KAUNO ENERGIJA vs REGITRA & SANISTAL KG (57:66)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 06 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Regitrai & Sanistal KG" energijos užteko daugiau, negu "Kauno energijai"

Aikštėje vyko atkakli kova
2009 lapkričio 06 d., Penktadienis, 21:48 val., peržiūros: 5897

Lapkričio 6-ąją "Kauno energijos" sporto arenoje įvyko įnirtingas Įmonių lygos susitikimas tarp "Kauno energijos" (šeimininkai) ir "Regitros & Sanistal KG". Dvikovą laimėjo šeimininkų ekipa rezultatu 57:66 (7:19; 25:15; 10:11; 15:21).

Nuo pat pirmųjų žaidimo minučių "Regitros & Sanistal KG" penketas pradėjo aktyviai šturmuoti priešininkų krepšį ir tokiu aktyviu žaidimu netruko įsiveržti į priekį. Svečių komanda per pirmąjį ketvirtį pataikė 5 tritaškius, kai "Kauno energijos" krepšininkams aktyvi gynyba leido pataikyti vos du metimus iš žaidimo, o likusius kėlinio taškus aikštelės šeimininkai buvo priversti susirinkti baudų metimais, kurių pataikymo procentas taipogi nebuvo įspūdingas – vos 3 iš 7-ių metimų. Taigi, po pirmojo kėlinio "Regitra & Sanistal KG" turėjo jau dvylikos taškų persvarą – 7:19.

Antrasis kėlinys kur kas sėkmingesnis buvo "energetikams". Jie sugebėjo ne tik įmesti 25 taškus, bet ir laimėti šį ketvirtį. Tiesa, prieš ilgąją pertrauką buvo likęs vos dviejų taškų deficitas (32:34). Pažymėtina ir tai, jog per pirmąją rungtynių pusę nei vienas "Kauno energijos" krepšininkas neatliko rezultatyvaus perdavimo, o visi taškai buvo pelnomi aštriais prasiveržimais, baudų metimais, o didžioji dalis dvitaškių – po atkovotų kamuolių šalia priešininkų krepšio.

Trečiasis rungtynių kėlinys buvo mažiausiai rezultatyvus, tačiau labai atkaklus ir kovingas. Jo metu buvo galybė ištęstų atakų bei netaiklių metimų abiejose komandose, o "Regitra & Sanistal KG", per ketvirtį įmetusi 11 taškų, t.y. vienu daugiau nei šeimininkų komanda, padidino savo persvarą iki 3 taškų (42:45).

Paskutinis ketvirtis pasižymėjo nepastovumu – abi komandos keitėsi spurto etapais – čia rezultatyvių atakų virtinę surengdavo "Kauno energijos" penketas, čia taiklių atakų serija atsirevanšuodavo šeimininkai. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti nepilnas dvi minutes, komandas skyrė vos trys taškai ir šeimininkų komandos narių akys švietė noru laimėti, bet pramesti du D.Čereškos baudų metimai simbolizavo nuovargį dėl trumpo atsarginių žaidėjų suolelio ir rezultatyviai sužaisti rungtynių pabaigos nepavyko – oponentus beliko stabdyti pražangomis, o šie tuo puikiai pasinaudojo, realizuodami 6 metimus Iš 7.

Nugalėtojų tarpe rezultatyviausias buvo M.Gilius, pelnęs 18 taškų. Neblogai sužaidė ir P.Kandrotas, įmetęs 15, o 12 pridėjo J.Keršys. Naudingiausiuoju žaidėju "Regitros & Sanistal KG" gretose tapo 15 naudingumo balų surinkęs D.Poškus.

"Kauno energijoje" pastebimiausias buvo D.Čereška, atlikęs dvigubą dublį (27 taškai ir 12 atkovotų kamuolių) bei surinkęs 33 naudingumo balus. Dar 17 taškų įmetė N.Jankauskas.

Po rungtynių "Kauno energijos" treneris G.Vasiliauskas buvo tiesmukas, trumpai nukirtęs, jog galutinį rezultatą lėmė nuovargis, žaidžiant šešiese, bet pačiu savo komandos žaidimu liko patenkintas.

Laimėtojų kolektyvas buvo nusiteikęs linksmiau ir garsiai savo komandai vadovavęs strategas M.Kavaliauskas sakė, kad komanda po truputį įsisiūbuoja, atranda savo žaidimą, ir nors dar šiek tiek jaudinasi, bet trykšta optimizmu, kad su tuo susitvarkys. Taipogi apgailestavo, kad antrojoje rungtynių pusėje nekrito tritaškiai metimai, o pagrindinėmis pergalės priežastimis įvardino darnų žaidimą gynyboje ir neblogą susitvarkymą su varžovų lyderiais.

"Regitra & Sanistal KG" lengvai nugalėjo "Eccua & Furnika" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:39 val.)"Regitra & Sanistal KG" sutriuškino "Sabonio mokyklą" (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:08 val.)"Regitra & Sanistal KG" tik antrojoje susitkimo dalyje palaužė "E-Start Club" (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Regitra & Sanistal KG" nutraukė "Kauno energetikos remonto & Compensos" penkių pergalių seriją (2010 vasario 05 d., penktadienis, 21:21 val.)"Regitra & Sanistal KG" svečiuose sutriuškino "Club 9 & Bioprojektas" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Regitra & Sanistal KG" žengė tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link (2010 kovo 10 d., trečiadienis, 21:01 val.)"Regitra & Sanistal KG" žengė į ketvirtfinalį (2010 kovo 16 d., antradienis, 22:45 val.)„Regitra & Sanistal KG“ sutriuškino „Agavą & ASS E+H“ (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 22:42 val.)Pirmoji "Regitra & Sanistal KG" komandos pergalė (2009 spalio 30 d., penktadienis, 19:32 val.)"Club 9 & Bioprojektas" namie įveikė "Kauno energiją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 20:46 val.)