SPORTO MANIJA - EKODORA 30+ vs JUDAM (54:64)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 11 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

''Judam'' ekipa antrą kartą šiame sezone palaužė ''Sporto manija - Ekodora 30+''

2013 sausio 11 d., Penktadienis, 21:23 val., peržiūros: 2620

Šį vakarą, sausio 11d. vyko KKL "30+" lygos rungtynės kuriose susitiko ''Sporto manija – Ekodora 30+'' ir svečiai ''Judam''. Šeimininkams ''Sporto manijai – Ekodorai 30+'' nepavyko atsirevanšuoti. Jau antrajame ketvirtyje ''Judam'' atitrūko dešimčia taškų. Šeimininkams taip ir nepavyko prisivyti ir rungtynes laimėjo ''Judam'' ekipa 54-64.

Rungtynės prasidėjo keturiais iš eilės šeimininkų taškais. ''Judam'' ekipa ilgai nelaukus sušvelnino rezultatą (4:2). Iki kėlinio vidurio, ekipoms nesisekė įmest. Antroje kėlinio pusėje žaidimas suletėjo. Toks žaidimas buvo parankesnis svečiams, kurie įgijo persvarą (4:7). Kėlinio pabaigoje, šeimininkai sustygavo savo puolimą ir įmetė septynis taškus iš eilės ir užbaigė pirmąjį ketvirtį budami priekyje 11-7.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai dar pridėjo penkis taškus ir jau turėjo devinių taškų persvarą (16-7). Tuomet prasidėjo svečių ekipos pasirodymas. ''Judam'' ekipa sužaidė puikią atkarpą 19-0 taip įgydami dešimties taškų pranašumą 16-26. R.Kulikausko tritaškis ir R.Turkio sėkmingi baudos metimai, buvo per pus sumazinę šeimininkų deficitą, bet paskutinę ''Judam'' ekipai dvitaškį pridėjo M.Kavaliauskas, o aidint teisėjų švilpukams, dešimties taškų skirtumą gražino M.Gilius 21-31.

Antroje rungtynių pusėje, ekipos pradėjo rodyti kokybiškesnį krepšinį nei rodė prieš tai buvusiuose ketvirčiuose. Ekipos padarė beveik nedarė klaidų, kur kas daugiau atakų pasibaigė taikliais metimais. Visą trečiąjį ketvirtį tarp komandų išliko tie patys dešimt taškų. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje tarp ekipų buvo išaugęs aštuoniolikos taškų skirtumas (40-58). Kėlinio viduryje jis padidėjo iki devyniolikos (43-62). Likus žaisti vos keturias minutes šeimininkai sužaidė neblogą atkarpą 11-0. Ir kėlinio pabaigoje buvo belikę vos aštuoni taškai, svečių naudai. Svečiai niekur neskubėdami, ramiai užbaigė rungtynes, kurias laimėjo 54-64.

Po rungtynių, ''Sporto manijos – Ekodoros 30+'' trenerio M.Vaškūno mintys: '' Norėčiau pasveikit priešininkus, manyčiau, jie gan lengvai šiandien laimėjo, nes mes gana prastai žaidėm. Jie laimėjo, reiškia jie šiandien buvo geresni. Mums nesisekė, pradėjom nervuotis, tuomet dar labiau nesisekė.''

''Judam'' ekipos treneris M.Balčiūnaitis sakė; '' Neblogos rungtynės. Šiaip varžovas pažystamas, visi veidai čia matyti, nepirmi metai žaidžiam, su keliais, net kartu yra tekę žaist. Šiaip nedidelis, skirtumas, mums pasisekė geriau pataikyt ir tiek.''

''Sporto manijoje -Ekodoroje 30+'' išsiskyrė: R.Kulikauskas ( 11pts ), R.Turskis ( 10 pts), M.Vaškūnas ( 7 pts)

''Judam'' ekipą į pergalę vedė: M.Gilius ( 19pts ), M.Kavaliauskas (16 pts ), D.Poškus ( 12 pts )

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Sanistal2013 sausio 27 d., 00:04 val.

Sveiki.

Nerodo video

''Judam'' ekipa nugalėjo ''Sporto Manija - Ekodora'' (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 15:04 val.)BC ''Spurtas & Liuksas'' svečiuose palaužė ''Sporto manija - Ekodora 30+'' (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:44 val.)''Kauno Autobusai'' pervažiavo '' Sporto Maniją- Ekodorą'' (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sporto Manijos & Ekodoros" pasipriešinimą (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:57 val.)SLKALDK Akademija neprilygo Sporto Manijai ir Ekodorai 30+ (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 23:33 val.)"Sporto Manijai - Ekodorai" nepavyko antrą kartą sezone nugalėti "Kauno Savivaldybės & Policijos" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:30 val.)"Makroflex" nesunkiai nugalėjo "Sporto maniją-Ekodorą 30+" ekipą (2013 kovo 01 d., penktadienis, 21:35 val.)"Judam" rungtynių pabaigoje palaužė "Kauno Autobusus" (2013 vasario 23 d., šeštadienis, 15:33 val.)"Judam" gerokai patampė nervus "SLKALDK Akademijai" (2012 gruodžio 01 d., šeštadienis, 16:45 val.)"Sporto Manija - Ekodora 30+" pasiekė užtikrintą pergalę prieš BC "Spurtą - Liuksą" (2013 vasario 15 d., penktadienis, 21:01 val.)