PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS (75:57)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Puskarininkų mokykla" svetingi nebuvo

Rungtynių didvyris puikiai sužaidęs puskarininkis Mindaugas Juotkus
2007 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 20:25 val., peržiūros: 8912
Šį lapkričio 12d vakarą, KTK sporto salėje įvyko rungtynės tarp aikštelės šeimininkų "Puskarininkų mokyklos" ir "Ker" ( "Kauno energetikos remonto" ). Tris kėlinius vyko atkakli kova, tačiau ketvirtajame kėlinyje dominavo aikštelės šeimininkai, kurie ir laimėjo rezultatu 75:57.

Pirmajame kėlinyje geresnį žaidimą demonstravo svečiai: jie įmetė keletą tritaškių, pradėjo po truputį tolti, tačiau kariūnai nepasidavė ir nenorėjo taip lengvai atiduoti pergalės, tad pirmasis ketvirtis baigėsi 15:20 svečių naudai.

Antrasis ketvirtis geriau klostėsi kariūnams, jie lyg atsigavę po netikėto pirmojo kėlinio, greitai išlygino rezultatą ir jį persvėrė, tačiau "Ker" nenuleido rankų ir šeimininkams pabėgti nepavyko. Jie ketvirtį laimėjo 8 taškais ir po pirmosios pusės varžybų rezultatas buvo 34:31. Tai žadėjo įdomią kovą per likusią rungtynių dalį.

Po ilgosios pertraukos aikštėje pasirodę šeimininkai smeigė du tritaškius iš eilės, o varžovai į tai atsakė tik dvitaškiu, ir šiek tiek atitrūko, bet svečiai parodė kovingumą ir kėlinys baigėsi 20:20, "Puskarininkų mokykla" prieš ketvirtąjį kėlinį tebeturėjo tą patį 3 taškų pranašumą ir atrodė, kad nugalėtojas išaiškės paskutinėmis sekundėmis ( 54:51).

Tačiau paskutinė rungtynių dalis buvo tikra egzekucija svečiams, kurią jiems surengė galingas ir tvirtas šeimininkų vidurio puolėjas M.Juotkus. Jis griovė varžovų gynybą, vertė varžovus prasiženginėt, buvo nepakeičiamas tiek po savuoju, tiek po svečių krepšiu. Iš 21 "Puskarininkių mokyklos" pelnyto taško per paskutinį ketvirtį, M.Juotkus pelnė 14 ir padėjo galutinį tašką rungtynėse. Antrąją savo pergalę "Įmonių lygoje" šeimininkai šventė rezultatu 75:57.

Be konkurencijos naudingiausias rungtynių žaidėjas pripažintas "Puskarininkų mokyklos" lyderis M.Juotkus. Jis pelnė 43 taškus, atkovojo 25 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir blokavo po 1 varžovų metimą, taip pat išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 57 naudingumo balus. Jam asistavo V.Maselskas pelnęs 13 taškų, atkovojęs 6, perėmęs 4 kamuolius, bei 7 kartus rezultatyviai perdavęs kamuolį.

"Ker" gretose naudingiausias buvo 30 naudingumo balų surinkęs P.Aleksonis ( 9/9 baudų metimai, viso 20 taškų, 14 atkovotų kamuolių, 5 perimti, 6 razultatyvūs perdavimai, bei 7 išprovokuotos varžovų pražangos). Daugiausiai taškų svečiams įmetė N.Petravičius ( 23 ).

Po rungtynių naudingiausias mačo žaidėjas M.Juotkus sakė: "Na iš pat pradžių kas buvo: išėjom truputį nesusikaupę, tai buvo gana sunki pradžia. Paskui, antram kėliny, įsibėgėjom, sustabdėm pagrindinius jų žaidėjus- 44 ir 20 numerius. Susitvarkėm su nervais ir, manau, pelnytai laimėjom."

Komandos varžybų teisėjus įvertino gana teigiamai: šeimininkai įvertino 9, o jų oponentai- 8.
"Puskarininkų mokykla" neleido suabejoti jų pergale (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Puskarininkai" nenugalimi (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:16 val.)"Puskarininkių mokykla" iškovojo dar vieną pergalę (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:03 val.)"Puskarininkių mokykla" nutraukė pralaimėjimų seriją (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 21:21 val.)Pirmasis "Puskarininkių mokyklos" pralaimėjimas (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)'Puskarininkių mokykla" nugalėjo "Elintą" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Nepilnos sudėties "Puskarininkių mokykla" pratęsė pergalių maratoną (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:36 val.)Penktoji iš eilės "Puskarininkių" pergalė (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:41 val.)"Arauša" pasipriešinimo iš "Puskarininkių Mokyklos" nesulaukė (2008 vasario 19 d., antradienis, 22:46 val.)"Kauno tiltai" namuose įveikė "Puskarininkių mokyklos" ekipą (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:06 val.)