AKS & NEKTURTAS vs ONRAMA (85:64)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 14 d., Trečiadienis, 19:40 val. @ J.Grušo vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas LT-48169

Galingai sužaidęs trečiąjį kėlinį "AKS & Nekturtas" iškovojo pergalę

Krepšį atakuoja Egidijus Vaitkevičius (AKS - Nekturtas)
2007 vasario 14 d., Trečiadienis, 21:08 val., peržiūros: 4222
Šį trečiadienio vakarą "Įmonių" lygos L pogrupyje "AKS & Nekturtas" savoje aikštėje priėmė "Onramą". Pirmus du ketvirčius aikštėje vyravo apylygis žaidimas, bet po pertraukos šeimininkai, nors ir turėdami save gretose tik penkis žaidėjus, tarsi, įjungė aukštesnę pavarą ir trečiojo ketvirčio metu susikrovę pranašumą jį išlaikė iki dvikovos pabaigos bei šventė pergalę rezultatu 85:64.

"Onrama" susitikimą pradėjo klaidomis, o "AKS & Nekturtas" į tai atsakydavo netaikliais tritaškiais metimais. Žaidėjams pradėjus rinkti taškus, aišktėje vyravo nerezultatyvus, lėtas žaidimas. Nepaisant didelio klaidų skaičiaus (vien per pirmą ketvirtį 9) svečiai kėlinuko viduryje pelnė 8 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį. Visgi šeimininkai nebuvo linkę paleisti varžovų ir pirmojo ketvirčio pabaigoje, pagrinde tritaškių dėka, ištirpdė savo taškų deficitą. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – 13:13.

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu 8:2, taip įgydami šiokį tokį pranašumą. Ir toliau pagrindinis "Onramos" varžovas buvo ne "AKS & Nekturtas", bet svečių klaidos. Vyravo kiek chaotiška, apylygė kova. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 29:26.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo tradicine "Onramos" klaida. Vaizdas aikštėje nesikeitė, kad ir kaip svečiai besistengė jiems niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme. Kėlinio viduryje prisitaikė "AKS & Nekturto" snaiperiai, vieną po kito pradėję siųsti taiklius tritaškius į priešininkų krepšį. Ypač šeimininkų gretose išsiskyrė Egidijus Vaitkevičius vien per trečią kėlinį pataikęs keturis tritaškius. Skirtumas nenumaldomai augo ir prieš paskutinį ketvirtį "AKS & Nekturtas" turėjo jau 17-os taškų pranašumą – 60:43.

Ir ketvirtajame kėlinuke svečiams kildavo didelių sunkumų bandant įveikti varžovų zoninę gynybą. Šeimininkai ramiai kontroliavo žaidimą ir nors, regis, Egidijus Vaitkevičius jau buvo iššaudęs visus šovinius ir didžioji dauguma jo tritaškių skriedavo pro šalį, bet komandos draugai dažnai kartodavo komandos lyderio netaiklius metimus taip neleisdami "Onramai" priartėti. "AKS & Nekturtas" išlaikė susikrautą pranašumą iki dvikovos pabaigos ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 85:64.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Egidijus Vaitkevičius teigė, kad rungtynės buvo gana chaotiškos ir sunkios, nes susirinko nedaug žaidėjų. "Trečiam kėliny pagaliau pradėjom pataikyt ir tai lėmė pergalę" kalbėjo pagrindinis šeimininkų pergalės kalvis.

"AKS & Nekturto" gretose rezultatyviausias buvo Egidijus Vaitkevičius pelnęs 32 taškus. 24 taškus įmetė Remigijus Sargiūnas. Dvigubą dublį atliko Žydrūnas Navickas – 12 taškų, 15 atkovotų kamuolių. Taip pat 12 taškų surinko ir Stasys Kisielius.

"Onramos" ekipoje išsiskyrė Mindaugas Navickas, pelnęs daugiau nei pusę komandos taškų ir tuo pačiu atlikęs dvigubą dublį – 34 taškai, 15 atkovotų kamuolių. Dvigubą dublį atliko ir Gediminas Mikštas – 13 taškų, 14 atkovotų kamuolių.

"AKS & Nekturtas" rungtynių teisėjams Mantui Butvilui ir Gediminui Rupšiui skyrė po 10, "Onrama" po 9 balus.
"AKS & Nekturtas" iškovojo trečią pergalę iš eilės (2006 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)"AKS & Nekturtas" antrajame ture iškovojo antrąją pergalę (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 22:08 val.)Namų aikštės persvara nesuteikė "AKS & Nekturto" komandai vietos pusfinalyje (2007 kovo 21 d., trečiadienis, 23:02 val.)"ĮV Internetas visiems" sutriuškino "AKS & Nekturto" ekipą (2007 vasario 21 d., trečiadienis, 21:30 val.)Po ketvirto kėlinio spurto"Onrama" šventė pergalę (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 21:16 val.)"AKS & Nekturas" be vargo sutriuškino "Antarą" (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:34 val.)"AKS & Nekturas" neprilygo "Kauno energijai" (2006 gruodžio 06 d., trečiadienis, 21:51 val.)Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandos pergalė (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:41 val.)"Projektų gama" svečiuose nugalėjo "AKS - Nekturtą" (2007 sausio 17 d., trečiadienis, 21:29 val.)"Kauno energetikos remontas" išplėšė ketvirtąją pergalę (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)