KAUNO ARTMEDIA vs KAUNO KVARCAS (78:75)Respublikos taurė » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2009 gegužės 25 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

„Kauno Artmedia“ įrodė savo pranašumą

Su kamuoliu Lukas Martinaitis
2009 gegužės 25 d., Pirmadienis, 23:37 val., peržiūros: 3451

Šiandiena Kauno Švaros sporto salėje susitiko šeimininkų „Kauno Artmedia“ ir svečių „Kauno Kvarcas“ krepšininkai. Po gražios, intriguojančios ir vyriškos kovos sunkę pergalę iškovojo šeimininkų krepšininkai, kurie laimėjo rezultatu 78:75.

Pirmasis kėlinys vyko atkakliai, nei vienai komandai didesnio pranašumo įgyti nepavyko. Šeimininkai dažnai pataikė iš toli, o svečių ekipa taškus vertė iš po krepšio. Taigi po pirmojo kėlinuko priekyje svečių ekipa, kuri tik kėlinio pabaigoje įgijo pranašumą 18:16.

Antrame kėlinyje „Kauno Kvarcas“ daužė varžovų gynybą, Valmantas Šeškas vertė vieną varžovą po kito rinktis asmeninęs pražangas ir lengvai pelnė taškus, nors jo tik kas antras baudos metimas pasiekė tikslą, bet jo komandą sugebėjo iki kėlinio pabaigos susikrauti dviženkli pranašumą 40:30.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai atkuto ir pradėjo vėl žaisti savo krepšinį, svečių ekipos vienas iš lyderių Marius Dimša, kris surinko 5 asmeninęs pražangas. O „Kauno Kvarcas“ ekipos lyderiai Giedrius Eisenas ir Lukas Martinaitis vedė savo komandą į priekį ir tirpdė rezultatą, bei sugebėjo jį išlyginti, bet kėlinio pabaiga geriau sužaidė svečiai, kurie išsaugojo kelių taškų pranašumą 57:55.

Atėjo lemiamas kėlinys, kuriame užvirė tikras krepšinio grožis. Šeimininkai sugebėjo išlyginti ir po kelių atakų persverti rezultatą 65:63. Dar po kėlių minučių šeimininkai priekyje 72:67. Bet „Kauno Kvarcas“ kovojo iki galo ir prisivijo varžovus iki minimumo 74:73. Artėjant rungtynių pabaigai svečiai liko keturiese, o komandas skyrė vienas taškas, o savo pranašumą taikliais baudų metimais įtvirtino „Kauno Artmedia“ ekipos žaidėjai. Nors „Kaunas Kvarcas“ treneris Artūras Zadorožnyj galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo metimas paskutinėmis kėlinio sekundėmis tikslo nepasiekė. Taigi „Kauno Artmedia“ šventė sunkia, bet pelnytą pergalę 78:75.

„Kauno Artmedia“ treneris po varžybų sakė, kad iškovojom svarbia pergalę, vyrai parodė savo charakterį ir tai nulėmė galini rezultatą.

„Kaunas Kvarcas“ treneris teigė, jog tai buvo geras sezonas, o varžovai iškovojo pelnytą pergalę.

"Kauno Artmedia" be didesnių sunkumų iškovojo pergalę (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 21:08 val.) „Kauno Kvarcas“ nugalėjo „Triobet“ komandą (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)Po dramatiškos kovos "Kauno Artmedia" sugebėjo palaužti "KM Aisčius" (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 21:27 val.)"Kauno Artmedia" antrą kartą įveikė "Kauną" ir iškopė į "Respublikos" mažosios taurės finalą (2009 birželio 05 d., penktadienis, 21:45 val.)Antroje rungtynių pusėje "Kauno Artmedia" nesunkiai palaužė "Dumblo" ekipą (2009 birželio 01 d., pirmadienis, 21:26 val.)"Kamesta" turnyrą pradėjo pergale namuose (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Lengva "Panemunės" pergalė (2009 gegužės 04 d., pirmadienis, 20:50 val.)Lengva "Kauno kvarco" pergalė (2009 balandžio 28 d., antradienis, 22:18 val.)Nesunki "Kauno vandenų" pergalė (2009 gegužės 05 d., antradienis, 23:11 val.)"Radijas Tau" tik ketvirtajame kėlinyje palaužė "Kauno Artmedia" (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:30 val.)