„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kviečiame komandas dalyvauti Pavasario „Sportturas“ taurės 2023 metų turnyre!2023 kovo 16 d., Ketvirtadienis, 13:31 val.; peržiūros: 1868

NaujienaKomentarai

Kviečiame komandas dalyvauti KKL Pavasario "Sportturas" taurės 2023 metų turnyre. Šis turnyras skirtas komandoms, kurioms nepasiseks atkrintamosiose KKL pirmenybių varžybose o taip pat naujoms komandoms, norinčioms pasivaržyti su lygiaverčiais varžovais.

Šiame turnyre gali dalyvauti komandos atitinkančios nuostatus. Ypač laukiamos naujai susibūrusios krepšinio mėgėjų komandos, atitinkančios nuostatų reikalavimus, kurios galės "apšilti" kojas ir įvertinus savo galimybes sudalyvauti kitų metų KKL pirmenybėse.

Siekiant užtikrinti kuo lygesnius komandų pajėgumus, bei tikintis atkaklesnių kovų, išvengiant didelių taškų skirtumų, bus griežtai atsižvelgiama į naujų komandų meistriškumus.

"Pavasario "Sportturas" 2023m. taurės turnyro sistema paaiškės pasibaigus registracijai, tačiau jei bus surinktas pakankamas komandų skaičius po reguliaraus etapo komandos bus atskirtos pagal pajėgumus ir žais dėl Didžiosios ir Mažosios taurių apdovanojimų komplektų. Taip pat gali būti įsteigta ir "Iššūkio" taurė (priklausomai nuo komandų skaičiaus). Taigi net ir silpnesnės komandos turės galimybę pakovoti dėl medalių ir taurės.

Daugiau informacijos tel. 8 676 96000

Turnyro nuostatus rasite ČIA

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu