PROJEKTŲ GAMA vs AUTOKONTAKTAS (71:83)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 26 d., Antradienis, 20:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Autokontaktas" parklupdė "Projektų gama"

2008 vasario 26 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 5998
Šiandien (02-26) "Babtų" vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko dar vienerios "Įmonių+" lygos varžybos. Jose susitiko "Projektų gama" (šeimininkai) ir "Autokontaktas" (svečiai). Po labai ramių rungtynių pergalę pasiekė "Autokontaktas" rezultatu 71:83.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai , kurie kėlinio viduryje pirmavo 6:22. Visgi vėliau aikštės šeimininkai pelnę "sausus" septynis taškus sumažino persvarą iki devynių taškų. Rezultatas buvo 13:22.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai laimėjo atkarpą 0:9 ir taip padidino savo turėtą persvarą iki dviženklio skaičiaus. Galiausiai pirma varžybų pusė baigėsi rezultatu 27:39 (14:17).

Po ilgosios pertraukos abi komandos pradėjo pataikyti tritaškius metimus. Šeimininkų komandos žaidėjas M.Giedraitis iš keturių komandos pataikytų tritaškiu įmetė net 3. Jų varžovai atsakė penkiais tritaškiais ir žymiai daugiau dvitaškių. Nekeista , kad šeimininkai ir šį kėlinį pralaimėjo rezultatu 21:31, o svečiai prie turėtos nemenkos persvaros pridėjo dar dešimt taškų ir skirtumas tarp komandų jau buvo dvidešimt du taškai. Bendras rezultatas po trijų kėlinių buvo 48:70.

Paskutiniame ketvirtyje "Projektų gama" įrodė, kad ir žaidžiant penkiese prieš varžovus, turinčius ilgą suolelį, tikrai galima pasipriešinti. Per trečią kėlinį išmetę visus tritaškius svečiai vis bandydavo laimę iš naujo. Šeimininkai per šį ketvirtį nubraukę nuo persvaros dešimt taškų rungtynes baigė pralaimėjimu rezultatu 71:83 (23:13).

Teisėjų darbą abi komandos gyrė. Nugalėtojai skyrė 9 , o jų priešininkai 10 balų.
"Autokontaktas" parklubdė "Medžiotojų užeigą & LVA" (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:15 val.)"Šilduva" komanda palaužė "Projektų gama" (2008 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)"Autokontaktas" palaužė "BMS" (2008 vasario 12 d., antradienis, 22:56 val.)"BMS" pergalė prieš "Projektų gamą" (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Autokontaktas" - pusfinalyje (2008 kovo 31 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Autokontaktas" namie nepaliko jokių vilčių "Projektų gamai" (2008 sausio 15 d., antradienis, 22:55 val.)"Autokontaktas" nepasigailėjo savo varžovų (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 22:39 val.)"Autokontaktas" nugalėjo "Medžiotojų užeigos & LVA" komandą (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 21:12 val.)"Autokontaktas" vienu žingsneliu arčiau pusfinalio (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 23:02 val.)"Autokontaktas" "BMS Megapolio" komandai priešinosi tik du kėlinius (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 21:30 val.)