KAUNO SRC vs BC GAZUOTAS PIENAS (75:67)C lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

Pirmavę net 24 taškų skirtumu, bet juos iššvaistę nugalėjo tik 8 taškų persvara "Kauno SRC"

2011 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 23:57 val., peržiūros: 5005

Kovo 31 dieną, 21.30 val., "Kauno kolegijos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komandos "Kauno SRC" ir BC "Gazuotas pienas". Nuo pat rungtynių pradžios "Kauno SRC" krepšininkai visą varžybų laiką buvę priekyje ir susikrovę net dvidešimt keturių taškų persvarą nesugebėjo jos išlaikyti iki rungtynių pabaigos ir nugalėjo tik aštuonių taškų skirtumu [75:67].

Rungtynių pradžioje atkovoję pirmajį kamuolį ir taikliu dvitaškiu metimu užbaigę pirmąją ataką iškart į priekį išsiveržė šeimininkai, "Kauno SRC" krepšininkai, tačiau svečiai, BC "Gazuotas pienas" komanda, jiems taip pat atsakė taikliu dvitaškiu. Tuomet sekė šeimininkų trumpa sėkminga atkarpėlė, per kurią buvo pataikyti du tritaškiai metimai ir dvitaškis, taip šeimininkai įgijo aštuonių taškų persvarą. Pirmajame kėlinuke abi komandos daug kartų klydo, nes abi jos stengėsi žaisti greitą žaidimą. Tačiau šeimininkai atkovojo beveik du kartus daugiau kamuolių bei išprovokavo daugiau pražangų, todėl, nors ir iki kėlinuko pabaigos svečiams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, šeimininkai išlaikė pranašumą savo pusėje. Antrajame ketvirtyje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau šeimininkai buvo tikslesni bei nusiimdami daugiau kamuolių po netaiklių metimų sugebėjo dvigubai padidinti savo persvarą prieš varžovus. Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo jau trylikos taškų skirtumu [41:28].

Po ilgosios pertraukos prasidėjo dar atkaklesnė kova aikštelėje. Šeimininkai stengėsi kiek galėdami labiau atitrūkti nuo priešininkų ir viduryje kėlinuko jiems tai buvo puikiai pavykę padaryti, didžiausia jų persvara buvo dvidešimt keturi taškai ir jei ne viena priešininkų pataikyta bauda bei taiklus tritaškis prieš pat kėlinuko pabaigą jie ją būtų ir atsinešę paskutiniajam kėliniui. Taigi svečiams pavykus šiek tiek sumažinti atsilikimą skirtumas tarp komandų buvo devyniolika taškų. Ketvirtajame kėlinuke abi komandos atidavė paskutines jėgas, todėl žaidimas vyko taškas į tašką. Likus vos kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos skirtumas tarp komandų buvo tie patys devyniolika taškų. Tačiau svečių labai sėkminga atkarpa visiškai sutrikdė tiek šeimininkų gynybą tiek ir jų puolimą. Per kelias minutes svečiai sugebėjo įmesti trylika taškų ir sušvelninti atsilimą iki šešių taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis šeimininkai dar sugebėjo pataikyti dvitaškį, kuris neženkliai padidino jų persvarą. Rungtynės baigėsi "Kauno SRC" krepšininkų išbarstytais taškais tik aštuonių taškų skirtumu [75:67].

Trenerių komentarus žiūrėkite video skiltyje.

"Kauno SRC": Laimonas Garnelis 22 (5 išpr. pražangos), Povilas Glaniauskas 16, Karolis Gailiūnas 16, Vitalius Mockus 10 (9 rezult. perdavimai), Andrius Bubelis 6 (12 atk. kamuolių, 6 išpr. pražangos).

BC "Gazuotas pienas": Mantas Gasperavičius 22 (12 atk. kamuolių, 11 išpr. pražangų), Mantvydas Balčiūnas 20, Antanas Kučikas 12, Tomas Bumbulevičius 7 (5 rezult. perdavimai).

"Renversa" lengvai nugalėjo Kauno "SRC" (2011 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)"Gazuotas pienas" sugebėjo išplėšti pergalę prieš "Koluną" (2010 lapkričio 16 d., antradienis, 22:57 val.)"Ragai" privertė pasiduoti "Kauno SRC" ekipą (2011 kovo 20 d., sekmadienis, 22:01 val.)BC "Gazuotas Pienas" po atkaklios kovos turėjo pripažinti KM "Tornado -92" pranašumą (2011 kovo 18 d., penktadienis, 23:22 val.)"BC Gazuotas Pienas" nepasigailėjo savo varžovų (VIDEO) (2010 spalio 29 d., penktadienis, 21:18 val.)Puikus pirmasis kėlinukas leido "BC Gazuotas Pienas" komandai pasiekti pergalę (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:47 val.)"Akademija" svečiuose nesunkiai įveikė "Gazuotą pieną" (2011 kovo 04 d., penktadienis, 21:59 val.)Atkakliose ir gražiose varžybose "Onyx & Gamteka.lt" įveikė Kauno "SRC" komandą (2011 sausio 13 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)"Gazuotas pienas" po atkaklios kovos palaužė "Šlienavos Nano" komandą (2010 lapkričio 13 d., šeštadienis, 17:43 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė BC "Gazuotas Pienas" (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 21:54 val.)