ICE vs EKODORA & FSM (38:65)C lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 balandžio 03 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Ekodora & FSM" komanda 27 taškų skirtumu nušlavė "Ice" ekipą

2011 balandžio 03 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 4369

Balandžio 3 dieną, 19.45 val., "Kuprevičiaus vidurinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komandos "Ice" ir "Ekodora & FSM". Išsiveržę rungtynių pradžioje "Ekodora & FSM" krepšininkai visą varžybų laiką buvo priekyje ir varžyboms artėjant link pabaigos pastoviai didino savo atitrūkimą, todėl susikrovę didžiųlę net dvidešimt septynių taškų persvarą nugalėjo rezultatu [38:65].

Rungtynių pradžioje pirmieji kamuolį atkovojo svečiai, "Ekodora & FSM" krepšininkai, tačiau jie nesugebėjo savo pirmosios atakos užbaigti pelnydami taškus, užtat atkovoję kamuolį šeimininkai, "Ice" krepšininkai, tai padarė pataikydami taiklų dvitaškį. Tai buvo pirmasis ir vienintelis kartas per visas rungtynes, kai šeimininkai buvo priekyje. Iškart po jų taiklaus metimo svečiai atsakė atkarpa 11:0 ir taip nesunkiai išsiveržė į priekį devynių taškų skirtumu. Šeimininkai atakavo varžovų krepšį labai netaikliai, tik maža dalis jų metimų pasiekė tikslą, be to, jie per kėlinuką atkovojo tik keturis kamuolius, o tuo tarpu varžovai tris kartus daugiau. Kėlinukas baigėsi dešimties taškų pervara svečių komandos naudai. Antrajame kėlinuke sėkmingiau startavo šeimininkai, kurie pataikė iš eilės du tolimus metimus ir dar baudos metimą, o priešininkai tik dvitaškį, taip šeimininkai buvo prisiviję varžovus iki keturių taškų skirtumo, tačiau labai trumpam. Svečiai kėlinuko pabaigą sužaidė sėkmingiau ir ne tik atlošė turėtus taškus po pirmojo kėlinuko, bet ir dar padidino bendrą atitrūkimą. Antrajame kėlinyje šeimininkai vėl pralošė kovą dėl atšokusių kamuolių, todėl svečiai tuo pasinaudojo. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo [15:28].

Po ilgosios pertraukos žaidimas tęsėsi. Šiame ketvirtyje šeimininkai pataikė tik vieną dvitaškį metimą, o visus kitus taškus pelnė baudų metimais. Deje, baudos neišgelbėjo komandos. Svečiai žaisdami labai kovingai ir diktuodami savo taisykles aikštelėje buvo nesustabdomi, todėl dar labiau padidino savo persvarą. Pagrindinė šeimininkų problema, jų netaiklus pataikymas į krepšį. Taigi sužaidus tris kėlinukus svečiai dar labiau išsiveržė ir dabar turėjo jau devyniolikos taškų persvarą. Ketvirtasis kėlinukas jau nieko nebelėmė. Šeimininkų krepšininkai buvo psichologiškai palaužti, neatsirado nė vieno žaidėjo, galėjusio užvesti komandą ir be vargo pelnyti taškus. Iki pat varžybų pabaigos šeimininkams nepavyko surengti nė vienos sėkmingos ir rezultatyvios atkarpos, todėl jie privalėjo pripažinti triuškinamą priešininkų pergalę. Varžybos baigėsi rezultatu [38:65].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog tokio žaidimo ir tokios pergalės mes tikėjomės pirmosiose varžybose, tačiau mums nepavyko. Norėjome įrodyti, jog esame stipresni, todėl labai stengdamiesi žaisti kovojome iki galo ir nenusileisdami pasiekėmė savo užsibrėžtą tikslą.

Pralaimėjusios komandos treneris pirmiausia sveikino priešininkus su pergale. Tuomet paminėjo, jog jo komanda išties buvo silpnesnė, tačiau džiaugėsi už krepšininkus, kovojusius iki galo ir garbingai pralaimėjusius.

"Ice": Aurimas Dervinskas 9, Eimantas Daunora 8 (7 išpr. pražangos), Kęstutis Petrauskas 8, Robertas Petrolis 4 (11 atk. kamuolių).

"Ekodora & FSM": Dmitrij Koblinec 20, Erikas Slabačiauskas 10, Rytis Adžgauskas 9, Tomas Čerba 8 (5 išpr. pražangos), Giedrius Jevstignejevas 1 (10 atk. kamuolių).

"Ekodora & FSM" 35 taškų skirtumu įveikė "Šlienavos Naną" (2011 vasario 01 d., antradienis, 22:15 val.)"Ekodora & FSM" rungtynių pabaigoje palaužė "Kauno" ekipą (2011 sausio 16 d., sekmadienis, 21:38 val.)"Ekodora & FSM" nušlavė nuo kelio "BPG & Bangos" ekipą (2011 vasario 08 d., antradienis, 21:58 val.)"Ekodora & FSM" tik ketvirtajame kėlinyje palaužė "KM Tornado - 92" jaunimą (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Ekodora & FSM" sutriuškino savo varžovus (du nauji rekordai) (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Ekodora & FSM" nesunkiai nugalėjo varžovus (2010 lapkričio 07 d., sekmadienis, 19:42 val.)"Ekodora & FSM" pasipriešinimo sulaukė tik pirmame kėlinuke (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 23:03 val.)"Ekodora & FSM" negailestingai sutrypė "Libora" ekipą ir D.Koblinec 55 taškai! (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)"Ekodora & FSM" pasiekė nelengvą pergalę (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 21:38 val.)"Ekodora & FSM" ir vėl pasiekė triuškinamą pergalę (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 20:00 val.)