STATYBŲ VIZIJA & LVA vs KREPŠINIS.NET (86:65)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Statybų vizija & LVA“ iškovojo nesunkią pergalę

Su kamuoliu Dainius Bakanas
2009 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 21:20 val., peržiūros: 5456
Sekmadienį (12-13) „LVA“ sporto salėje susitiko dvi „C“ grupės ekipos „Statybų vizija & LVA” (šeimininkai) ir „Krepšinis.net“ (svečiai). Šeimininkai jau pirmoje pusėje įrodė , kad šiandienos varžybose trokšta iškovoti tik pergalę. Antroje varžybų pusėje vaizdas aikštėje nepasikeitė ir toliau padėtį aikštėje kontroliavo „Statybų vizija & LVA” krepšininkai. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 86:65.

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkmingiau šeimininkų ekipai. Jie laimėję atkarpą 10:4 išsiveržė į priekį. Svečiams niekaip nepavyko rasti kelių link varžovų krepšio. Kėlinio pabaigoje "Statybų vizija & LVA” sugebėjo laimėti dar vieną atkarpą ir kėlinį laimėjo rezultatu 19:8.

Antrame kėlinyje prabilo šeimininkų komandos snaiperiai. Puikiai žaisdami baudos aikštelėje "Statybų vizija & LVA” komanda pradėjo sparčiai tolti. Kėlinio viduryje komandas jau skyrė 21 taškas. Ši persvara išliko iki kėlinio pabaigos. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 42:20 (23:12).

Trečiame ketvirtyje svečių puolimas ir toliau strigo. Grubios klaidos gynyboje ir puolime neleido jiems mažinti jau solidžios varžovų persvaros. Pasinaudoję susilpnėjusia priešininkų gynyba "Statybų vizija & LVA” ekipa dar labiau nutolo ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 33 taškų pranašumą 73:40 (31:20).

Ketvirtajame kėlinyje komandos pradėjo žaisti kiek lėtesnį žaidimą. Šeimininkų ekipos krepšininkai kiek atsipalaidavo ir pradėjo daryti daugiau klaidų. „Krepšinis.net“ komandai šiame ketvirtyje pavyko šiek tiek sumažinti deficitą , tačiau jau buvo per vėlu. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 86:65 (13:25).

Po varžybų pakalbintas vienas iš nugalėtojų komandos žaidėjų teigė : „ – Komanda pademonstravo puikų žaidimą , kuris davė teigiamus rezultatus. Tikimės tokį patį rezultatą pasiekti ir kitose varžybose , kurios mūsų ekipai bus lemiamos.“

"Statybų vizija & LVA" : A.Bartusevičius ( 22 taškai ir 10 atkovotų kamuolių) , D.Bakanas (18 taškų ir 12 atkovotų kamuolių).

"Krepšinis.net" : A.Sutkus (33 taškai ir 12 atkovotų kamuolių).

„Statybų vizija & LVA” iškovojo nesunkią pergalę (2010 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)"Statybų vizija & LVA" išbarstė turėtą pranašumą, bet iškovojo pergalę (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 19:34 val.)Sunki "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 19:24 val.)Po trijų nesėkmių "Krepšinis.net" iškovojo sunkią pergalę (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:11 val.)Po permainingos kovos "Statybų vizija & LVA" iškovojo pergalę prieš "Amentia Ad Astra" (2010 balandžio 11 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Statybų vizija & LVA“ neatsilaikė prieš „Kėdainių“ komandą (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 21:08 val.)"KMAIK" pasiekė nesunkią pergalę (2010 vasario 23 d., antradienis, 20:24 val.)"Statybų vizija & LVA" sutriuškino svečius iš Prienų (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Statybų vizija & LVA" penketukas nugalėjo "Libora" komandą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 21:02 val.)