KOLPINGO KOLEGIJA vs BC ŠERNAI (84:70)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 04 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J.Ralio vidurinė mokykla, Žeimių g. 20, Jonava LT-55125

"Kolpingo Kolegija" pratęsime laimėjo prieš BC "Šernai"

2011 kovo 04 d., Penktadienis, 22:52 val., peržiūros: 3670

Penktadienį, Kovo 4 dieną, 20:15 val., Jonavoje, "J.Ralio" vidurinės mokyklos sporto salėje, "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse, šeimininkai "Kolpingo Kolegija" pasitiko svečius BC "Šernai" ekipą.
Pagrindinius keturis ketvirčius pabaigę lygiosiomis, "Kolpingo Kolegija" pratęsimo metu nugalėjo BC "Šernai" ekipą rezultatu 84:70

Žaidimas prasidėjo taikliu, šių rungtynių rezultatyviausio žaidėjo A.Geišos dvitaškiu. Tačiau BC „Šernai“, iš eilės sumetė 3 taiklius dvitaškius (V.Čibirka, S.Vėdaras) ir trečiąją pirmojo kėlinio minutę, M.Kižauskui pataikius iš trijų taškų zonos, nuo „Kolpingo Kolegijos“ atsiplėšė 7 taškais (2:9). Įpusėjus ketvirčiui, BC „Šernai“ išlaikė atstumą ir vis dar pirmavo 5 taškais (8:13). 8-ąją kėlinio minutę „Šernų“ žaidimas įsibėgėjo ir taikliais A.Kučinovo bei E.Plentos dvitaškiais jie jau lenkė šeimininkus 12 taškų (13:25). Kėlinys baigėsi dviem taikliais, šeimininkų atstovo, A.Geišos baudos metimais, rezultatu 15:25.

Antrąjį ketvirtį abidvi komandos pradėjo apyligiai. Dar 4 kėlinio minutę, ekipoms pasidalinus taškus apylygiai, rezultatas buvo 21:32. Tačiau 6-ąją kėlinio minutę, po taiklaus A.Geišos baudos metimo, „Kolpingo Kolegija“ pradėjo triuškinti BC „Šernus“. Iki pat kėlinio pabaigos, šeimininkai į savo krepšį nepraleido nei vieno kamuolio. Tuo metu patys, 4-iais taikliais dvitaškiais ir 4 pataikytais baudų metimais, kėlinio pabaigoje, pelnė 12 taškų ir rezultatą išlygino – 36:36.

Po ilgosios pertraukos, žaidimas vyko lėtai, tačiau šeimininkai „Kolpingo Kolegija“, kėlinį pradėjo gana sėkmingai. A.Geiša, 3 kėlinio minutę įmetė 2 taiklius baudos metimus ir dar vieną dvitaškį, taip padidindamas taškų persvarą iki 6 (42:36). Tačiau po jo pasirodymų BC „Šernai“ „atsigavo“ ir vėl pradėjo žaisti. Įpusėjus ketvirčiui, M.Kižauskas įmetė taiklų tritaškį ir persvarą sumažino (42:39). Iki pat galo pasižymėjo taiklus baudų metikas, BC „Šernai“ ekipos kapitonas, P.Juchnevičius. Sumetęs 4 taiklius baudos metimus ir dvitaškį, P.Juchnevičius netik sumažino šeimininkų persvarą, o netgi padidino ją 2 taškais savo komandos naudai (48:50).

Ketvirtąjį kėlinį „Kolpingo Kolegija“ pradėjo labai sėkmingai ir toliau tęsė savo taiklių baudų ir dvitaškių metimų seriją. Iki pat 5 minutės, ypatingai pasižymėjo šeimininkų žaidėjas A.Geiša. 5-ąją minutę, įmetęs 4 taiklius dvitaškius, jis taškų persvarą pakreipė „Kolpingo Kolegijos“ ekipos naudai (58:56). Tuomet sekė pora taiklių V.Šiupinio dvitaškių, po kurių pagaliau atsigavo ir BC „Šernai“. 7-ąją kėlinio minutę M.Kižauskas pataikė į krepšį iš dviejų taškų zonos ir taip, simboliškai, pradėjo BC „Šernų“ savotišką „kerštą“. Taikliais dvitaškiais ir M.Diačenko tritaškiu, svečiai prisivijo priešininkus. Paskutiniąją sekundę, BC „Šernų“ atstovas M.Kižauskas, įspūdingai „įdėjęs“ į krepšį ir kartu prasižengęs, savo taikliu baudos metimu išlygino rezultatą ir taip iškovojo „Šernams“ antrą šansą per pratęsimą (68:68).

Pratęsimas iškart prasidėjo taikliu A.Daubaro tritaškiu ir „Kolpingo Kolegijos“ aktyviu ir rezultatyviu žaidimu. Nepraleidę į krepšį nei vieno priešininko metimo, šeimininkai iki pat 5 minutės sugebėjo surinkti 16 taškų persvarą (84:68). BC „Šernų“ žaidėjas E.Plenta, paskutiniąją minutę įmetė 2 taškus ir taip užbaigė rungtynes rezultatu 84:70, šeimininkų „Kolpingo Kolegija“ naudai.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Kolpingo Kolegija: Arvydas Geiša (34), Aldas Daubaras (23), Martynas Lavrentjevas (12)

BC Šernai: Marius Kižauskas (24), Paulius Juchnevičius (13), Vilius Čibirka (8)

"Greičio juosta" nesugebėjo pasipriešinti "BC Šernams" (2010 spalio 29 d., penktadienis, 21:22 val.)"Koluna" po atkaklios kovos nusileido BC "Sernai" ekipai (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"KM Tornado-92" po inirtingos kovos palaužė "Kolpingo kolegija" pasipriešinimą (2010 spalio 27 d., trečiadienis, 20:34 val.)"Kolpingo kolegija" galingai sužaidė antrąją rungtynių pusę ir iškovojo pergalę (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:49 val.)"BC Šernams" pavyko išnešti sveiką kailį prieš "Šlienavos Naną" (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 01:02 val.)Paskutinėmis minutėmis "Kolpingo Kolegija" nugalėjo "ECCUA" ketvirtuką (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 21:57 val.)"SK Neveronys" patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės (2010 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:39 val.)"Vaišvydava" be didesnių sunkumų susitvarkė su BC "Šernais" (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 00:05 val.)Antroje varžybų pusėje "Šernai" įveikė "Ice" (2011 kovo 20 d., sekmadienis, 22:50 val.)Kovoje kaip kare nugalėjo "Kolpingo Kolegija" (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 22:19 val.)