SKK KOMANDA vs JONAVOS TRIOBET - SŠC (58:57)Dailioji lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 17:00 val. @ KTU chemijos fakulteto sporto salė, Radvilėnų pl. 19, Kaunas LT-50254

Po įtemptos dvikovos "SKK Komanda" nugalėjo "Jonavos TRIOBET SŠC" ekipą

2011 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 19:09 val., peržiūros: 5273

Ketvirtadienį, Kovo 31 dieną, 17:00 val., Kaune, KTU chemijos fakulteto sporto salėje, "Švyturio" – Kauno krepšinio "Dailiosios lygos" pirmenybėse, šeimininkės "SKK Komanda" pasitiko svečius " Jonavos Triobet – SŠC" ekipą. Visą rungtynių laiką apyligiai žaidusios komandos, pabaigoje, dvikovą užbaigė rezultatu 58:57, šeimininkių SKK Komandos naudai.

Pirmąjį kėlinį pradėjo taiklus „SKK Komandos“ atstovės V.Sakalauskienės tritaškis. Iki kėlinio vidurio ir toliau sekė nuoseklus bei rezultatyvus šeimininkių žaidimas. Įpusėjus ketvirčiui, penktąją jo minutę, po taiklaus svečių „Jonavos Triobet SŠČ“ žaidėjos Ž.Kilijonaitės tritaškio, šeimininkių taškų skirtumas sumažėjo iki 4 (9:5). Iki kėlinio pabaigos, abidvi komandos žaidė tolygiai. Tarpusavy komandos dalinosi taškos ir paskutinę kėlinio minutę, apsimainiusios taikliais dvitaškiais, varžovės pirmąjį rungtynių kėlinį pabaigė rezultatu 17:13 šeimininkių „SKK Komanda“ naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu svečių „Jonavos Triobet SŠČ“ komandos žaidėjos E.Žibinskaitės tritaškiu (17:16). Deja į jį buvo atsakyta taiklių dvitaškių ir tritaškio serija. Šeimininkių komandos žaidėjos, įpusėjus kėliniui sugebėjo įgauti 7 taškų persvarą. Tačiau iki kėlinio pabaigos, svečių ekipa spėjo susiimti ir dviem N.Kasperavičiūtės bei vienu I.Maigienės taikliais baudos metimais, varžovių taškų persvara sumažėjo iki 4. Rezultatas pirmos pusės pabaigoje buvo – 31:27.

Po ilgosios pertraukos, kėlinys prasidėjo tolygiu komandų žaidimu ir taip tęsėsi visą kėlinį. Iki pat penktos ketvirčio minutės, „Jonavos Triobet SŠC“ ekipa mažino taškų skirtumą kiek buvo įmanoma. Įpusėjus kėliniui, J.Kačerauskienės dėka, svečių ekipa taškų skirtumą sumažino iki minimalaus (35:34). Iki kėlinio pabaigos buvo mesta daug netaiklių metimų, todėl rezultatas neženkliai padidėjo, o taškų skirtumas padidėjo iki 2 taškų, šeimininkių „SKK Komandos“ naudai.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo rezultatyvesniu šeimininkių žaidimu ir taip tęsėsi pusę kėlinio. Deja, pradėjus „SKK Komandai“ džiaugtis, penktąją kėlinio minutę, „Jonavos Triobet SŠC“ komanda pradėjo griausmingą varžovių antpuolį taiklių dvitaškių, tritaškių ir baudų metimų serija. N.Kasperavičiūtės ir J.Kačerauskienės dėka, rezultatas iki pat rungtynių pabaigos kardinaliai pasikeitė ir taškų skirtumas sumažėjo iki minimalaus. Taiklus svečių ekipos žaidėjos A.Krušinskaitės tritaškis paženklino rungtynių baigtį – 58:57, per plauką laimėjusios, „SKK Komandos“ naudai.

SKK "Komanda" be jokio vargo nugalėjo "KTU" ekipą (2011 vasario 17 d., ketvirtadienis, 19:10 val.)"KTU" tik po atkaklios kovos įveikė "Jonavos Triobet - SŠC" merginas (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 20:49 val.)"KSM Aisčiai 94" pralaimėjo Jonavos "Triobet" ekipai (2011 sausio 31 d., pirmadienis, 20:36 val.)"Dailiosios" lygos "Iššūkio" taurę iškovojo "Jonavos Triobet - SŠC" komanda (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:21 val.)Triuškinanti "SKK Komandos" pergalė (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 20:22 val.)"SKK Komanda" išsilaikė "Dailiosios lygos" karalienių soste dar vieneriems metams (2011 gegužės 09 d., pirmadienis, 21:55 val.)Jonavos "Triobet - SŠC" sutriuškino "Rūdupis - Aušra" ekipą ir pateko į finalą (pagerinti 8 lygos rekordai ! ) (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:40 val.)Triuškinančiu 39 taškų skirtumu laimėjo "SKK komanda" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 23:02 val.)