SPARTA vs KOLPINGO KOLEGIJA (102:42)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 kovo 03 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno Milikonių vidurinė mokykla. Baltijos g. 30, Kaunas

„Sparta“ nepaliko vilčių „Kolpingo kolegijai“.

2010 kovo 04 d., Ketvirtadienis, 00:19 val., peržiūros: 4450
Trečiadienį (03-03) „Milikonių“ vidurinės mokyklos sporto salėje susikovė dvi „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Kolpingo kolegija“ (svečiai). Jau pirmojo kėlinio pradžioje „Sparta“ sugebėjo įgyti dvidešimties taškų pranašumą. Antrame kėlinyje svečiams pavyko sustabdyti varžovų puolimą , tačiau ryškiau priartėti nepavyko. Trečiame kėlinyje šeimininkai „šovė“ į priekį susikraudami 47 taškų pranašumą. Ketvirtas kėlinys jau nieko nelėmė. Svečiai tik padidino savo klaidų skaičių ,o „Spartos“ komandos žaidėjai savo persvarą. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 102:42.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 20:0. Savo taškų sąskaitą svečiams pavyko atidaryti tik sužaidus penkias minutes. Iniciatyvą laikydami savo rankose „Spartos“ krepšininkai puikiai stabdė bet kokį varžovų bandymą pelnyti taškus. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 30:6.

Antrajame kėlinyje šeimininkų puolimas „perdegė“. Klaidos aikštės viduryje, neparuošti metimai ir baudos gynyboje neleido „Spartos“ komandai didinti savo pranašumo. Svečiai deja šia varžovų duobe nesugebėjo pasinaudoti. Prametę net dešimt baudos metimų, jie nesugebėjo arčiau priartėti. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 36:17 (6:11).

Trečiajame kėlinyje „Spartos“ puolimo mašina įgavo antrąjį kvėpavimą. Pradėję spausti savo priešininkus šeimininkai uždarė kelius link savo krepšio , o patys demonstruodami greitą žaidimą dideliu tempu tolo. Kėlinuko viduryje jų persvara šoktelėjo iki 27. Per likusį laiką „Kolpingo kolegija“ nesugebėjo sustabdyti įsibėgėjusių varžovų ir jų deficitas prieš ketvirtąjį kėlinį jau buvo 47 taškai 76:29 (40:12).

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos atsipalaidavo. „Sparta“ sumažino žaidimo tempą , tačiau varžovai ir toliau klydo , bei leido varžovams toliau didinti pranašumą. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 102:42 (26:13).

Po varžybų pakalbintas „Spartos“ treneris teigė „ – Paskutinės grupės varžybos buvo lengvos. Komanda labai džiaugiasi šia pergale.

"Sparta": R.Šunskis 29 ,A.Šunskis 21 (11 rezul.per) , A.Kilas 21.
"Kolpingo kolegija" : A.Geiša 18.

„Sparta“ įveikė „Kolpingo Kolegiją“ (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Sparta“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (video) (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 19:14 val.)"Baltvesa" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 18:59 val.)“Sparta” nesigailėjo „Ragų“ komandos (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)"Ragai" namuose sutriuškino "Kolpingo kolegiją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Krepšinis.net“ ekipą (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 22:26 val.)"Baltvesa" solidžia persvara palaužė "Kolpingo kolegija" ekipą (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 17:55 val.)"Iki dugno" nesugebėjo pasipriešinti "Kolpingo kolegijai" (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:14 val.)"KK Snaiperiai" po įnirtingos kovos palaužė "Kolpingo kolegiją" (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:12 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Kolpingo Kolegija" (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)