SPARTA vs KOLPINGO KOLEGIJA (61:50)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 06 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

„Sparta“ įveikė „Kolpingo Kolegiją“

Su kamuoliu nugalėtojų lyderis Tadas Litinskas
2010 sausio 06 d., Trečiadienis, 22:19 val., peržiūros: 6015
Šį trečiadienio vakarą Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Sparta“ su svečiais „Kolpingo Kolegija“ krepšininkais. Visas varžybas žaidimas buvo nerezultatyvus ir vyko taškas į tašką. Nei viena komandą nesugebėjo susikrauti didesnės persvaros ir tik paskutinį kėlinį labai gerai sužaidę šeimininkai šventė sunkia pergalę 61:50

Pirmasis kėlinys prasidėjo atkakliai. Pirmosios penkios minutės vyko taškas į tašką ir tik antroje kėlinio pusėje šeimininkai įgijo solidesni šešių taškų pranašumą. Likusias kėlinio minutes žaidimas ir vėl vyko apylygiai, o pasibaigus pirmajam kėliniui šeimininkai buvo priekyje 22:17.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, bei iniciatyvą laikė savo rankose, tačiau vėliau svečiai surengė spurtą 11:2 ir išsiveržė į priekį 30:27. Šeimininkai nesutriko ir kėlinio pabaigą sužaidė geriau, bei neleido svečiam pelnyti taškų. Taigi prieš ilgąją pertrauką šeimininkai priekyje 31:30.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai vėl bandė atitrūkti į priekį, tačiau svečiai to padaryti neleido, bei sugebėjo išsiveržti į priekį. Vis gi šeimininkai dar sugebėjo įgyti pranašumą, kurio nesugebėjo išsaugoti, o svečiai po trijų kėlinių buvo priekyje 44:42.

Paskutinis kėlinys žadėjo intrigą, tačiau šeimininkai to daryti nenorėjo ir kėlinio pirmąsias aštuonias minutes laimėjo 16:0 ir taip pasiuntė varžovus į nokdauną. Per likusias minutes svečiai nieko padaryti nebespėjo, nors paskutinėm sekundėm svečių žaidėjas Martynas Lavrentjevas pataikė tolimą metimą, bet pergalę iškovojo „Sparta“ ekipą, kuri laimėjo rezultatu 61:50.

„Sparta“ ekipoje išsikyrė Rolandas Šunskis, kuris įmetė 18 taškų, bei sugriebė 11 atšokusių kamuolių.

„Kolpingo Kolegija“ komandoje geriausiai pasirodė Arvydas Geiša surinkęs 21 tašką ir atkovojęs 10 atšokusių kamuolių.

Nugalėtojų komandos treneris po varžybų sakė, jog: „Pradžioje sužaidėm neblogai, vėliau gal pasireiškė šventinis nuovargis, bet ketvirtame kėlinyje pavyko susispausti gynyboje ir to pasekoje iškovojome pergalę“.

Pralaimėjusios ekipos treneris sakė, kad: „Gale varžybų paleidom varžovus labai smarkiai į priekį ir tai nulėmė pralaimėjimą“.

„Sparta“ nepaliko vilčių „Kolpingo kolegijai“. (2010 kovo 04 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)„Sparta“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (video) (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 19:14 val.)„Sparta“ ir toliau pergalingai tęsia antrąjį etapą (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Krepšinis.net“ ekipą (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 22:26 val.)"KK Snaiperiai" po įnirtingos kovos palaužė "Kolpingo kolegiją" (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:12 val.)Paskutiniame kėlinuke išplėšta "Kolpingo Kolegijos" pergalė (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Sparta“ iškovojo lengvą pergalę (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Ragai" trečiajame kėlinyje įgijo pranašumą ir nugalėjo "Kolpingo kolegiją" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 20:20 val.)"Ragai" namuose sutriuškino "Kolpingo kolegiją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 20:08 val.)"Baltvesa" solidžia persvara palaužė "Kolpingo kolegija" ekipą (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 17:55 val.)