KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs SPARTA (44:58)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 25 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Sparta“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (video)

2010 sausio 25 d., Pirmadienis, 19:14 val., peržiūros: 6338

Šiandien (sausio 25 d.) KTK sporto salėje vyko C lygos varžybos tarp aikštelės šeimininkų – „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkų ir aikštelės svečių – „Spartos“ komandų. Rungtynėse dominavo svečiai, tik paskutiniame rungtynių kėlinyje aikštelės šeimininkai parodė charakterį ir priartėjo prie pabėgusių varžovų, tačiau jiems neužteko nei laiko, nei jėgų persverti rezultatą ir „Sparta“ šventė pergalę rezultatu 44-58.

Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo „Sparta“ ir per pirmąsias minutes jie jau pirmavo rezultatu 0-8. Tik po M. Ignatavičiaus taiklaus dvitaškio aikštelės šeimininkai pabudo ir pradėjo rinkti taškus. Svečiai atakavo lygiai taip pat sėkmingai ir neleido „Kauno technikos kolegijos“ komandai net priartėti. Nors ir kėlinį sėkmingiau pabaigė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkai, tačiau vistiek pirmąjį kėlinį laimėjo svečiai, rezultatu 12-17.

Antasis rungtynių kėlinukas, kaip ir pirmasis nebuvo labai greitas. "Sparta" demonstravo puikų žaidimą ir po A. Kilo dvitaškio įgyjo dviženklį pranašumą. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 20-33.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje buvo lygiai toks pats, kaip ir pirmuosiuose kėliniuose. Abi komandos žaidė labai panašų, letą krepšinį, tačiau visgi laikliau krepšį atakavo aikštelės svečiai ir po R. Dabašinsko tritaškio įgyjo net 16 taškų pranašumą 28-44, tokiu rezultatu baigėsi trečiasis rungtynių kėlinys.

Ketvirtame rungtynių kėlinyje iniciatyvos ėmėsi M. Nemartavičius ir „Kauno technikos kolegijos“ komandos kapitonas – D. Židonavičius, kurie surengę kelias sėkmingas atakas, sumažino svečių pranašumą iki 36-46. „Sparta“ nė negalvojo leisti pasinaudoti priešininkams išaugusių jų pasitikėjimu savo jėgomis ir po kelių žudikiškų tritaškių vėl atgavo turėtą pranašumą, tad šis šeimininkų komandos nedidelis spurtas, nedavė vaisių ir pergalę, rezultatu 44-58 šventė "Sparta".

Po rungtynių "Spartos" komandos krepšininkai džiaugėsi pelnyta pergale, "Kauno technikos kolegijos" trenerė buvo nusivylusi nesėkmingomis rungtynėmis.

"Ekodora" be gailesčio sutriuškino "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkus (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 19:13 val.)"Baltvesa" nugalėjo "Kauno technikos kolegija" penketuką 58 taškų skirtumu (2010 vasario 06 d., šeštadienis, 18:09 val.)„Sparta“ nepaliko vilčių „Kolpingo kolegijai“. (2010 kovo 04 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)“Sparta” nesigailėjo „Ragų“ komandos (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)Kauno technikos kolegija palaužė svečius iš Girionių (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 19:48 val.)"Krepšinis.net" įveikė Kauno technikos kolegiją (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 19:01 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Krepšinis.net“ ekipą (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 22:26 val.)"Kauno technikos kolegija" pergalę iškovojo paskutinėmis rungtynių akimirkomis (2010 sausio 18 d., pirmadienis, 18:52 val.)Permainingoje kovoje "Kauno techniko kolegija" įveikė "Ragai" penketuką (2010 kovo 03 d., trečiadienis, 19:09 val.)"Kauno technikos kolegija" po atkaklios kovos palaužė "Statybų viziją & LVA" (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 19:39 val.)