KM TORNADO 93 vs STATYBŲ VIZIJA & LVA (43:97)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 12 d., Antradienis, 18:30 val. @ Prekybos ir Verslo m-kla, Poškos g.22, Kaunas

„Statybų Vizija & LVA“ įveikė jaunuosius „Tornado 93“ krepšininkus

2009 gegužės 13 d., Trečiadienis, 00:06 val., peržiūros: 5924

Šiandiena Prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Tornado 93“ ir svečių „Statybų Vizija & LVA“ ekipos. Nesunkia pergalę iškovojo svečių ekipa, nors jei žaidė tik šešiese, bet visas varžybas atrodė pranašesni už savo jaunuosius oponentus. Taigi rezultatu 97:43 pergalę šventė „Statybų Vizija & LVA“ ekipa.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių taškais, bet šeimininkai nepasimetė ir kovojo apylygiai 8:6, tačiau niekas nesugebėjo apdengti Dainiaus Bakano, kuris įsūdė 4 tolimus metimus ir labiausiai prisidėjo prie komandos spurto. Taigi po primojo kėlinuko 33:14 priekyje svečių ekipa.

Antrajame kėlinuke „Statybų Vizija & LVA“ truputi apmažino apsukas, tačiau toliau krovėsi solidų pranašumą. Nors jie šiame kėlinyje įmetė „tik“ 19 taškų, tačiau varžovams leido pelyti tik 9. O jaunieji krepšininkai greitai prarasdavo kamuolį prieš patyrusių oponentų gynybą. Taigi prieš ilgąja pertrauką svečių „Statybų Vizija & LVA“ ekipa po paskutinę sekunde iš aikštės vidurio pataikyto tolimo Ado Praprovo metimo priekyje 52:23.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, svečiai kibiai gynėsi ir vertė varžovus klysti, bei greitai ir lengvai pelnydavo gražius ir efektingus taškus, ne karta kraudami į krepšį jie laimėjo ir trečiąjį kėlinį 78:31.

Paskutinis kėlinys liko tik formalumas, tad svečiai šiek tiek sumažino žaidimo ritmą. Nors šeimininkai vis dar dažnai klydo, to svečiai jau neišnaudojo taip gerai kaip trečiajame kėlinyje, bet vis gi sugenėjo laimėti ir šį kėlinį. Taigi po finalinio švilpuko švieslentėje degė rezultatas 97:43, kuris reiškė „Statybų Vizija & LVA“ komandos pergalę.

Po varžybų pralaimėjusios ekipos treneris komentuoti nenorėjo.

„Statybų Vizija & LVA“ ekipos treneris sakė, kad šiose varžybose buvo aiškus amžiaus skirtumas ir šiai diena „Statybų Vizija & LVA“ yra nenugalimi.

"Statybų vizija & LVA" nepaliko jokių šansų "Kolpingo kolegijai" (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:21 val.)"Statybų vizija & LVA" nesugebėjo pasipriešinti "Baltvesos" ekipai (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:44 val.)Tik ketvirtam kėlinį atsibudę "Statybų vizija & LVA" išplėšė sudėtingą pergalę (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Kolpingo Kolegija" nesunkiai nugalėjo "KM Tornado 93" (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 21:16 val.)Lengva „Amentia Ad Astra“ pergalė (2009 balandžio 28 d., antradienis, 20:44 val.)"Kėdainiai" tik paskutinėmis akimirkomis palaužė "Statybų vizija & LVA" (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Kėdainiai" kol kas žengia be pralaimėjimų (2009 gegužės 05 d., antradienis, 22:14 val.)