ECCUA & FURNIKA vs REGITRA & SANISTAL KG (62:94)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Regitra & Sanistal KG" lengvai nugalėjo "Eccua & Furnika"

2009 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 4308

Pirmadienį, Kauno Švaros sporto salėje, 18:30val., įvyko "Įmonių lygos" varžybos, kuriose susitiko, šeimininkų "Eccua & Furnika" ekipa ir svečių "Regitra & Sanistal" komanda. Nuo pat rungtynių pradžios puikų žaidimą demonstravusi "Regitra & Sanistal" ekipa, po lengvos kovos, nugalėjo namuose žaidusią "Eccua & Furnika", rezultatu – 62:94 (9:25, 21:34, 14:23, 18:12).

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje dominavo svečiai. Rungtynes jie pradėjo atkarpa (3:14). Puikiai šios atkarpos metu rungtyniavo J.Keršys, kuris jos metu pelnė 8 taškus. Po septynių iš eilės M.Giliaus taškų „Regitra & Sanistal KG“ ekipos persvara išaugo iki šešiolikos taškų (5:21). Ir toliau puikiai rungtyniavę svečiai, gniuždė varžovų puolimą kibiai gindamiesi. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais ir ketvirtis baigėsi
rezultatu (9:25).

Antrąjį ketvirtį „Regitra & Sanistal KG“ pradėjo dar viena atkarpa 10:3. Šeimininkams ir toliau nesisekė užpulti svečių krepšio. Sužaidus maždaug apie pusę antrojo ketvirčio ir rezultatui esant (19:39), savo šou pradėjo M.Gilius. Pataikęs 4 tritaškius iš eilės, „Regitra & Sanistal KG“ žaidėjas, padidino skirtumą iki 29 taškų (22:51). Paskutinę antrojo kėlinio minutėmis skirtumas nepakito, tačiau išaugo pelnytų taškų skaičius (30:59).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Svečiai, tolimų metimų pagalba, ne tik išlaikė turėtą persvarą, bet po M,Masilionio ir M.Balčiūnaičio tritaškių, ją dar labiau padidino – 37:77. Nors šeimininkai bandė gelbėtis individualiomis žaidėjų pastangomis, „Regitra & Sanistal KG“ krepšininkai atsakydavo tiksliomis atakomis, todėl skirtumas ketvirčio pabaigoje ir toliau buvo triuškinantis – 44:82.

Paskutiniame ketvirtyje jokios intrigos aikštelėje jau nebuvo. Svečiams atsipalaidavus, šeimininkai šiek tiek sugebėjo pakoreguoti rungtynių skirtumą. Po 3 minučių sužaistų ketvritajame kėlinyje jis siekė trisdešimt septynis taškus, dar po kelių minučių skirtumas buvo trisdešimt taškų. „Regitra & Sanistal KG“ ekipa siekė įmesti 100-tajį tašką, tačiau jų lūkesčiai nebuvo įgyvendinti ir rungtynes baigėsi rezultatu (62:94).

Laimėjusiųjų treneris po pergalės teigė: Jog pergalę nulėmė taiklūs tritaškiai metimai, užsivedimas, ilgas suolelis – visi žaidėjai įsijungė į žaidimą, sėkmingai sužaistas pirmas kėlinys, na taip pat ir antras, neatsipalaidavimas, geras nusiteikimas.
Pralaimėjusiųjų treneris neslėpė apmaudo ir teigė, jog pralaimėta pradžia, taip pat didelis klaidų kiekis įtakojo prastą rezultatą. Varžovas šiandien buvo pajėgesnis, žaidėme tarsi sukaustyti, kaip „ant kietų kojų“.

„Regitra & Sanistal KG“: M.Gilius 24 (6/11 tritaškiai), J.Keršys 20, M.Masilionis 18 (13 atk.kam.), M.Kavaliauskas 13 taškų (5/6 dvitaškiai).

„Eccua & Furnika“: L.Dimavičius 21 (12 atk.kam), R.Remenčius 11, D.Baltrušaitis 10 taškų.

"Regitra & Sanistal KG" žengė į ketvirtfinalį (2010 kovo 16 d., antradienis, 22:45 val.)"Regitra & Sanistal KG" žengė tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link (2010 kovo 10 d., trečiadienis, 21:01 val.)"Regitra & Sanistal KG" pasiekė sunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:50 val.)"Regitra & Sanistal KG" sutriuškino "Sabonio mokyklą" (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:08 val.)Pirmoji "Regitra & Sanistal KG" komandos pergalė (2009 spalio 30 d., penktadienis, 19:32 val.)„Regitra & Sanistal KG” atsirevanšavo „Celsis & LTC” krepšininkams (2010 vasario 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)"YIT Kausta" parbloškė "Eccua & Furnika" ekipą (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 20:11 val.)Emocingoje kovoje pergalę iškovojo "Eccua & Furnika" (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 20:59 val.)"Regitra & Sanistal KG" tik antrojoje susitkimo dalyje palaužė "E-Start Club" (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Regitra & Sanistal KG" svečiuose sutriuškino "Club 9 & Bioprojektas" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:58 val.)