Ežerietis vs Skroblų alėja ‒ 2 (82:58)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 15 d., Antradienis, 19:15 val. @ Zapyškio sporto bazė, Bažnyčios g. 4, Kluoniškių k., Zapyškio sen., Kauno r., LT-53405

Apylygėje kovoje „Ežeriečiai“ išplėšė pergalę

2024 spalio 15 d., Antradienis, 20:42 val., peržiūros: 20

Spalio 15 dieną, Antradienį, Zapyškio sporto bazėje įvyko III lygos rungtynės tarp Ežerietis ir Skroblų alėja ‒ 2 ekipų.

Pirmojo kėlinio metu abi komandos žaidė apylygiai maždaug vieno dviejų taškų skirtumu. Visgi, pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:19 Ežeriečio komandos naudai.

Antrojo kėlinio metu komandos intriga išliko, komandos žaidė lygiu rezultatu. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 33:31

Po ilgosios pertraukos jėgas sukaupę Ežeriečio žaidėjai reikšminga persvara išsiveržė į priekį. Šią persvarą pavyko jiems išlaikyti iki rungtynių pabaigos. Rezultatu 82:58 (18:19, 15:12, 22:11, 27:16) Ežeriečiai švenčia pergalę.