 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)''Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas'' po įtemptos kovos nugalėjo ''Ryterna'' ekipą (2012 lapkričio 23 d., penktadienis, 02:30 val.)"Baubilas" ketvirtame kėlinyje palaužė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 20:54 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" atsilaikė prieš "Juozo Vitkaus Inžinerinį Batalioną" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:24 val.)"Kauno Švara" laimėjo 45 minučių trilerį prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:29 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiuterna - PLŽMMC" nesunkiai laimėjo prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:09 val.)