PROJEKTŲ GAMA vs ŠILDUVA (84:101)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Šilduva" komanda palaužė "Projektų gama"

2008 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 22:41 val., peržiūros: 4811
Šį vakarą (02-21) Babtų vidurinės sporto salėje buvo sužaistos "Įmonių +" lygos varžybos tarp "Projektų gama" (šeimininkai) ir "Šilduva" (svečiai). Visas rungtynes vyko įtempta kova. Tik trečio kėlinio pradžioje įvyko lūžis. "Šilduva" atitrūko ir neleido varžovams persverti rezultato. Pergalę rezultatu 84:101 šventė "Šilduva"

Pirmasis kėlinys prasidėjo greitu ir kovingu žaidimu. Abi komandos puikiai gynėsi ir puolė. Sėkmingiau išnaudoję savo priekinės linijos žaidėjus svečiai po pirmo kėlinio turėjo 8 taškų persvarą. Kėlinio rezultatas buvo 20:28.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 2:12, taip padidindami savo persvarą iki 16 taškų. Šeimininkai nenuleido rankų ir pataikę tris tritaškius iš eilės priartėjo prie varžovų. Rezultatas buvo 45:49 (25:21).

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko trumpam išlyginti rezultatą, bet neilgam. Persvėrę taškų skaičių į savo pusę svečiai iš eilės pelnė 10 taškų be atsako ir taip prieš paskutinį ketvirtį turėjo 11 taškų persvarą. Kėlinuko rezultatas buvo 14:21 (59:70).

Paskutiniame ketvirtyje abi komandos ir toliau žaidė tokiu pačiu tempu kaip varžybų pradžioje. Spartus vaikinų žaidimas parodė aukšto lygio krepšį. Nugalėtojas buvo jau žinomas , bet atrodė kad komandas skiria tik pora taškų. Galiausiai sirena užfiksavo "Šilduva" komandos pergalę rezultatu 84:101 (25:31).

Teisėjų darbų abi komandos buvo patenkintos ir skyrė po 9 balus.
"Autokontaktas" parklupdė "Projektų gama" (2008 vasario 26 d., antradienis, 22:40 val.)"BMS" pergalė prieš "Projektų gamą" (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Šilduva" palaužė "Medžiotojų Užeiga-LVA" ir naujas rekordas! (2008 vasario 01 d., penktadienis, 20:54 val.)"Šilduva" apgynė namų sienas (2008 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)"Šilduva" pateko į finalą (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)"Šilduva" nesunkiai įveikė "Baltijos Baldų Grupę" (2008 kovo 28 d., penktadienis, 20:44 val.)"Kauno Vandenys & ONN" emocingose varžybose palaužė „Projektų Gamos“ krepšininkus (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 21:24 val.)"Šilduva" nesunkiai iškopė į pusfinalį (2008 balandžio 01 d., antradienis, 22:53 val.)"Sporto fėja" nugalėjo "Projektų gamą" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)D.Jankausko 43 taškai "Šilduvai" atnešė pergalę prieš "Medžiotojų Užeiga-LVA" (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 20:12 val.)