MINORDIJA vs JMI & FLORVITA (102:63)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 15 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Minordija" sutriuškino dar vienus priešininkus

2009 gruodžio 15 d., Antradienis, 19:26 val., peržiūros: 5636

Gruodžio 15-ąją, "Kauno energijos" sporto arenoje įvyko dar vienos rungtynės, kuriose nors "Mi"Minordijos" krepšininkai priėmė negausų būrį "JMI & Florvitos" žaidėjų. Vieni iš pogrupio lyderių nesulaukė reikiamo pasipriešinimo ir nugalėjo svečių komandą triuškinamu skirtumu 102:63 (20:13; 32:14; 25:17; 25:19).

Tik išėję į aikštelę, šeimininkai iš karto ėmėsi darbo ir rezultatas netruko gana ženkliai nusvirti jų naudai. Tuo tarpu priešininkams neliko nieko kito, kaip tik prašyti minutės pertraukėlės, esant rezultatui 10:2. Iki tol "JMI & Florvitos" krepšininkai buvo pasižymėję tik gana gausiu klaidų skaičiumi ir vos dviem atliktais metimais. Po minutės pertraukėlės svečių žaidimas lyg ir pasitaisė, tačiau panaikinti varžovų persvaros nepavyko – likęs kėlinio laikas rezultatu buvo apylygis ir baigėsi rezultatu 20:13.

Antrajame kėlinyje ir vėl nesulaikomi buvo "Minordijos" žaidėjai, pirmąsias 3 minutes spurtavę rezultatu 13:0 ir įgiję jau 20 taškų persvarą. Jų priešininkams labai nesisekė pelnyti taškus, o didžiąją jų dalį pelnė naudingiausias rungtynių žaidėjas A.Žotkevičius. Neskaitant jo, vieninteliu metimu kėlinio gale pavyko pasižymėti D.Stašaičiui, o taškų skirtumas vis labiau įgaudinėjo triuškinantį pagreitį. Kėlinys baigėsi rezultatu 53:27.

Trečiasis ketvirtis nieko naujo neparodė – "Minordija" iš visų pozicijų atakavo kur kas taikliau ir, vietoje to, jog aikštelėje būtų leidę sau papramogauti ir žaisti efektingai, nenustojo didinti ir taip nekuklios savo persvaros, kuri, po priešpaskutiniojo kėlinio buvo jau 33 taškai (77:44). "JMI & Florvitai" nepadėjo ir paskutinę kėlinio sekundę uždirbta pražanga ir teisė mesti 3 baudos metimus, iš kurių A.Žotkevičius nepataikė nei vieno.

Paskutiniajame ketvirtyje turbūt abi komandos suprato, jog likęs laikas yra tik formalumas, tačiau net ir tada rungtynių favoritai nenustojo nuolat žaisti geriau už priešininkus, nepalikdami net teorinių vilčių oponentams svajoti apie pergalę. Rungtynių pabaigoje rezultatyviausias "Minordijos" žaidėjas E.Šalkauskas taikliu dvitaškiu netruko pelnyti simbolinį šimtąjį tašką, o kitos atakos metu padidino komandos kraitį iki 102 taškų.

"Minordijos" ekipoje rezultatyviausiu tapo E.Šalkauskas, pelnęs 34 taškus, 27 naudingumo balus bei surinkęs dvigubą dublį (10 išprovokuotų pražangų). Be jo komandoje pasižymėjo 23 taškus įmetęs A.Kemeraitis, 16 pridėjo M.Genys, o dar vieną dvigubą dublį surinko N.Varžaitis (14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių).

"JMI & Florvitos" komandoje nesugaunamas buvo A.Žotkevičius, surinkęs dvigubą dublį (38 taškai ir 12 atkovotų kamuolių) bei 42 naudingumo balus. 10 taškų pridėjo D.Stašaitis.

"JMI & Florvitos", padariusios 28 klaidas, žaidžiantysis treneris R.Krasnickas po rungtynių sakė, jog rungtynės būtų buvusios gražesnės, jei teisėjų nebūtų, nes jie tiesiog nežinojo, ką daryti su švilpuku.

Nugalėtojų strategas A.Mackevičius teigė, jog komandos buvo dviejų skirtingų lygių, bet nepaisant to, su tokiomis komandomis yra pakankamai sunku žaisti, o apibendrinant pasakė, kad tai buvo labai gera treniruotė, ruošiantis rungtynėms su rimtesniais varžovais.

"Minordija" iškovojo dar vieną pergalę (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 19:33 val.)"Minordija" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Mikrovisata" sutriuškino "Jmi & Florvita" (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)"Minordija" iškovojo nesunkią pergalę (2010 vasario 11 d., ketvirtadienis, 19:29 val.)"Minordija" iškovojo sunkią pergalę namuose (2010 sausio 05 d., antradienis, 19:59 val.)"Minordija" be didelių sunkumų sutriuškino "S Logistika" (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 19:14 val.)"Minordija" krepšininkai pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 19:28 val.)"Teo LT & Acme" sutriuškino "Jmi & Florvita" ekipą (2009 spalio 30 d., penktadienis, 21:57 val.)"Minordija" ir antrą kartą įveikė "Achemą & EKB" (2010 vasario 06 d., šeštadienis, 17:59 val.)"Minordija" lengvai nugalėjo "Kauno tiltus" (2010 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)