ECCUA & FURNIKA vs ACHEMA & EKB (83:62)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 18:35 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Sausu rezultatu laimėta rungtynių pabaiga leido "Eccua & Furnikai" iškovoti pergalę

15-ųjų numerių dvikova
2009 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 20:17 val., peržiūros: 4682

Lapkričio 16 dieną "Kauno švaros" sporto arenoje įvyko dar vienos Įmonių lygos rungtynės, kuriose jėgas tarpusavyje išbandė "Eccua & Furnika" ir "Achema & EKB". Nors visas rungtynes vyravo apylygis žaidimas, šeimininkai paskutinę rungtynių atkarpą laimėję rezultatu 21:0 iškovojo dar vieną pergalę, rezultatu 83:62 (15:12; 24:24; 14:14; 30:12) ir su 5 pergalėmis bei 1 pralaimėjimu lyderiauja C pogrupyje.

Visas rungtynes vyravo lygus žaidimas, pirmaujanti komanda keitėsi gana dažnai. Visgi pirmąjį ketvirtį, sėkmingiau varžovų pražangas pavertinėję taikliais baudų metimais šeimininkai "Eccua & Furnikos" ekipa laimėjo rezultatu 15:12.

Antrajame ketvirtyje taipogi nieko naujo nenutiko – komandos keitėsi taikliais metimais bei nerezultatyviomis atakomis, o pirmaujančia komanda dažniau buvo aikštelės šeimininkai, kurie stengėsi išlaikyti per pirmąjį rungtynių kėlinį išlaikytą persvarą. Tą jiems padaryti pasisekė. Nors skirtumo padidinti nepavyko, prieš ilgąją pertrauką, kėliniui pasibaigus lygiu rezultatu, jie turėjo tą pačią 3 taškų persvarą – 39:36.

Trečiajame kėlinyje ir vėl žaidimas buvo taškas į tašką. Po ilgosios pertraukos komandos dažniau klydo, atakos darėsi vis ilgesnės, o akivaizdaus būsimo nugalėtojo vis dar nesimatė. Dar vienas kėlinys baigėsi taikiu rezultatu, o galutinis rezultatas po jo tapo 53:50.

Paskutiniajame ketvirtyje rodės, jog komandos eina tokiu keliu, kad išplėšti gal net ne vieną pratęsimą. Labai monotoniškas rungtynes likus žaisti 9 minutes ir 7 sekundes šiek tiek paįvairino techninė pražanga, kurią, už grubius ginčus su rungtynių arbitrais užsidirbo M.Šatreika. Po skirtų baudos metimų atrodė, kad viskas vėl grįžta į savo vėžes ir toliau komandos pasilikinės nugalėtojo išsiaiškinimą paskutinėms sekundėms, tačiau nutiko neįtikėtinas dalykas: "Achemos & EKB" komandoje pasipylė klaidos bei nesėkmingai realizuotos atakos ir "Eccua & Furnikos" ekipa pradėjo tolti nuo varžovų. Laikas iki finalinio švilpuko nenumaldomai seko, bet svečių komandai vis nesisekė pelnyti taškų. Kaip parodė praėjęs laikas, per paskutinias aštuonias minutes jų komandai nepavyko pelnyti taškų ir rungtynės baigėsi tokiu pat skirtumu, kuriuo "Eccua & Furnikos" komanda sausai laimėjo paskutinę atkarpą – 83:62.

Nugalėtojų komandoje pasižymėjo trigubą dublį ir 36 naudingumo balus surinkęs R.Ramanauskas (22 taškai, po 11 atkovotų kamuolių ir išprovokuotų pražangų). R.Remenčius įmetė 18 taškų, 15 pridėjo L.Dimavičius, o D.Baltrušaitis pataikė 13 taškų.

"Achemos & EKB" gretose išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs D.Petrauskas (19 taškų, 15 atkovotų kamuolių). Dar 18 pridėjo A.Nausėda.

"Eccua & Furnikos" treneris A.Vinkauskas po rungtynių sakė, kad varžovai buvo stiprūs ir reiškia jiems pagarbą. Dėl to visas rungtynes vyko atkakli kova. Treneris manė, jog dėl paskutinės sausos atkarpos galbūt kaltas oponentų skubėjimas, dėl ko ir pavyko pasiekti pergalę.

Pralaimėjusiųjų treneris A.Nausėda neatrodė labai nusiminęs ir optimistiškai teigė, jog išeis į kitą etapą ir viskas bus gerai, tuo pačiu juokaudamas su komandos draugais aptarinėjo planus po šiandienos rungtynių.

Spurtas antroje rungtynių pusėje leido "Achemai & EKB" pasiekti pergalę (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 14:46 val.)Eccua & Furnika iškovojo nelengvą pergalę (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 22:33 val.)"YIT Kausta" parbloškė "Eccua & Furnika" ekipą (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 20:11 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Eccua & Furnika" komanda (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 21:01 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:30 val.)Kupinose klaidų rungtynėse nesunkiai laimėjo "Achema & EKB" krepšininkai (2009 gruodžio 04 d., penktadienis, 21:58 val.)"Achema & EKB" krepšininkai iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 27 d., penktadienis, 19:43 val.)"Eccua & Furnika" po dramatiškos kovos palaužė "Kamestą" (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)"Regitra & Sanistal KG" lengvai nugalėjo "Eccua & Furnika" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:39 val.)"ECCUA & Furnika" pasiekė nelengvą pergalę (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 20:58 val.)