KTU vs KAUNAS "AISČIAI" - 3 (40:70)"DAILIOJI" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ KTU chemijos fakulteto sporto salė, Radvilėnų pl. 19, Kaunas LT-50254

"Dailiojoje" lygoje Kaunas "Aisčiai" - 3 lengvai įveikė "KTU"

2010 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 19:47 val., peržiūros: 5319
Vasario 4 dieną, ketvirtadienį, KTU chemijos fakulteto sporto salėje, įvyko “Dailiosios” lygos varžybos. Aištės šeimininkės „KTU“ priėmė svečių komandą Kauno „Aisčiai“ – 3. „KTU“ iki šių varžybų buvo laimėję vieną susitikimą, Kauno „Aisčiai“ – 3 krepšininkės buvo patyrusios vieną nesėkmę. Pirmo ketvirčio pirmoje pusėje geriau žaidė „KTU“, bet kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidė Kauno „Aisčiai“ – 3 krepšininkės, kurios po pirmo kėlinio pirmavo vienu tašku (12:13). Antrame ketvirtyje nesulaikomai žaidė svečių komandos žaidėjos. Jos kėlinį laimėjo rezultatu 11:30. Trečiame kėlinyje komandos žaidė lygiai, o Kauno „Aisčiai“ – 3 krepšininkėm pavyko išlaikyti įgytą nemažą pranašumą. Prieš paskutinį ketvirtį, komandas skyrė net 24 taškai. Per paskutinį kėlinį Kauno „Aisčiai“ – 3 dar labiau padidino persvarą ir nugalėjo rezultatu 40:70. Tai buvo pirmoji Kauno „Aisčiai“ – 3 komandos pergalė „Dailiojoje“ lygoje.

Varžybos prasidėjo nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes pirmame kėlinyje, po taiklaus svečių komandos žaidėjos I.Juozelėnaitės metimo, Kauno „Aisčiai“ – 3 išsiveržė į priekį rezultatu 2:4. Tada penkis taškus be atsako pelnė „KTU“ žaidėjos (7:4). Jom pavyko išlaikyti persvarą dar tris minutes – likus dviem su puse minutės „KTU“ pirmavo 10:7. Kėlinio pabaigoje Kauno „Aisčiai“ – 3 pasivyjo varžoves, o po taiklaus D.Sarkanaitės („Kauno „Aisčiai“ – 3“) dvitaškio metimo išsiveržė į priekį. Pirmas ketvirtis baigėsi rezultatu 12:13 svečių naudai.

Antro kėlinio pradžioje tritaškį pataikė „KTU“ žaidėja G.Pekarskytė, dvitaškį Kauno „Aisčiai“ – 3 žaidėja A.Kievišaitė ir rezultatas sužaidus dvi minutes buvo lygus. Netrukus, svečių komandos žaidėjos spurtavo rezultatu 0:7 (15:22). Sužaidus 7 minutes kėlinyje, komandas jau skyrė 15 taškų (16:31). Iki kėlinio pabaigos svečių komandos žaidėjom persvarą pavyko padidinti dar penkiais taškais. Po triuškinančiu rezultatu pasibaigusio kėlinio (11:30), Kauno „Aisčiai“ – 3 komanda pirmavo 20 taškų skirtumu (23:43).

Trečio kėlinio pradžioje komandom sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Trečią ketvirčio minutę „KTU“ komandos trenerė paprašė minutės pertraukėlės. Po jos „KTU“ žaidimo nepagerino. Sužaidus puse kėlinio komandas skyrė 21 taškas (28:49). Kauno „Aisčiai“ – 3 taškus rinko baudų metimais. „KTU“ žaidėjos besigindamos dažnai prasižengdavo, o svečių komandos žaidėjos baudų metimus metė gan taikliai. Likus trim minutėm iki ketvirčio pabaigos, po kelias minutes taškų pelnymo baudų metimais, Kauno „Aisčiai“ – 3 komandos žaidėjos padidino persvarą iki 26 taškų (28:54). Prieš paskutinė kėlinio minutę geriau sužaidė „KTU“ žaidėjos, sumažindamos persvarą iki 21 taško (34:55). Paskutinę kėlinio minutę taškus pelnyti pavyko tik Kauno „Aisčiai“ – 3 komandos žaidėjai A. Rastenytei. Taikliu tritaškiu ji padidino svečių persvarą iki 24 taškų (34:58).

Ketvirtame ketvirtyje nieko netikėto neįvyko. Ir toliau užtikrintai pirmavo Kauno „Aisčiai“ – 3. Kėlinys panašiai kaip ir pirmasis, vyko gan nerezultatyviai. Sužaidus puse kėlinio 38:64 pirmavo svečių komanda. Per antrą kėlinio pusę svečių komanda dar labiau padidino persvarą ir pelnytai nugalėjo rezultatu 40:70. Pagal daugelį statistikos rodiklių po varžybų priekyje buvo Kauno „Aisčiai“ – 3. Svečių komandos žaidėjos kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo rezultatu 41:61.

Kauno „Aisčiai“ – 3 trenerės komentaras: „Mes mokomės žaisti. Džiaugiuosi, kad pasiekėme pirmą pergalę.“ Paklausta, ar komanda žaidžia geriau nei ankstesnėse varžybose, trenerė atsakė: „Mes kiekvienose varžybose tobulėjame, o čia yra mergaitės po 15-16 metų. Mum čia varžybos tik į naudą. “

Rezultatyviausios žaidėjos

„Ktu“: V.Krasnickaitė 15, E.Navickaitė 7 (15 atk. kam.)

Kauno „Aisčiai“ – 3: E.Žilytė 20 (8 rez. perd., 30 naudingumo balų), M.Pociūnaitė 13 (18 atk. kam.), L.Stankevičiūtė 13
Vilniaus "DPV"nepagailėjo jaunųjų "Kaunas Aisčiai - 3" (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)SKK "Komanda" įveikė jaunąsias Kauno "Aisčiai" - 3 krepšininkes (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 21:26 val.)"KTU" KKL "Dailiojoje Lygoje" startavo sunkia pergale (2010 sausio 30 d., šeštadienis, 14:28 val.)"Dailiojoje" lygoje pirmą pergalę iškovojo "Jonavos SŠC" (2010 sausio 21 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)"Kaunas Aisčiai - 3" ekipa neturėjo didelio vargo prieš "Prienų Aušrą" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)Vilniaus "DPV" - "Dailiosios" lygos finale (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)"SKK Komanda" antrojoje susitikimo dalyje palaužė "KTU" merginas (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 21:05 val.)"Dailiojoje" lygoje pergalę iškovojo "KTU" komanda, nugalėjusi "Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinę" (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 17:05 val.)Jonavos "SŠC" laimėjo mažąjį "Dailiosios" lygos finalą (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 22:37 val.)Prienų "Aušrai" nepavyko iškovoti pirmosios pergalės (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 19:26 val.)