STATYBŲ VIZIJA & LVA vs BALTVESA (68:98)Respublikos taurė » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2009 gegužės 24 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Statybų vizija & LVA" nesugebėjo pasipriešinti "Baltvesos" ekipai

2009 gegužės 24 d., Sekmadienis, 22:44 val., peržiūros: 3351

Šiandien (05-24) "LVA" sporto salėje įvyko "Respublikos" turnyro "Didžiosios" taurės aštuntfinalio varžybos tarp "Statybų vizija & LVA" (šeimininkai) ir "Baltvesos" (svečiai) ekipų. Nuo pirmųjų minučių svečiai įrodė , kad yra nusiteikę peržengti aštuntfinalio barjerą. Šeimininkams niekaip negebant sustabdyti taikliai metančių varžovų snaiperių jų deficitas augo kaip ant mielių. Antroje varžybų pusėje greitai ir kovingai pradėję žaisti "Baltbevesos" krepšininkai tiesiog nušlavė savo varžovus. Iškovodami pergalę rezultatu 68:98 jie sėkmingai keliauja į ketvirtfinalio etapą, kuriame susikaus su "Žalgirio fanų" komanda.

Pirmasis kėlinukas sėkmingiau prasidėjo svečių ekipai. Žaisdami greitą žaidimą bei laimėdami kovą dėl atšokusių kamuolių ir taip susikurdami antruosius šansus po netaiklių savo metimų "Batvesos" krepšininkai sėkmingai tolo nuo varžovų. Niekaip nesugebėdami prisitaikyti prie priešininkų diktuojamo tempo šeimininkai po pirmojo kėlinio atsilikinėjo rezultatu 12:21.

Antrasis kėlinukas parodė itin kovingą ir gražų krepšinį. Abi ekipos mažai klydo ir laikė aukštą žaidimo tempą. Šeimininkams per šį kėlinuką pavyko "nukirpti" tik vieną tašką nuo turėto deficito. O po pirmosios varžybų pusės rezultatas buvo 34:42 (22:21).

Po ilgosios pertraukos svečiai pademonstravo kaip jie gali žaisti. Beveik be klaidų mesti tolimi metimai ir varžovų klaidos leido jiems savo pranašumą padidinti net 18 taškų. Šeimininkų ekipoje pradėjo jaustis ir pirmieji nuovargio požymiai. Prieš lemiamą ketvirtį komandom intrigos nepavyko išlaikyti , o rezultatas buvo 53:71 (19:29).

Paskutinis ketvirtis "Statybų vizija & LVA" "Respublikos" turnyro "Didžiosios" taurės ketvirtfinalyje. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 68:98 (15:27).

Po varžybų pakalbintas vienas iš rezultatyviausių "Baltvesos" ekipos žaidėjų šiose varžybose teigė, kad pergalė buvo pasiekta dėl gero tolimų metimų pataikymo ir tai, kad varžovai žaidė nepilna sudėtimi.

"Statybų vizija & LVA" nepaliko jokių šansų "Kolpingo kolegijai" (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:21 val.) „Statybų Vizija & LVA“ įveikė jaunuosius „Tornado 93“ krepšininkus (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)Tik ketvirtam kėlinį atsibudę "Statybų vizija & LVA" išplėšė sudėtingą pergalę (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:22 val.)Kauno "SRC" namuose sutrypė "Baltvesa" (2009 balandžio 28 d., antradienis, 20:53 val.)"Bangos Energetika & Diremta" užtikrintai žengė į "Respublikos" Didžiosios taurės finalą (2009 birželio 05 d., penktadienis, 21:18 val.)"Kėdainiai" tik paskutinėmis akimirkomis palaužė "Statybų vizija & LVA" (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Kauno energija" - "Respublikos" Didžiosios taurės turnyro Mažojo finalo nugalėtojai! (2009 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:36 val.) „Baltvesa“ vos išnešė sveiką kailį (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:16 val.)"Baltvesa" sutrypė "Kauno RAMI" (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:42 val.)"Baltvesa" užtikrintai peržengė ketvirfinalio barjerą (2009 gegužės 30 d., šeštadienis, 00:20 val.)