STAKLIŠKIŲ VIDURINĖ MOKYKLA vs RIEŠĖS GIMNAZIJA (80:79)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 kovo 30 d., Antradienis, 18:00 val. @ Stakliškių vidurinė mokykla, Prienų 14, Stakliškės LT-59052

„Stakliškių“ vidurinė mokykla tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė pergalę.

2010 kovo 31 d., Trečiadienis, 00:10 val., peržiūros: 6692
Šiandien (03-30) „Stakliškių“ vidurinės mokyklos salėje įvyko dar vienerios „Krepšinis.net“ turnyro varžybos tarp „Stakliškių“ vidurinės mokyklos (šeimininkai) ir „Riešės“ vidurinės mokyklos (svečiai). Visų varžybų metu vyko įnirtinga kova. Nugalėtojas šiose varžybose sprendėsi tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 79:80.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos spaudimu. Išprovokuodami varžovų klaidas jiems pirmiesiems pavyko atidaryti savo taškų sąskaitą. Tačiau praėjus vos kelioms minutėms komandų žaidimas išsilygino. Pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 22:24.

Antrame kėlinyje aikštėje vaizdas nepasikeitė.Ir toliau taškas į taškas rungtyniavusios komandos demonstravo gražų žaidimą susirinkusiems sirgaliams. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar turėjo 3 taškų pranašumą, tačiau paskutinėmis atakomis daug klydo ir išbarstę pranašumą leido varžovams išlyginti rezultatą 37:37 (13:15).

Trečiame kėlinyje kova tęsėsi toliau. Nei viena komanda nebuvo nusiteikusi pasiduoti ir kovojo negailėdami nei savo nei savo varžovų jėgų. Taikliau mesdami tolimus metimus „Stakliškių“ vidurinės mokyklos krepšinininkai prieš lemiamą ketvirtį turėjo įgyją 3 taškų persvarą 60:57. (20:23).

Ketvirtajame kėlinyje įvyko tikras nervų karas.Komandas visą laiką skirdavo vos minimalus taškų kiekis.Ketvirčio viduryje „Riešės“ vidurinės mokyklos atstovai sugebėjo savo persvarą padidinti iki 4 taškų. Tačiau po minutės pertraukėlės puikiai gynyboje sužaidę šeimininkai išlygino pranašumą. Likus iki kėlinio pabaigos mažiau nei minutei komandas vėl skyrė 3 taškai. Tolimą metimą pataikęs T.Švedas išlygino rungtynių rezultatą ir suteikė komandai šansą laimėti. Iki kėlinio pabaigos likus 12 sekundžių prie baudų metimo linijos stojo M.Gasauskas („Riešės“ vid.), bet žaidėjo nervai buvo silpnesni už sirgalių keliamą triukšmą – tikslą pasiekė tik vienas baudos metimas.Per likusį laiką rungtynių didvyriu spėjo tapti E.Keblikas („Statikliškių“ vid.) Sėkmingu prasiveržimu užbaigęs savo ataką persvėrė rezultatą. Per likusi laiką varžovai nesugebėjo surengti atakos. Galutinis rungtynių rezultatas 80:79 (22:20). Po rungtynių „Stakliškių“ vidurinė mokykla neslėpė džiaugsmo.

Po varžybų pakalbintas vienas iš nugalėtojų komandos atstovų teigė : „ – Pirmoje rungtynių pusėje šiek tiek trūko užsivedimo , ir motyvacijos rungtyniauti. Tačiau po ilgosios pertraukos pajutome žaidimą ir reikiamu momentu pataikėme , tai ir padėjo iškovoti pergalę.

„Stakliškių“ vidurinė mokykla : E.Keblikas 39 , T.Rukevičius 16 (13 atk.kam) T.Švedas 13 (10 atk.kam).
„Riešės“ vidurinė mokykla : V.Korotkovas 30 (12 išprov.pranž) , P.Tubis 29 (11 atk.kam) M.Gajauskas 13.

Stakliškių vidurinė mokykla grupės varžybas baigė pergale (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 00:09 val.)Stakliškių vidurinė mokykla nesulaukė pasipriešinimo iš Žiežmarių vidurinės mokyklos (2010 kovo 23 d., antradienis, 23:04 val.)Stakliškių vidurinė mokykla antrą kartą sutriuškino Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 09 d., penktadienis, 20:38 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla pranoko Riešės gimnaziją (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:20 val.)Eigirdas Keblikas atvedė Stakliškių vidurinę mokyklą į įspūdingą pergalę (2010 kovo 16 d., antradienis, 22:00 val.)Stakliškių vidurinė mokykla neturėjo didesnių problemų rungtynėse su Elektrėnų "versmės" gimnazija (2010 kovo 20 d., šeštadienis, 00:31 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla atsirevanšavo Riešės gimnazijai (2010 balandžio 06 d., antradienis, 21:06 val.)Stakliškių vidurinei mokyklai sezonas baigtas - Kupiškio "L. Stuokos - Gucevičiaus" gimnazija keliauja į ketvirtfinalį (2010 balandžio 26 d., pirmadienis, 19:50 val.)Elektrėnų Versmės gimnazija pasirodymas užbaigė pergalingai (2010 balandžio 16 d., penktadienis, 00:06 val.)Riešės gimnazija nugalėjo svečius iš Kaišiadorių (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)