AKS & NEKTURTAS vs PROJEKTŲ GAMA (72:76)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 17 d., Trečiadienis, 19:40 val. @ J.Grušo vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas LT-48169

"Projektų gama" svečiuose nugalėjo "AKS - Nekturtą"

Krepšį atakuoja Dainius Čepulis (Projektų gama)
2007 sausio 17 d., Trečiadienis, 21:29 val., peržiūros: 4085
Šiandien (01.17) J.Grušo vidurinėje mokykloje sužaistose "Įmonių" lygos rungtynėse "Projektų gama", rezultatu 72:76 įveikė aikštės šeimininkus "AKS – Nekturto" krepšininkus. Visas rungtynes komandos žaidė apylygiai, išskyrus antrąjį kėlinį, kurį svečiai laimėjo 8:16.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis iniciatyvos ėmėsi šeimininkų komandos žaidėjai Ž.Navickas ir R.Ermalis bei išvedė savo ekipą į priekį 9:2. "Projektų gamai" sunkiai sekėsi kovot po krepšiu, dėl atšokusių kamuolių. "AKS – Nekturto" aukštaūgiai gaudami progas kartot netaiklius komandos draugų metimus neleido priešininkams priartėt (13:6; 17:11).

Antrajame kėlinyje komandos dažnai pažeisdavo taisykles, žaidėjai daugiau laiko praleido stovėdami prie baudų metimų linijos, nei lakstydami po aikštę. Toks žaidimo scenarijus palankesnis buvo "Projektų gamos" ekipai, kuri ne tik išlygino rezultatą (20:20), bet ir persvėrė jį savo naudai (25:31).

Po ilgosios pertraukos G.Keršiui ir R.Ermaliui (AKS – Nekturtas) pataikius tritaškius skirtumas ištirpo iki dviejų taškų (37:39). Bet netrukus tokiu pačiu ginklu atsakė ir priešininkai pataikę tris tolimus metimus, bei susigrąžino apčiuopiamesnę persvarą (41:50).

Paskutinėmis rungtynių minutėmis svečiai, pralaiminėdami 60:69, bandė rungtynių laiką stabdyt pražangomis, bet "Projektų gamos" krepšininkų rankos nedrebėjo,
metant nuo baudų linijos. Aidint finaliniam švilpukui tritaškį dar įmetė R.Ermalis, bet jis jau nieko nebelėmė. Pergalę rezultatu 72:76 iškovojo "Projektų gama".

Po rungtynių pakalbinom nugalėtojų trenerį D.Čepulį: "Rungtynės buvo nervingos, viskas gerai, pasisekė. Džiaugiamės iškovota pergale. Aš ne mokytojas ir teisėjų darbo vertinti nenorėčiau.". "AKS-Nekturto" strategas arbitrų darbą įvertino 7 balais iš 10.

"Projektų gamos" ekipoje rezultatyviausiai žaidė D.Čepulis, pelnęs 21 tašką (7 atk. kam., 11 išpr. pražangų), A.Marinas – 19 tšk., V.Grinis – 18 tšk. (7 rez. perdavimai, 6 perimti kamuoliai.)

"AKS – Nekturto" gretose išsiskyrė R.Ermalis – 22 tšk., Ž.Navickas – 18 tšk. (5/6 – dvitaškiai, 11 atk. kam.).
"Projektų gama" išplėšė pergalę prieš "Kauno energiją" (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 23:01 val.)"Antaras" nesugebėjo atsirevanšuoti "AKS & Nekturtui" (2006 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:43 val.)"ĮV Internetas visiems" sutriuškino "AKS & Nekturto" ekipą (2007 vasario 21 d., trečiadienis, 21:30 val.)"Kauno Energetikos Remontas" neturėjo vargo su "AKS & Nekturtas" (2007 vasario 02 d., penktadienis, 21:05 val.)"Projektų Gama" ir "AKS & Nekturtas" susitikime stipresni buvo aikštės šeimininkai (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 21:56 val.)Įtikinama "Projektų gamos" pergalė (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:51 val.)"Projektų gamos" įtikinama penktoji pergalė (2007 sausio 04 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)"Projektų gama" iškovojo pirmąją pergalę (2006 lapkričio 14 d., antradienis, 23:37 val.)"Projektų Gama" iškovojo kelialapį į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 30 d., antradienis, 22:26 val.)"Energijos Sistemų Servisas" pasiekė "Įmonių" lygos pusfinalį (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)