PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs OMEGA (71:50)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Puskarininkai" nenugalimi

2007 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 21:16 val., peržiūros: 8054
Šį šaltą trečiadienio vakarą "KTK" sporto salėje buvo sužaistos dar vienerios "Įmonių" lygos varžybos. Jose susitiko "Puskarininkių mokykla" ir "Omega". Ketvirtą kartą pergalę iš eilės šventė "Puskarininkių mokykla'". Jau nuo pirmų varžybų minučių jautėsi, kad kova vyks taškas į tašką. Po pertraukos karininkai įrodė ko yra verti.

Per pirmą kėlinį kova vyko labai atkakliai. Abi komandos darė daug klaidų tiek puolime, tiek gynyboje. Taikliau atakuojantys šeimininkai sugebėjo laimėti kėlinį 17:15.

Per antrąjį šių varžybų kėlinį sustiprinusios gynybą ekipos darė mažiau klaidų ir pradėjo dažniau atakuoti. Svečiai taškus daugiausiai bandė rinktis tolimais metimais, bet visi jie skriejo pro šalį. Prieš pertrauką bendras rezultatas buvo 32 : 25 (15:10).

Po pertraukos šeimininkai, lyg pabudę iš gilaus miego, pradėjo pulti. Ir jiems sekėsi gan neblogai. Iš 10 mestų dvitaškių sugebėjo įridenti net 7, o visi tritaškiai buvo taiklūs (3 metimai). Priešininkai nesugebėjo atlaikyti tokio tempo ir kėlinį pralaimėjo 11 taškų skirtumu (24 : 13)

Paskutinis ketvirtis buvo baudų metimo šventė šeimininkams (12 baudų metimų). Bet tik 5 pasiekė tikslą. Karininkai rodė ir toliau, kad jie labiau verti pergalės ir kėlinį laimėjo 15 : 12. O bendras rezultatas 71 : 50 "Puskarininkių" naudai.

Laimėtojų treneris kaip pergalės priežastį įvardino gerą gynybą po ilgosios pertraukos. Treneris buvo patenkintas visais žaidėjais, kurie pabuvojo aikštėje.

Pralaimėjusios komandos atstovas gyrė gerą varžovų gynybą ir supratingumą puolime. Iš komandos išskirti lyderio nepanoro, nes jo manymu visi atliko savo darbą ir truko tik geresnes gynybos iki pergalės.

Abu komandos teisėjų darbą vertino gerai ir skyrė po 9 balus.
"Puskarininkų mokykla" svetingi nebuvo (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 20:25 val.)Penktoji iš eilės "Puskarininkių" pergalė (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:41 val.)Pirmasis "Puskarininkių mokyklos" pralaimėjimas (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Puskarininkų mokykla" neleido suabejoti jų pergale (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Puskarininkių mokykla" nutraukė pralaimėjimų seriją (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 21:21 val.)"Puskarininkių mokykla" iškovojo dar vieną pergalę (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:03 val.)'Puskarininkių mokykla" nugalėjo "Elintą" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Nepilnos sudėties "Puskarininkių mokykla" pratęsė pergalių maratoną (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:36 val.)Netikėta "Celsis" komandos pergalė (2008 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)"Omega" nepaliko jokių vilčių "Santerai" (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 22:28 val.)