KORYS - 2 vs KREPŠINIS.NET (71:74)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Po trijų nesėkmių "Krepšinis.net" iškovojo sunkią pergalę

Su kamuoliu nugalėtojų lyderis Tadas Gaurilčikas
2009 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 22:11 val., peržiūros: 5916

Šiandien, gruodžio 16d., VRM sporto salėje susitiko dvi C lygos komandos, šeimininkai "Korys – 2" priėmė svečius "Krepsinis.net". Rungtynės vyko kupinos intrigų, nors nuo pradžių pirmavo šeimininkai, jau antrajame kėlinyje į priekį įsiveržė svečiai. Tačiau taip komandos ir keitėsi pirmaudami tai viena tai kita. Rungtynių pabaigoje aikštelės šeimininkai turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, bet suklydo puldami ir dar gavo techninę pražangą. Realizavę vieną iš dviejų svečių komanda nugalėjo išvykoje po trijų pralaimėjimų rezultatu 71:74.

Pirmasis kėlinys prasidėjo atkovotu "korys – 2" ginčo kamuoliu bei pelnytais pirmais dvejais taškais. Sužaidus kelias minutes, kai rezultatas buvo lygus 7:7 aikštelės šeimininkai susikrovė 10 taškų pranašumą. O svečių pataikytas jau trečiasis A.Grigaičio tolimas metimas tik truputi sumažino taškų deficitą. Visgi kėlinio pabaigoje keturias baudas iš tiek pat galimų sumetė svečiai, o šeimininkai dar spėjo įmesti tritaškio metimą ir įgyti 10 taškų pranašumą bei laimėti kėlinį rezultatu 29:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų taikliais metimais, bet čia susiėmė svečiai ir net 4 minutes neleido priešininkams įmesti taškų. O per tą laiką spėjo sumesti net 14 taškų taip įsiverždami į priekį 4 taškais. Toliau aikštelė šeimininkai susiėmė ir parodė lygią kovą. Po tolimo taiklaus metimo šeimininkai persvėrė rezultatą minimaliu skirtumu 36:35. Visgi komandos dažnai klysdavo, bet tai nedarė įtakos rezultatui, kurio pirmaujanti komanda keitėsi dažnai, o pirmaudavo tik vos vienu taškeliu. Paskutinėmis sekundėmis maždaug 5 metrais nuo tritaškio linijos Gediminas Smuikys "korys – 2" krepšininkas pataikė tolimą metimą ir kėliniui pasibaigus pirmavo rezultatu 47:46.

Trečiasis ketvirtis rodė tikrą kovą krepšinio aikštelėje, dėl kiekvieno kamuolio žaidėjai griūdavo ir kovodavo. Sužaidus kelias minutes "krepsinis.net" kapitonas T.Gaurilčikas po 5 savo pelnytų taškų išvedė komandą į priekį. Nors ir sunkiai sekėsi komandoms pelnyti taškus, tačiau intriga neišblėso , įspūdingai metimą nublokavo svečių komandos krepšininkas M.Dimša. Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos taškus rinko tik nuo baudų linijos ir pasibaigus trečiajam ketvirčiui rezultatas buvo 65:61 aikštelės šeimininkų naudai.

Paskutiniame kėlinyje V.Litvaitis tik prasidėjus atakai iškart perėmė kamuolį iš aikštelės šeimininkų ir greitoje atakoje privertė prasižengti varžovus nesportine pražanga. Abi realizavęs baudas sumažino taškų skirtumą. Šis kėlinys buvo labai nerezultatyvus, labiau vyko gynybinė kova. Nuo 5 minutės komandoms taškus pavyko pelnyti tik baudos metimais. Komandas skyrė tai vienas ar du taškai, o per šį kėlinuką šeimininkams pavyko pelnyti tik 6 taškus, kurių visų autorius buvo komandos kapitonas L.Zvegas. Likus žaisti paskutines sekundes šeimininkai atsiliko vos dvejais taškais, o pagavus perdavimą M.Kemzūra sužingsniavo, prieštaraudamas arbitrams taip pat užsidirbo techninę pražangą. Tai gi rungtynės baigėsi rezultatu 71:74, nugalėjo "krepšinis.net" krepšininkai.

"Korys – 2": L.Zvegas (23 taškai ir 19 atk.k.) ir S.Skruodys (16 taškų).

"Krepšinis.net": A.Grigaitis (24 taškai), T.Gaurilčikas ir V.Litvaitis (po 14 taškų).

Po rungtynių pralaimėjusi komanda nepanoro komentuoti rungtynių, o nugalėtojai kalbėjo, jog ir tikėjosi sunkios kovosi, reikėjo atsigauti po pralaimėjimų, bet labai stengėmės ir iškovojome.

"Krepsinis.net" pasiekė nesunkią pergalę (2010 sausio 30 d., šeštadienis, 18:10 val.)Po intriguojančios ir nervingos pabaigos "Ice" iškovojo minimalią pergalę (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 20:50 val.)Statybų vizija & LVA“ iškovojo nesunkią pergalę (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:20 val.)Atkaklioje kovoje "Krepšinis.net" pasiekė pergalę svečiuose (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 21:28 val.)"Ice" iveikė "Krepšinis.net" ekipą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 00:02 val.)"Korys - 2" Birštone iškovojo užtikrintą pergalę (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:50 val.)"Prienų vėjas" palaužė "Krepšinis.net" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 23:35 val.)"Tauvega" varžybų pabaigoje palaužė "Krepšinis.net" komandą (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 22:04 val.)"Krepšinis.net" po sunkios kovos įveikė pogrupio autsaiderius (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:17 val.)"Krepšinis.net" tik per plauką išlaikė vadžias (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 20:43 val.)