YIT KAUSTA vs ECCUA & FURNIKA (82:64)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"YIT Kausta" parbloškė "Eccua & Furnika" ekipą

2009 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 20:11 val., peržiūros: 6644
Trečiadienį, Žalgirio treniruočių centre, įvyko "Įmonių lygos" mūšis tarp šeimininkų "YIT Kausta" ir svečių "Eccua & Furnika" ekipų. Lėto pozicinio žaidimo pobūdžio rungtynėse pergalę šventė "YIT Kausta", palaužusi priešininkus rezultatu 82:64 (22:25, 20:10, 20:11, 20:18).

Mačą atkarpa 0:6, pradėjo „Eccua & Furnika“. Tačiau po minutės pertraukėlės taškų sąskaitą atidarė S.Binevičius pataikęs baudos metimą – 1:6. M.Paršeliūno tritaškis sumažino „YIT Kaustos“ atsilikimą iki 2 taškų – 4:6. Dar po kiek laiko Arimanto Glebausko tritaškis išvedė šeimininkus į priekį – 9:8. Tačiau „Eccua & Furnika vėl išsiveržė į priekį ir sužaidus penkias minutes pirmavo rezultatu – 11:14. Tačiau po Arimanto Glebausko dvitaškio su pražanga svečiai išlygino rezultatą – 14:14. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie ir laimėjo kėlinį – 22:25.

Antrojo ketvirčio pradžioje vyko apyligė kova. Tačiau sužaidus keturias minutes šeimininkai išlygino rezultatą – 30:30. Vėliau sekė sėkiminga šeimininkų atkarpa (10:0), po kurios „YIT Kausta“ įgijo 10 taškų pranašumą. Svečiai iki kėlinio pabaigos dar sugebėjo sumažinti pranašumą iki aštuonių taškų – 42:35.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų žaidimas ženkliai pagerėjo ir tai atsispindėjo rezultate. Sužaidus 3 minutes „YIT Kautra“ krepšininkai vėl susigrąžino dviženklę persvarą – 53:42. Po dar kelių minučių skirtumas siekė jau 16 taškų – 58:42. Akivaizdus buvo S.Binevičiaus indelis, kuris vien trečiajame kėlinyje pelnė 11 taškų. Kėlinį komandos užbaigė lygiai ir švieslentėje degė rezultatas – 62:46.

Kevirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Nors po atkarpos (0:7) svečiai dar kibo į atlapus, tačiau iki devynių taškų sumažėjęs skirtumas (62:53), greitai išaugo iki septyniolikos taškų (70:53). Panašus skirtumas ir išsilaikė iki rungtynių pabaigos, o rungtynių „vinimi“ tapo fantastiškas A.Glebausko metimas iš vidurio, paskutinę kėlinio sekundę, po kurio užfiksuotas galutinis rezultatas – 82:64.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė, jog nebuvo taip lengvai kaip atrodė, tačiau gavosi taip kaip norėjome sužaisti , visi stengėmės ir manau, jog pergalė buvo pelnyta. Tokių metimų, kaip paskutinis norėtusi, jog būtų daugiau, svarbiose rungtynėse, nes tokių metimų mums trūksta.

„YIT Kausta“: S.Binevičius 22 (14 atk.kam), A.Glebauskas 19 (12 rez.perd.), V.Varanavičius 16 (13 atk.kam), M.Paršeliūnas 12, A.Šlopšnys 11 (12 atk.kam) taškų.

„Eccua & Furnika“: D.Baltrušaitis 21, L.Dimavičius 19 (12 atk.kam), A.Vinkauskas 11 taškų.

"YIT Kausta" palaužė "Achemos & EKB" ekipą (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 20:18 val.)"YIT Kausta" po įnirtingos kovos palaužė "Club 9 & Bioprojektas" ekipą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:15 val.)"YIT Kausta" nesunkiai palaužė "Kauno energiją" (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 23:05 val.)"Regitra & Sanistal KG" lengvai nugalėjo "Eccua & Furnika" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:39 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Eccua & Furnika" komanda (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 21:01 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" namie sutriuškino "Eccua & Furnika" (2010 vasario 12 d., penktadienis, 21:26 val.)Emocingoje kovoje pergalę iškovojo "Eccua & Furnika" (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 20:59 val.)Sausu rezultatu laimėta rungtynių pabaiga leido "Eccua & Furnikai" iškovoti pergalę (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 20:17 val.)"YIT Kausta"nervingose rungtynėse atsirevanšavo "Kauno Aerouostui" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 22:58 val.)Eccua & Furnika iškovojo nelengvą pergalę (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 22:33 val.)