LIBORA vs KĖDAINIAI (72:88)C LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 kovo 17 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

"Kėdainiai" prieš atsakomąsias aštunfinalio varžybas įgijo 16 taškų pranašumą

Vienas iš nugalėtojų lyderių
2010 kovo 17 d., Trečiadienis, 22:36 val., peržiūros: 3270
Trečiadienį, Kovo 17 dieną, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Iššūkio“ taurės atkrintamosios varžybos. Jose aikštės šeimininkai „Libora“ priemė svečius „Kėdainiai“. Šiame sezone šios komandos jau buvo susikovusios du kartus bei pasidalino po vieną pergalę. Atkrintamosiose varžybose tai buvo pirmos „Liboros“ ir „Kėdainių“ varžybos. Pirmame kėlinyje vyko atkakli kova. Sužaidus pirmą ketvirtį nei vienai komandai atitrūkti nepavyko (18:20). Antrame kėlinyje geriau žaidė „Kėdainiai“, vienu metu padidinę persvarą iki 13 taškų. Trečias ketvirtis vyko ypač rezultatyviai, o po jo jau 20 taškų pranašumą turėjo „Kėdainiai“. Visgi „Libora“ varžovam persvaros daugiau padidinti neleido ir varžybos baigėsi rezultatu 72:88. Prieš atsakomąsias varžybas „Kėdainiai“ turi 16 taškų pranašumą bei neblogas galimybes patekti į „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalį.

Pirmus penkis taškus varžybose pelnė „Kėdainiai“ (0:5). Netrukus R.Katinas („Libora“) ir R.Petrolis („Libora“) pelnė dvitaškius bei sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (4:5). Sužaidus tris minutes, po taiklaus A. Keršio („Libora“) tritaškio metimo, rezultatas tapo lygus (7:7). Tada taikliu tolimu metimu persvarą svečiam sugrąžino K.Zinkus (7:10). Ketvirtą varžybų minutę pirmos minutės pertraukėlės varžybose paprašė „Libora“. Sugrįžę į aikštę krepšininkai ir toliau žaidė lygiai. Nei vienai komandai atitrūkti nepavyko, o sužaidus beveik septynias minutes rezultatas vėl buvo lygus (14:14). Nors aštuntą varžybų minutę M. Šumlinsko („Libora“) dvitaškis į priekį išvedė šeimininkus, kėlinį keturiais taškais be atsako baigė „Kėdainiai“. Sužaidus pirmą ketvirtį dviejų taškų pranašumą turėjo svečiai.

Antro kėlinio pirma „Liboros“ ataka baigėsi išprovokuota pražanga. Abu baudų metimus pataikė G.Mickevičius (18:18). Netrukus tris dvitaškius be atsako pataikė „Kėdainių“ žaidėjai, bei sužaidus dvi minutes kėlinyje pirmavo šešiais taškais (18:24). „Liboros“ kapitonas M.Šumlinskas taikliu tolimu metimu per puse sumažino „Kėdainių“ persvarą (21:24). Prasidėjus penktai varžybų minutei, rezultatas buvo 25:28. Dvi minutes komandom nepavyko pelnyti taškų, o aštuntą varžybų minutę du dvitaškius svečių komandai pataikė L.Valuckas ir M.Šležys (25:32). Nors po taiklaus T. Klimavičiaus („Libora“) dvitaškio komandas skyrė tik trys taškai, per paskutines dvi kėlinio minutes „Libora“ taškų nepelnė, o „Kėdainių“ žaidėjai L.Valuckas ir T.Lukoševičius pataikė po tritaškį. Sužaidus puse varžybų devinių taškų pranašumą turėjo „Kėdainiai“ (29:38).

Trečio ketvirčio pradžioje V.Sindaras („Libora“) sumažino persvarą iki septynių taškų (31:38), o kurį laiką svečių persvara svyravo nuo septynių iki devynių taškų. Sužaidus dvi minutes, rezultatas buvo 35:42. Minutės atkarpą rezultatu 0:5 laimėjo „Kdainiai“ bei padidino savo pranašumą iki 12 taškų (35:47). Sužaidus beveik penkias minutes komandas skyrė 11 taškų (39:50), o minutės pertraukėlės paprašė „Libora“. „Liboros“ žaidimas ir toliau negerėjo, todėl dar po minutės su puse „Libora“ vėl paprašė minutės pertraukėlės. Po 12 iš eilės L. Valucko („Kėdainiai“) pelnytų taškų, svečių pranašumas išaugo iki 18 taškų (44:62). Nors M. Šumlinskui („Libora“) pavyko persvarą sumažinti dviem taškais, netrukus šešis taškus be atsako pelnė „Kėdainiai“ (46:68). Per paskutinę kėlinio minutę šeimininkai sumažino svečių persvarą dviem taškais (50:70).

Ketvirtą kėlinį spurtu 13:3 pradėjo „Libora“ ir sužaidus puse kėlinio jau atsilikinėjo tik 10 taškų (63:73). Daugiau sumažinti persvaros svečiai neleido, ir po septynių iš eilės M. Dilio pelnytų taškų „Kėdainių“ persvara padidėjo iki 17 taškų (63:80). Iki kėlinio pabaigos buvo likę trys minutės. Paskutines tris minutesk omandos žaidė lygiai, o „Kėdainiai“ iškovojo pergalę rezultatu 72:88.
Po varžybų „Kėdainių“ treneris sakė: „Nepasiekėm tikslo savo, kurį buvom užsibrėžę šiom varžybom – laimėti 20 taškų, bet ką padarysi, turėsim dar Sekmadienį. Sekmadienį galim dar daugiau laimėti.“

„Kėdainiai“: L.Valuckas 30, M.Dilys 22 (10 atk. kam., 11 rez. perd., 36 naudingumo balai), T.Lukoševičius 17
„Libora“: M.Šumlinskas 20 (14 atk. kam.), A.Keršys 19, R.Petrolis 14
"Kėdainiai" ir antrą kartą nugalėjo "Liborą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Kėdainiai" po atkaklios kovos, svečiuose, įveikė "Liborą" (2010 kovo 03 d., trečiadienis, 23:17 val.)"Vaišvydava" užbombardavo varžovus tritaškiais ir iškovojo pergalę (2009 spalio 27 d., antradienis, 23:08 val.)"Kėdainiai" įveikė "Statybų viziją & LVA" (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 20:23 val.)Tik po pratęsimo "Kėdainiai" nugalėjo varžovus (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Kėdainiai" šventė pergalę svečių aikštelėje (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 19:00 val.)"Statybų vizija & LVA" atsirevanšavo "Kėdainiai" ekipai ir keliauja į kitą etapą (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Krepšinis.net" po sunkios kovos įveikė pogrupio autsaiderius (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:17 val.)"Kauno Technikos kolegija" tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 19:04 val.)"Libora" atsirevanšavo "Statybų vizijai & LVA" (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 19:06 val.)