UNITED vs KAUNO SRC - 2 (111:82)C LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2010 kovo 27 d., Šeštadienis, 18:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Magiškasis „United“ trejetas komandai nulipdė kelią į pusfinalį

2010 kovo 27 d., Šeštadienis, 22:49 val., peržiūros: 4810
Šeštadienio vakarą Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko pirmosios „C“ lygos ketvirtfinalio varžybos tarp „United“ (šeimininkai) ir „Kauno SRC – 2“ (svečiai). Visas keturiasdešimt minučių abi komandos demonstravo itin aukšto lygio žaidimą. Pirmajame kėlinyje ekipos rungtyniavo taškas į tašką. Antrojo kėlinio viduryje šeimininkai spurtavo ir pabėgo nuo varžovu.Trečiame kėlinyje komandas jau skyrė 20 taškų , tačiau aikštėje vyko labai įtempta kova.Paskutiniame kėlinyje komandos ir toliau nemažino tempo ir susirinkusiems žiūrovams demonstravo ypatingo grožio žaidimą. Rungtynės pasibaigė 111:82 (23:18, 31:14, 31,26:23). „United“ pusfinalyje bandys atsirevanšuoti reguliariojo sezono skriaudikų „Baltvesos“ ekipai.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių laimėtu ginčo kamuoliu.Pirmosios minutės sėkmingesnės buvo svečių ekipai. Jiems pirmiesiems pavyko atidaryti savo taškų sąskaitą.Tačiau ilgai šios persvaros išlaikyti nepavyko.Ketvirčio viduryje rezultatas vėl buvo lygus (9:9). Įpusėjus ketvirčio laikui „United“ savo persvarą padidino iki 7 taškų (21:14). Iki kėlinio pabaigos ekipos pasikeitė dar keliomis rezultatyviomis atakomis. Pirmosios dešimt pasibaigė rezultatu 23:18.

Antrajame kėlinyje „Kauno SRC – 2“ sugebėjo persverti rezultatą ir įgyti minimalią persvarą (27:28). Deja tai buvo paskutinis kartas kai svečių ekipa turėjo pranašumą savo pusėje. Spurtavę 19:2 „United“ susikrovė aštuoniolikos taškų persvarą (48:30). Per likusį laiką šeimininkai iniciatyvos iš savo rankų neišleido ir prie savo persvaros pridėję dar keturis taškus į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 22 taškų pranašumą 54:32.

Po ilgosios pertraukos svečiai sugebėjo šiek tiek priartėti (63:46). Atlikę keletą keitimų „United“ vėl sužaidė sėkmingą atkarpą ir susikrovė 31 taško persvarą (77:46). Ketvirtį rezultatyviau užbaigė svečiai. Sustabdę įsibėgėjusį varžovų puolimą „Kauno SRC – 2“ savo deficitą sumažino iki 26 taškų 85:59.

Paskutiniame ketvirtyje abi komandos nebuvo linkusios atsipalaiduoti. „United“ komandos tikslas buvo išlaikyti didesnį nei 20 taškų pranašumą.Ketvirčio viduryje ši užduotis pasidarė labai reali , kai jų pranašumas šoktelėjo iki 32 taškų. Svečiai dar bandė sumažinti skirtumą tolimais metimais , tačiau tik keletas jų pasiekė tikslą. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 111:82.

“United“ treneris po varžybų nuo komentarų susilaikė , tačiau neslėpė džiaugsmo dėl laimėtų varžybų.

"United" : R.Simanavičius 38 , M.Gelažnikas 35 (17 atk.kam) , L.Vėlavičius 17.
„Kauno SRC – 2“ : L.Garnelis 26, K.Gailiūnas ir V.Viskontas po 16 , R.Matuzas 13 (10 atk.kam).

“United” pergalingai pradėjo antrąjį ratą. (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 16:23 val.)Nervingose varžybose „United“ nesunkiai iškovojo pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 22:25 val.)"United" tik per didelius vargus pateko į C lygos finalą (2010 balandžio 10 d., šeštadienis, 18:15 val.)"United" turėjo gerokai pavargti dėl pergalės (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 15:36 val.)„United“ tik po sunkios kovos palaužė „Kėdainius“ (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 21:30 val.)„United“ tik paskutinėmis pratęsimo sekundėmis palaužė „Tauvega“ (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 16:30 val.)"United" be pasigailėjimo sumindė "Grizlius" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 14:36 val.)“Akis” nesugebėjo pasipriešinti “United” komandai (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:41 val.)“United” nepasigailėjo “Colts” ekipos (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 16:46 val.)"United" vienu žingsniu priartėjo prie finalo (2010 balandžio 08 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)