STATYBŲ VIZIJA & LVA vs AMENTIA AD ASTRA (77:76)C LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2010 balandžio 11 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Po permainingos kovos "Statybų vizija & LVA" iškovojo pergalę prieš "Amentia Ad Astra"

2010 balandžio 11 d., Sekmadienis, 19:56 val., peržiūros: 5831
Sekmadienį, Balandžio 11 dieną, LVA sporto salėje įvyko „C“ lygos „Iššūkio“ taurės pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Statybų vizija & LVA“ priemė svečius „Amentia Ad Astra“. Rungtyniu pradžioje vyko atkakli kova, o sužaidus pirmą kėlinį keturių taškų pranašumą turėjo svečiai (17:21). Antro ketvirčio pradžioje „Statybų vizija & LVA“ rezultatą buvo išlyginę (24:24), bet vėliau „Amentia Ad Astra“ spurtavo ir įgijo septynių taškų pranašumą, kurį išlaikė iki trečio kėlinio (35:42). Trečią ketvirtį geriau žaidė svečiai, po kurių spurto komandas skyrė net 23 taškai (49:69). Visgi ketvirtame kėlinyje geriau rungtyniavo šeimininkai, kurie sugebėjo pasivyti varžovus ir išplėšti pergalę. Rungtynes rezultatu 77:76 laimėjo „Statybų vizija & LVA“ ir prieš lemiamą dvikovą įgijo trapų vieno taško pranašumą.

Rungtynės prasidėjo M. Drėzo („Amentia Ad Astra“) išprovokuota pražanga bei dviem taikliais baudų metimais (0:2). Netrukus V.Babrauskas („Statybų vizija & LVA“) atsakė taikliu dvitaškiu (2:2). Sužaidus tris su puse minutės svečiai pirmavo rezultatu 6:8, o jų persvarą dar labiau padidino M.Vileiniškis pelnęs tris taškus (6:11). Netrukus E. Zaurio („Amentia Ad Astra“) dėka 2:6 spurtavo svečiai, o jų persvara padidėjo iki aštuonių taškų (9:17). Iki kėlinio pabaigos buvo likę trys minutės. Po penkių be atsako pelnytų taškų „Statybų vizija & LVA“ sumažino varžovų pranašumą iki trijų taškų (14:17). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai, o po pirmo ketvirčio rezultatu 17:21 pirmavo „Amentia Ad Astra“.

Antrą kėlinį taikliu dvitaškiu su varžovo pražanga pradėjo M.Drėzas („Amentia Ad Astra“) (17:24). Po šio metimo septynis taškus be atsako pelnė „Statybų vizija & LVA“ ir sužaidus tris minutes antrame ketvirtyje rezultatas tapo lygus (24:24). Taiklus E. Zaurio („Amentia Ad Astra“) tritaškis vėl persvarą sugrąžino svečiam (24:27). Vėliau aikštėje vyko atkakli kova, o likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (30:33). „Amentia Ad Astra“ laimėjo dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:5 bei dar labiau padidino savo persvarą (30:38). Po taiklaus M. Vileiniškio („Amentia Ad Astra“) tritaškio komandas skyrė 10 taškų, bet netrukus D.Baltušis („Statybų vizija & LVA“) taikliu tolimu metimu persvarą sumažino (31:41). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai svečių persvarą aptirpdė dar trimis taškais. Sužaidus puse varžybų rezultatu 35:42 pirmavo „Amentia Ad Astra“.

Trečio kėlinio pradžioje V.Babrauskas („Statybų vizija & LVA“) pelnė du taškus, o netrukus D.Baltušis („Statybų vizija & LVA“) iš dviejų mestų baudos metimų pataikė vieną (38:42). Vėliau svečiai spurtavo rezultatu 0:9 bei padidino savo persvarą iki 13 taškų (38:51). Šeimininkai vėl sumažino varžovų persvarą dviem dvitaškiais, bet M.Vileiniškis („Amentia Ad Astra“) tokiais pat taikliais dviem dvitaškiais atstatė svečių pranašumą. Likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo 46:60. Kėlinio pabaigoje „Amentia Ad Astra“ pelnė devynis taškus be atsako bei padidino savo pranašumą iki 23 taškų (46:69).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Statybų vizija & LVA“ atakavo labai taikliai, pelnė 17 taškų be atsako, o sužaidus tris minutes komandas jau skyrė tik šeši taškai (63:69). Pora minučių „Amentia Ad Astra“ dar laikėsi ir neleido varžovam dar labiau sumažinti persvaros, bet įsibėgėję šeimininkai laimėjo dar vieną atkarpą 11:2, po kurios jau pirmavo „Statybų vizija & LVA“. Iki kėlinio pabaigos buvo likę 30 sekundžių. Likus devyniom sekundėm iki varžybų pabaigos vieną iš dviejų baudos metimų pataikė K.Aliukevičius („Amentia Ad Astra“) (76:76). Likus trim sekundėm vienu taikliu baudos metimu „Statybų vizija & LVA“ komandą į priekį išvedė D.Baltušis (77:76).

Po varžybų nugalėtojų komandos žaidėjas J.Amelinas sakė: „Padarėm vieno kėlinio stebūklą. Tiek tų komentarų.“

„Statybų vizija & LVA“: V.Babrauskas 21 (30 naudingumo balų), D.Baltušis 17, J.Amelinas 11 (13 atk. kam.)
„Amentia Ad Astra“: E.Zaurys ir M.Vileiniškis po 19, M.Drėzas 15 (13 atk. kam.)

"Studentija" išplėšė pergalę iš "Amentia AD Astra" rankų (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 23:28 val.)Statybų vizija & LVA“ iškovojo nesunkią pergalę (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Statybų vizija & LVA” iškovojo nesunkią pergalę (2010 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)"Statybų vizija & LVA" išbarstė turėtą pranašumą, bet iškovojo pergalę (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 19:34 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)Sunki "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 19:24 val.)"Statybų vizija & LVA" penketukas nugalėjo "Libora" komandą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 21:02 val.)Rungtynių pradžioje įgytas pranašumas atnešė "Statybų vizijai & LVA" pergalę (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:55 val.)"Robotukų Armija" po atkaklios kovos įveikė "Amentia Ad Astra" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 17:37 val.)"Statybų vizija & LVA" antrą kartą minimaliu skirtumu palaužė "Amentia Ad Astrą" ir pateko į "Iššūkio" taurės finalą (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 21:59 val.)