KAUNO KVARCAS vs ŠAKIŲ "KK SPLITAS" (65:83)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 07 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

Šakių "KK Splitas" savo tritaškiais metimais nužudė "Kauno kvarcą"

2009 gegužės 07 d., Ketvirtadienis, 22:33 val., peržiūros: 4208

Šiandien, Respublikos taurės varžybose, Rasos gimnazijos sporto salėje žaidė "Kauno kvarcas"(šeimininkai) ir Šakių "KK Splitas" komandos. Pirmojoje rungtynių pusėje buvo gan apyligė kova. Tik trečiajame ketvirtyje Šakiškiai įrodė savo pranašumą, dėka trikaškių metimų, jų pataikymas nuo šios atžymos buvo nerealus iš 13 metimų, net 8 buvo taiklūs. To pasekoje ir lėmė rungtynių baigtį, svečių pergalę net 18 taškų persvara (65:83).

Varžybos prasidėjo 7:2 "Kauno kvarco" spurtu, bet nieko nelaukdami ir lyg pabudę, svečiai rezultatą išlygino ir persvėrė savo naudai (10:13). Kitas likusias dvi minutes, šio ketvirčio, iniciatyvą priklausė Šakių "KK Splitas" komandai, to pasekoje jie laimėjo pirmąjį kėlinuką 12:20.

Visą antrojo kėlinuką pradžią svečių komanda išlaikė 8 ir 10 taškų persvarą prieš savo varžovus. Net likus žaisti dvi minutes iki kėlinio pabaigos Šakiškiai buvo priekyje 13 taškų skirtumu, ko prieš tai nebuvo buvę. Bet vos tik atsipalaidavo svečiai, tuo netrukus pasinaudojo "Kauno kvarco" komanda. Jie likusias kelias minutes, agresyviau pradėję žaist, laimėjo atkarpą 9:0, sumažino savo atsilikimą iki 4 taškų. Tokiu skitumu ir baigėsi antrasis kėlinys (33:37).

Po dydžiosios pertraukos ėmėsi darbo Šakių "KK Splito" komandos snaiperiai, per šį kėlinį jie iš 8 pataikė 6 tritaškius metimus. To pasekoje svečiai didino rezultatą savo naudai(36:47, 45:56), o šeimininkai nerado kuo uždengti Šakiškių tolimosios altilerijos. Dar truputį geriau sužaidę ketvirčio pabaigą svečiai pasididino iki šių rungtynių rekordiškos persvaros 49:67.

Paskutinysis ketvirtis buvo jau tik formalumas, abi komandos žaidė apyligiai, jei viena komanda įmesdavo taškus, kita tuoj tuo pačiu atsakydavo. Kelis kart rezultatas net buvo pasiekęs 20 taškų persvarą Šakiškių naudai (51:71, 56:76, 59:79). Taip po savo geriau sužaistos antros rungtynių dalies Šakių "KK Splitas" iškovojo gan ispūdingą pergalę prieš savo priešininkus "Kauno kvarcą", rezultatu 65:83.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė J.Stainaitis, jis pelnė net 32 taškus. Jam labai gerai talkino komandos narys Š.Jurgutis, kuris pelnė 26 taškus iš kurių (8/6) tritaškiai metimai, be to surinko 30 naudingumo balų.

"Kauno kvarco" sudėtyje nesulaikomas buvo V.Šeškas, jis surinko trigubą dublį ( 25 taškai, 10 atkovotų po krepšiais kamuolių ir 13 išprovokuotų pražangų(27 naudingumo balai)).

Šakių KK "Splitas" be gailesčio sutriuškino "TrioBet" (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 20:22 val.)Šakių "KK Splitas" pergalę šventė tik po pratęsimo (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 22:34 val.)Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalę šventė "Kauno Vandenys" (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 21:17 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė Šakių "KK Splitas" (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Lengva "Kauno kvarco" pergalė (2009 balandžio 28 d., antradienis, 22:18 val.)„Kauno Artmedia“ įrodė savo pranašumą (2009 gegužės 25 d., pirmadienis, 23:37 val.)Nesunki "Kauno vandenų" pergalė (2009 gegužės 05 d., antradienis, 23:11 val.)"Kamesta" turnyrą pradėjo pergale namuose (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.) „Kauno Kvarcas“ nugalėjo „Triobet“ komandą (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse labai sunkią pergalę iškovojo ir į kitą etapą toliau žingsniuoja "Radijas Tau" komanda (2009 gegužės 22 d., penktadienis, 21:20 val.)