ŠILDUVA vs MEDŽIOTOJŲ UŽEIGA & LVA (110:87)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 01 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"Šilduva" palaužė "Medžiotojų Užeiga-LVA" ir naujas rekordas!

Fantastinę formą demonstruojantis Donaldas Jankauskas ir toliau nenustoja "pamušinėti" lygos rekordų
2008 vasario 01 d., Penktadienis, 20:54 val., peržiūros: 6543
Šiandien (02-01) Šilduvos sporto salėje susitiko dvi "Įmonių + " komandos "Šilduva"(šeimininkai) ir "Medžiotojų Užeiga-LVA"(svečiai). Po nervingų varžybų pergalę pasiekė "Šilduva" komanda.

Pirmo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė tolimais metimais. Toliau kėlinuke šeimininkai pradėjo didinti atotrūkį ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo 8 taškų persvarą. Rezultatas buvo 24:16

Antrame kėlinyje abi komandos sėkmingiau žaidė atkarpomis: vienai pavykdavo apsiginti ir sėkmingai užbaigti atakas, tačiau po kiek laiko vaizdas apsiversdavo ir varžovams pavykdavo vėl priartėti. Šis kėlinys buvo gan rezultatyvus. Abiem komandos kartu pavyko pelnyti net 67 taškus. Prieš ilgąją pertrauką abi komandas skyrė jau tik 3 taškai, o bendras rezultatas buvo 55:52 (31:36).

Per ilgąją pertrauką už teisėjui parodytą nepagarbą svečių komandos žaidėjas buvo nubaustas technine pražanga.Todėl "Šilduva" trečią kėlinį pradėjo dviem baudų metimais ir dar kamuolys liko jų rankose.Nuo pat pradžios šeimininkų komandoje įsijungė puolimo varikliukas. Pirmąją atkarpą svečiai pralaimėjo 17:2, taip nutolę nuo varžovų jau gan nesaugiu atstumu. Kėlinio antroje pusėje svečiai šiek tiek atsigavo ir pradėjo reikšti savo emocijas. Išraiškingais rankų gestais savo nepasitenkinimą arbitrų spendimais rodęs svečių komandos žaidėjas R.Šaulys po vieno iš ginčų su teisėju buvo nubaustas technine pražanga. Prieš paskutinį ketvirtį rezultatas buvo 86:73 (31:21).

Paskutinis kėlinukas buvo gan ramus, nors abi komandos dar vis žaidė iš paskutinių jėgų. Iki varžybų pabaigos likus mažiau nei 5 minutėm abiejų komandų žaidimas gan aprimo. Paskutinėje atkarpoje nei vienai nei kitai komandai nepavykdavo užbaigti savo atakų taikliais metimais arba net bandymais mesti. Galutinis varžybų rezultatas buvo 110:87 (24:14).

Šiose varžybose buvo pasiektas ir naujas "Įmonių +" lygos rezultatyvumo rekordas. Jo autorius "Šilduva" komandos sunkusis krašto puolėjas D.Jankauskas per šias varžybas pelnęs net 50 taškų.
"Autokontaktas" parklubdė "Medžiotojų užeigą & LVA" (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:15 val.)D.Jankausko 43 taškai "Šilduvai" atnešė pergalę prieš "Medžiotojų Užeiga-LVA" (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 20:12 val.)"Šilduva" komanda palaužė "Projektų gama" (2008 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)"Medžiotojų užeiga - LVA" namuose neatsilaikė prieš "BMS Megapolį" (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:49 val.)"Medžiotojų užeiga & LVA" vilčių nepaliko (2007 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 19:07 val.)"Medžiotojų Užeiga & LVA" pasipriešino tik pirmame ketvirtyje (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)"Kauno Vandenys & ONN" nesunkiai susitvarkė su "Medžiotojų Užeiga & LVA" (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 21:19 val.)Penktoji iš eiles "Medžiotojų Užeiga & LVA" pergalė (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:54 val.)"Šilduva" apgynė namų sienas (2008 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)"Autokontaktas" nugalėjo "Medžiotojų užeigos & LVA" komandą (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 21:12 val.)