CURRUS IR DARIAUS BALDAI & TRUKMĖ vs REGITRA & SANISTAL KG (53:65)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 30 d., Penktadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Pirmoji "Regitra & Sanistal KG" komandos pergalė

2009 spalio 30 d., Penktadienis, 19:32 val., peržiūros: 5644

Šį penktadienio vakarą, jėgas krepšinio aikštelėje išbandė "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" ir svečiai "Regitra & Sanistal KG". Pirmuosius du kėlinius vyko lygi kova, tačiau trečiajame kelinyje sėkmingai susikrovę 10 taškų pranašumą, svečių ekipa neišbarstė jų paskutiniajame ketvirtyje ir šventė pergalę rezultatu (65:53).

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų spurtu (8-2), tačiau ilgai netrukus, spurtas buvo sustabdytas ir po dviejų iš eilės pataikytų "Regitra & Sanistal KG" krepšininkų P.Kandroto ir A.Sinkevičiaus tritaškių metimų, rezultatas tapo lygus. Toliau rungtynės vyko lygiai, taškus pelnė tai viena, tai kita komanda. Kėlinio galutinis rezultatas (18:18).

Visame antrajame kėlinyje vėl vyravo lygus komandų žaidimas. Tiesa, pasitarę "Regitra & Sanistal KG" krepšininkai, nusprendė panaudoti spaudimo taktiką. Ji iš dalies pasitvirtino, kadangi pavyko išprovokuoti daug šeimininkų klaidų. Tačiau "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" žaidėjai spaudimą išnaudojo užbaigdami atakas greitai ir tiksliai. Komandas po dviejų kėlinių skyrė vos 2 taškai (31:33) svečių naudai.

Trečiojo kėlinio pradžioje labai neišsiskyrė nei viena komanda ir aiškios rungtynių lemties dar nebuvo galima numatyti. Tačiau svečiai antroje kėlinio pusėje pataikę (3/7) tritaškius metimus, išsiveržė į priekį. Šeimininkams nepavyko pataikyti nei vieno tolimo metimo iš trijų bandymų šiame kėlinyje ir komandas prieš paskutinijį ketvirtį skyrė jau 10 taškų "Regitra & Sanistal KG" naudai.

Ketvirtasis kėlinys rungtynių eigos nepakeitė. Nors "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" krepšininkai išprovokavo daug varžovų pražangų, tačiau baudos metimus prastai sekėsi realizuoti. Svečiai nesistengė pelnyti daug taškų ir bandyti varžovus triuškinti. Jie tiesiog gerai gynėsi ir laimėjo rungtynes rezultatu (65:53).

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų žaidėjas ir atstovas spaudai teigė jog pagrindinis aspektas pasiekti pergalei buvo tas, kad pasiteisino jų aktyvesnė ginyba nuo vidurio aikštės ir varžovų aikštės pusės. "Tai buvo pagrindinis taktinis sprendimas, kuris kaip vėliau pamatėme ir pasiteisino. Privertėme varžovus daug kartų suklysti. O dėl puolimo, tai esame komanda galinti pataikyti daug tritaškių, tai ir pataikėme."

Pralaimėtojų atstovas nebuvo toks kalbus. Teigė jog nežino kodėl pralaimėjo ir kitą kartą žadėjo laimėti. Kaip pagrindinę komandos pralaimėjimo priežastį įvardijo prastą komandos puolimą.

Nugalėtojų gretose geriausiai sužaidė: Mindaugas Gilius (22 taškai, 4 išprovokuotos pražangos), bei Juozas Keršys (16 taškų, 9 atkovoti kamuoliai).

Pralaimėjusių gretose dvigubą dublį atliko Eduardas Grinčikas (14 taškų, 14 atkovotų kamuolių) ir (15 taškų bei 9 atkovotus kamuolius) pridėjo Valdas Vilkuotis.

"Regitra & Sanistal KG" pasiekė sunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:50 val.)"Regitra & Sanistal KG" žengė į ketvirtfinalį (2010 kovo 16 d., antradienis, 22:45 val.)"Regitra & Sanistal KG" sutriuškino "Sabonio mokyklą" (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:08 val.)"Regitra & Sanistal KG" lengvai nugalėjo "Eccua & Furnika" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:39 val.)Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys lėmė "Regitra & Sanistal KG" pergalę (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 21:33 val.)"Kamesta" lengvai palaužė "Regitra - Sanistal KG" ekipos pasipriešinimą (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)"Regitrai & Sanistal KG" energijos užteko daugiau, negu "Kauno energijai" (2009 lapkričio 06 d., penktadienis, 21:48 val.)"Regitra & Sanistal KG" nutraukė "Kauno energetikos remonto & Compensos" penkių pergalių seriją (2010 vasario 05 d., penktadienis, 21:21 val.)"Regitra & Sanistal KG" tik antrojoje susitkimo dalyje palaužė "E-Start Club" (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 23:57 val.)Lygių varžovų dvikovoje stipresni buvo "Regitra - Sanistal KG" krepšininkai (2010 kovo 03 d., trečiadienis, 21:36 val.)