CELSIS vs SANTECHNINĖ ĮRANGA (78:58)"Diremta" taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 08 d., Antradienis, 18:15 val. @ Vaižganto vidurinė mokykla, Skuodo g. 27, Kaunas LT-45131

Emocijų kupinoje kovoje "Celsis" nugalėjo "Santechninę Įrangą"

Mindaugas Kavaliauskas atliko dvigubą dublį
2008 balandžio 08 d., Antradienis, 20:25 val., peržiūros: 7139
Šiandien (04-08) Vaižganto vid. m-klos sporto salėje "Diremtos" taurės varžybose "Celsis" priėmė "Santechninės Įrangos" komandą. Svečiai sėkmingiau žaidė tik kas antrą kėlinį ir pralošė rungtynes rezultatu 58:78.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai pirmi taškai buvo pelnyti tik antrąją minutę, po kurių dar kelias minutes rezultatas buvo 2:0. Ir tik 5 minutę J.Sindaras pataikęs 2 tolimus metimus iš eilės išvedė komandą į priekį 8:0. Pirmas kėlinys ir toliau vyko nerezultatyviai – jo pabaigoje rezultatas buvo 14:4 šeimininkų naudai.

Antrasis kėlinukas buvo visiška priešingybė pirmajam kėliniui. Komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau įgyto pranašumo pirmajame kėlinuke "Celsio" komanda neleido sumažinti. Kėlinukas baigėsi rezultatu 21:20, o bendras rezultatas buvo 35:24 "Celsio" naudai.

Po ilgosios pertraukos komandos vėl žaidė pasyviai, sekdavo tiek vienos tiek kitos komandos labai netaiklūs metimai, prasidėjo priekaištai teisėjams. Visas kėlinukas buvo labai nerezultatyvus ir tik kėlinuko pabaigoje "Celsis" komandai pavyko laimėti atkarpą 9:0 ir padidinti skirtumą iki 22 taškų (54:32).

Paskutiniajame kėlinyje svečiams nepavyko palenkti rungtynių į savo pusę – į kiekvieną jų taiklią ataką šeimininkai taip pat atsakydavo taikliais metimais taip neleisdami varžovams priartėti ir net po truputį didindami pranašumą. Rungtynėms artėjant į pabaigą svečiai dar bandė gelbėti rungtynes laimėdami atkarpą 7:0, tačiau šeimininkams paėmus minutės pertraukėlę jie atsakė 6 "sausais" taškais ir vėl atstatė turėtą persvarą. Per likusias kelias minutes rezultatas nepakito, o svečiams pavyko atlošti tik 2 taškus. Nuaidėjus švilpukui rezultatas buvo 78:58 "Celsio" naudai.

Nugalėtojų komandoje labiausiai prie pergalės prisidėjo M.Kavaliauskas (19 taškų, 14 atk. kamuolių), bei A.Kasperavičius (18 taškų, 15 atk. kamuolių).

"Santechninės Įrangos" komandoje išsiskyrė A.Savickas (36 taškai, 11 išprovokuotų pražangų).

Apie pergalę paklaustas "Celsis" komandos žaidėjas L.Pečkaitis teigė, kad šioms rungtynėms buvo daug ruoštasi ir pergalę lėmė geresnis žaidimas.
"ESS" nepasigailėjo "Santechninės Įrangos" (2008 balandžio 20 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Santeros" pergalė prieš "Santechninę įrangą" (2008 balandžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)"Celsis" įveikė "Santerą" (2008 balandžio 29 d., antradienis, 19:54 val.)Netikėta "Santechninės įrangos" pergalė (2008 balandžio 30 d., trečiadienis, 20:23 val.)"Celsis" išplėšė pergalę iš "Santeros" rankų (2008 balandžio 15 d., antradienis, 20:28 val.)"Santechninė įranga" įveikė "Baltic pack" (2008 balandžio 04 d., penktadienis, 20:17 val.)"Celsis" įveikė Business partners group" (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)Eilinė "Elintos" pergalė (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:21 val.)"Celsis" iškovojo "Diremtos" taurę! (2008 gegužės 13 d., antradienis, 22:33 val.)Po dramatiškos kovos pergalę iškovojo "BPG" (2008 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)