ELEKTRĖNŲ "VERSMĖS" GIMNAZIJA vs STAKLIŠKIŲ VIDURINĖ MOKYKLA (77:93)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 01 d., Ketvirtadienis, 15:45 val. @ Elektrėnų Ažuolyno vidurinė mokykla, Rungos g.24, Elektrėnai LT-26115

Tęsiasi Stakliškiečių pergalingas žygis

2010 balandžio 01 d., Ketvirtadienis, 21:12 val., peržiūros: 4186
Balandžio pirmosios popietę Elektrėnuose, krepšinis.net taurėje susigrūmė, dar pergales neiškovojusi Elektrėnų Versmės gimnazija prieš Stakliškių vidurinę mokyklą. Pergalę po fantastiškai sužaisto antrojo ketvirčio iškovojo Stakliškių vidurinė mokykla.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo versmiškiai, kurie po komandos lyderio Manto Mizaro tritaškio buvo priekyje 5:4. Po Židanavičiaus metimo svečiai įsiveržė į priekį, tačiau tai truko neilgai ir po Mizaro dvitaškio su pražanga Versmė įgijo pranašumą. Kurį tritaškiu sunaikino svečių ekipos lyderis Keblikas. Toliau viskas klojosi apylygei, tačiau gale elektrėniškiai stabtelėjo ir tuo puikiai pasinaudoja svečiai atitolo, pirmasis kėlinys pasibaigė svečiams būnant priekyje 20:25.

Antrasis ketvirtis, kuris virto tikru košmaru Versmės krepšininkams prasidėjo Židanavičiaus bei Rukevičiaus taikliais metimais, po kurių Stakliškės įsiveržė į priekį rekordinę persvara 20:37. Nors po Jovaišos bei Mizaro taiklių metimų rezultatas aptirpo, tai nesustabdė Stakliškių krepšininkų, kurie ir toliau bombardavo svečių krepšį taikliais metimais, nors kėlinuko pabaigoje po Miškinio tritaškio bei Stasiulionio dvitaškio rezultatas ir toliau buvo žymiai palankesnis svečiams 31:49.

Trečiasis kėlinukas vyko apylygiai, tai atspindi ir kėlinuko rezultatas 20:20. Kėlinukas prasidėjo taikliais Valeikos baudos metimais bei Mizaro dvitaškiais 37:49. Į šį šeimininkų bandymą priartėti svečiai atsakė Rukevičiaus bei Židanavičiaus metimais 39:57. Tada atėjo Mizaro šėlsmo laikas aštuoni iš eilės jo taškai priartino šeimininkus prie svečių. Svečiai nesutriko Švedas pelnė du taškus, įmėtė baudą, šešis taškus be atsako pelnė ir Keblikas. Kėlinukas pasibaigė trimis iš eilės Jovaišos baudos metimais. 51:69.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo Mizaro dvitaškiu su bauda, tritaškį pridėjo Jovaiša 57:69. Į šį bandymą priartėti Keblikas atsakė penkiais iš eilės taškais. Gražu dvitaški apgavęs varžovą įmetė Valeika, septynis taškus prideda ir Mizaras. Tačiau Švedas įmeta tritaškį dar du taškus prideda Vaitkevičius, baudą bei dvitaškį įmeta ir Rukevičius. Rungtynėms artėjant link pabaigos tritaškį įmeta Miškinis, baudas įmeta Mizaras, Jovaiša ir Vaileika. Rungtynes tritaškiu užbaigia Tautvydas Švedas. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui švieslentė skelbė, kad pergale iškovojo Stakliškių vidurinė mokykla. 77:93.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė tradiciškai E.Keblikas (32 taškai), T.Švedas (25 taškai), T.Rukevičius atliko dvigubą dublį (22 taškai ir 10 atkovotų kamuolių)

Pralaimėjusiems M.Mizaras įmetė net 41 tašką ir atkovojo 10 kamuolių, L.Valeika pelnė 15 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Abu žaidėjai surinko dvigubą dublį.

Elektrėnų Versmės gimnazija pasirodymas užbaigė pergalingai (2010 balandžio 16 d., penktadienis, 00:06 val.)Eigirdas Keblikas atvedė Stakliškių vidurinę mokyklą į įspūdingą pergalę (2010 kovo 16 d., antradienis, 22:00 val.)Sėkmingai sužaidusi 4-ąjį kėlinuką pergalę šventė Riešės gimnazija (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 16:11 val.)Stakliškių vidurinė mokykla grupės varžybas baigė pergale (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 00:09 val.)Elektrėnų „Versmės“ gimnazija iškovojo įspūdingą pergalę (2010 balandžio 08 d., ketvirtadienis, 19:11 val.)Stakliškių vidurinė mokykla nesulaukė pasipriešinimo iš Žiežmarių vidurinės mokyklos (2010 kovo 23 d., antradienis, 23:04 val.)„Stakliškių“ vidurinė mokykla tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė pergalę. (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 00:10 val.)Stakliškių vidurinė mokykla neturėjo didesnių problemų rungtynėse su Elektrėnų "versmės" gimnazija (2010 kovo 20 d., šeštadienis, 00:31 val.)Stakliškių vidurinė mokykla antrą kartą sutriuškino Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 09 d., penktadienis, 20:38 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 kovo 23 d., antradienis, 21:06 val.)