JUDAM vs SPORTO MANIJA - EKODORA 30+ (70:55)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 15 d., Šeštadienis, 11:15 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

''Judam'' ekipa nugalėjo ''Sporto Manija - Ekodora''

2012 gruodžio 15 d., Šeštadienis, 15:04 val., peržiūros: 1517

Šeštadienį (12.15), Prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje įvyko "30+" lygos "Sport Turo" pirmenybių rungtynės, kuriose ginklus surėmė šeimininkų statusą turėjusi "Judam" ekipa ir "Sporto Manija – Ekodora". Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova taškas į tašką, tačiau artėjant kėlinio galui šeimininkai įsiveržė y priekį aštuoniais taškais. Antrasis kėlinukas vyko lygiai , nei viena ekipa nepasidavė ir žaidė iš visų jėgų. Komandos per antrajį kėlinuką pelnė lygiai po 20 taškų.Po pertraukos "Judam" sėkmingai išlaikė turėtą persvarą bei iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 70:55.

Pirmuosius susitikimo taškus pelnė "Judam"ekipa , kuri rungtynių pradžia pradėjo galingai pelnydami 8 taškus be atsako , tačiau į tai svečių ekipos žaidėjas R.Turskis atsakė 5 taškais iš eilės ir leido "Sporto Manija – Ekodora" komandai sumažinti atsilikimą. Vėliau žaidimas išsilygino ir komandos keitėsi sėkmingais antpuoliais dėl ko rezultatas buvo apylygis. "Sporto Manijai – Ekodorai" nepaleisti varžovų į priekį leido keli taiklūs tritaškiai, o šeimininkai, savo ruožtu, taškus dažniausiai rinko iš po krepšio. Likus žaisti kiek daugiau negu 2 minutes , šeimininkai pataikė tritaškį metimą , perėmę kamuolį pelnė 2 taškus ir paskutinėmis kėlinio akimirkomis ''Judam'' ekipos žaidėjas M.Gilius smeigė dar vieną tritaškį metimą. Po pirmojo kėlinio rezultatu 20:12 pirmavo šeimininkų komanda.

Antrąjį ketvirtį ''Sporto Manija – Ekodora" pradėjo spurtu 8:2 ir taip sumažino savo ekipos atsilikimą (22:20), tačiau "Judam" krepšininkai atsakė 4 taškais ir atstatė pranašumą savo komandos naudai. Visgi, žaidimo kontrolė po truputį krypo į svečių pusę, kurie laimėjo dar vieną atkarpą 8:2 ir išlygino rungtynių rezultatą (28:28). Šios atkarpos metu 2 tritaškius pataikė šeimininkų komandos žaidėjai M.Gilius ir M.Balčiunaitis , dar dvitaškį pridėjo D.Poškus ir ''Judam'' ekipa vėl įgijo jau turėta 8 taškų pranašumą , svečių ekipos žaidėjas R.Turskis pelnė 4 taškus iš eilės , bet toliau sekė vėl M.Gilio tritaškis metimas ir vienas M.Kavaliauskio pataikytas baudos metimas. Paskutines kėlinio akimirkas komandos nieko nesugebėjo padaryti ir pasibaigus antrajam ketvirčiui rezultatu 40:32 pirmavo ''Judam'' ekipa.

Iš karto po pertraukos R.Turskis ir R.Kulikauskas apsikeitė 4 taškais. Tai sumažino svečių ekipos atsilikimą iki 4 taškų. Šis ketvirtis buvo nerezultatyvus , komandos atitinkamai pelnė po 13 ir 14 taškų. Komandos kėlinį žaidė apylygiai , bet kėlinio gale šeimininkai pelnė 4 taškus iš eilės ir įgijo tą patį 8 taškų pranašumą , svečiai pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir pasibaigus kėliniui rezultatu 53:46 vis dar pirmavo šeimininkai ''Judam'' komanda.

Ketvirtajame kėlinuke žaidimo braižas nesikeitė – šeimininkai toliau išsaugojo savo turimą persvarą, o M.Giliaus 2 tritaškiais ją padidino iki 14 taškų. "Sporto Manijai – Ekodorai" per likusį laiką pakilti į lemiamą šturmą nepavyko ir "Judam" ekipa šventė gana nesunkią pergalę rezultatu 70:55.

Po laimėtų rungtynių ''Judam'' komandos treneris Giedrius Blockis kalbėjo : ''Rungtynes pradėjom labai susikaupę , prieš varžybas gerai aptarėm žaidimo planą ir tai tikrai padėjo. Po sėkmingų pirmų 5 kėlinio minučių vyrai turbūt atsipalaidavo , pajautė , kad pergalė jau pasiekta ir likusias 30 minučių žaidėm su varžovais taškas y tašką , išskyrus tai , kad varžovams rungtynių gale nepavyko užpulti krepšio , mes tuo pasinaudoją perėmėm keletą kamuolių ir susikrovėm 8 taškų persvarą. Varžovai daug metė baudos metimų , gerai išnaudojo galbūt mūsų silpnają pusę tai yra pražangas , kitą vertus geriau atakom krepšį todėl ir laimėjom''.

''Judam'' : Mindaugas Gilius (24 tšk.) , Marius Balčiunaitis (15 tšk.) , Mindaugas Kavaliauskas (13 tšk.)

''Sporto Manija – Ekodora'' : Robertas Turskis (25 tšk. 10/13 baud.metim , 7 atk.kam 9 išpr.praž.) , Remigijus Kulikauskas (11 tšk.) Ramūnas Laurinaitis (7 tšk. 10 atk.kam.)

''Judam'' ekipa antrą kartą šiame sezone palaužė ''Sporto manija - Ekodora 30+'' (2013 sausio 11 d., penktadienis, 21:23 val.)''Kauno Autobusai'' pervažiavo '' Sporto Maniją- Ekodorą'' (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:57 val.)BC ''Spurtas & Liuksas'' svečiuose palaužė ''Sporto manija - Ekodora 30+'' (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:44 val.)SLKALDK Akademija neprilygo Sporto Manijai ir Ekodorai 30+ (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 23:33 val.)"Makroflex" nesunkiai nugalėjo "Sporto maniją-Ekodorą 30+" ekipą (2013 kovo 01 d., penktadienis, 21:35 val.)"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sporto Manijos & Ekodoros" pasipriešinimą (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:57 val.)"Sporto Manija - Ekodora 30+" pasiekė užtikrintą pergalę prieš BC "Spurtą - Liuksą" (2013 vasario 15 d., penktadienis, 21:01 val.)"Sporto Manija - Ekodora" rimčiau priešinosi "Kauno Autobusams" pusantro kėlinio (2013 vasario 01 d., penktadienis, 22:25 val.)"Sporto Manija & Ekodora 30+" atkaklioje kovoje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:02 val.)"Judam" gerokai patampė nervus "SLKALDK Akademijai" (2012 gruodžio 01 d., šeštadienis, 16:45 val.)