KAUNO TILTAI vs MINORDIJA (72:92)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 16 d., Antradienis, 20:00 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

"Minordija" lengvai nugalėjo "Kauno tiltus"

2010 vasario 16 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 4980
Antradienį, Vasario 16 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos D grupės varžybos. Aikštės šeimininkai „Kauno tiltai“ priemė svečius „Minordija“. Iki šių varžybų „Kauno tiltai“ buvo pralaimėję visus šešis kartus, o „Minordija“ savo sąskaitoje turėjo penkias pergales ir du pralaimėjimus. Rungtynes geriau pradėjo „Kauno tiltai“, bet netrukus „Minordija“ pasivijo varžovus. Geriau sužaidę ketvirčio pabaigą, po pirmo kėlino pirmavo svečiai (14:16). Antrą kėlinį komandos žaidė apylygiai, o sužaidus pusę varžybų 35:41 pirmavo svečiai. Trečio kėlinio pirmoje pusėje geriau žaidė „Minordija“, padidinus persvarą iki 15 taškų (37:51). Vėliau žaidimas vyko lygiai. Ketvame ketvirtyje geriau rungtyniavo svečiai, kurie iškovojo pergalę 20 taškų skirtumu (72:92). „Minordija“ iškovojo šeštą pergalę D grupėje, o „Kauno tiltai“ pralaimėjo septintą kartą iš eilės.

Rungtynėm prasidėjus, abi komandos pataikė po dvitaškį. Vėliau dvi inutes komandom taškų pelnyti nepavyko. Tada dviejų minučių atkarpą „Kauno tiltai“ laimėjo rezultatu 6:0 ir sužaidus beveik pusę pirmo ketvirčio pirmos minutės pertraukėlės varžybose paprašė „Minordijos“ treneris. Po minutės pertraukėlės sugrįžę į aikštę svečių komandos žaidėjai pelnė septynis taškus be atsako ir pirmą kart varžybose išsiveržė į priekį (8:9). Komandom dar buvo likę žaisti dvi su puse minutės ketvirtyje. Likus minutei iki kėlinio pabaigos 14:11 pirmavo šeimininkai, bet paskutinę kėlinio minutę geriau sužaidė svečiai ir laimėjo pirmą ketvirtį rezultatu 14:16.

Antro kėlinio pirmą minutę tris taškus pelnė M.Mažeika („Kauno tiltai“) ir vėl į priekį išvedė „Kauno tiltus“ (17:16). Komanos atkakliai kovojo, o sužaidus beveik keturias minutes ketvirtyje rezultatas buvo lygus (23:23). Tada šešis taškus be atsako pelnė „Minordija“ (23:29). „Minordijai“ pamažu pavyko didinti persvarą, kuri sužaidus aštuonias minutes buvo septyni taškai (30:37). Taikliu tolimu metimu M.Genys („Kauno tiltai“) rezultatą sušvelnino (33:37). Kėlinio pabaigoje „Minordija“ pelnė penkis taškus, o „Kauno tiltų“ žaidėjas L.Stanislovaitis dviem taikliais baudų metimais rezultatą sušvelnino. Sužaidus pusę varžybų rezultatu 35:41 pirmavo „Minordija“.

Trečio kėlinio pirmas dvi minutes geriau sužaidė „Minordija“. Komanda pataikė tris dvitaškius ir padidino persvarą iki 12 taškų (35:47). Po šio spurto, „Kauno tiltai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės, dvitaškį pataikė A.Budreika („Kauno tiltai“), bet netrukus dviem taikliais dvitaškiais atsakė „Minordijos“ žaidėjai (37:51). Sužaidus keturias su puse minutės, rezultatas buvo 40:55. Daugiausia P. Malinausko („Kauno tiltai“) dėka, šeimininkam pavyko spurtuoti rezultatu 9:0 ir sumažinti varžovų persvarą iki šešių taškų (49:55). Tada dvitaškį pataikė E.Šalkauskas („Minordija“), tritaškį T.Ilčiukas („Minordija“) ir svečių persvara vėl tapo dviženklė (49:60). Netrukus „Kauno tiltai“ vėl pelnė dvitaškį. Paskutinę ketvirčio minutę tritaškį pataikė „Minordijos“ žaidėjas. Prieš prasidedant ketvirtam kėliniui, 12 taškų persvarą turėjo „Minordija“ (51:63).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui dvitaškį ir tritaškį pataikė M.Mažeika („Kauno tiltai“) (56:63). Netrukus dvitaškiu atsakė E.Šalkauskas („Minordija“), bet „Kauno tiltų“ žaidėjai pataikė dar du dvitaškius (60:65). Komandos buvo sužaidusios tris minutes kėlinyje. „Minordijos“ trenerio paprašyta minutės pertraukėlė padėjo – svečiai laimėjo trijų minučių atkarpą rezultatu 1:10 (61:75). Kurį laiką „Kauno tiltai“ neleido varžovam didinti persvaros (likus keturiom minutėm komandas skyrė 12 taškų), bet kėlinio pabaigoje vėl spurtavo „Minordija“ rezultatu 1:11 ir nepaliko varžovam jokių vilčių nugalėti (90:92). L. Stanislovaičiui („Kauno tiltai“) dar pavyko dviem taškais sumažinti rezultatą, bet tai nieko nebelėmė. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:92.

„Minordijos“ treneris po varžybų sakė: „Pergalę skiriam komandos strategui, kuris serga ir tikimės pasveiks iki kitų varžybų. Viską darėm taip kaip sakė.“

„Minordija“: E.Šalkauskas 28, A.Kemeraitis 23 (10/11 dvitaškių), T.Ilčiukas 15
„Kauno tiltai“: M.Mažeika 23, P.Malinauskas 17, L.Stanislovaitis 12

"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Kauno tiltų" komandą (2010 sausio 28 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)"Minordija" vos išnešė sveiką kailį iš po "Kauno tiltų" (2010 sausio 12 d., antradienis, 19:13 val.)"Minordija" antrą kartą sezone nugalėjo "Mikrovisatos" komandą (2010 sausio 19 d., antradienis, 20:05 val.)"Kamesta" lengvai palaužė "Kauno tiltai" ekipos pasipriešinimą (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Kamesta" nugalėjo "Minordiją" (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Kauno tiltai" nugalėjo "GB UNITED" ekipą (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)"Minordija" iškovojo nesunkią pergalę (2010 vasario 11 d., ketvirtadienis, 19:29 val.)"Minordija" krepšininkai pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 19:28 val.)"Minordija" iškovojo dar vieną pergalę (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 19:33 val.)"Minordija" be didelių sunkumų sutriuškino "S Logistika" (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 19:14 val.)