ROBOTUKŲ ARMIJA vs SPORTO FĖJA & IVnet.lt (46:92)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

"Robotukų armija" beviltiškai pralaimėjo "Sporto Fėja & IVnet.lt"

2009 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 18:23 val., peržiūros: 5715

Sekmadienį,Kauno VDU Rasos gimnazijoje vykusiose rungtynėse, kuriose susitiko "Robotukų armija" ir "Sporto Fėja & IVnet.lt" ekipos, lengvą pergalę iškovojo svečiai – 46:92 (17:26, 12:21, 5:28, 12:17).

Pirmasis rungtynių kėlinys parodė, jog svečiai nusiteikę tik pergalei. Po spurto 0:7 įgytas 7 taškų pranašumas. Šeimininkai sunkiai rasdavo kelius link krepšio, todėl metė vien tritaškius, kurių pirmajame kėlinyje išmetė net 7. Svečiai ir toliau didino atotrūkį, kuris įpusėjus kėliniui siekė 12 taškų – 6:18. Po "Robotukų armijos" paprašytos minutės pertraukėlės pradėjo kristi ir dvitaškiai metimai. Arūnas Eitutis pelno septynis taškus iš eilės ir sumažina skirtumą iki 9 taškų – 17:26.

Antrasis rungtynių ketvirtis taip pat buvo sėkmingesnis svečiams. Sužaidus pusę antrojo kėlinio rezultatas – 25:36. Vėliau sekė puiki "Sporto Fėja & IVnet.lt" atkarpa 4:11, po kurios svečiai pirmavo 29:47. Antrajame kėlinyje puikų taiklumą rodžiusi "Sporto Fėja & IVnet.lt" (9/15 metimai iš žaidimo) įgijo 18 taškų pranašumą.

Antroji rungtynių pusė buvo pragaištinga šeimininkams, kurie tesugebėjo įmesti 17 taškų per du kėlinius. Trečiajame kėlinyje įmesti vos 5 taškai. Trečiasis ketvirtis prasidėjo atkarpa 0:16. Vėliau taškų badą nutraukė A.Eitutis, kuris buvo pastebimiausias "Robotukų armijos" žaidėjas. Po A.Eitučio dvitaškio šeimininkai pralaiminėjo 30:63. Po to sekė dar viena nesėkminga atkarpa 4:15, kurios metu "Sporto Fėja & IVnet.lt" įgijo 41 taško pranašumą – 34:45.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Ir toliau "Robotukų armijai" nesisekė pulti, o svečiai pradėjo demonstruoti, jog geba ne tik puikiai, tačiau ir gražiai žaisti. Gražus žaidimas pareikalavo aukų, po kelių nesėkmingų atakų skirtumas sumažejo iki 36 taškų – 43:79. Tačiau tai pajutę "Sporto Fėja & IVnet.lt" vėl padidino skirtumą ir laimėjo rungtynes - 46:92.

Nugalėtojų treneris rungtynes įvertino puikiai. Paklaustas apie asmeninį šio vakaro pasiekimą – 18 atkovotų kamuolių, teigė, jog tai nieko nuostabaus, esą jis visada tiek atkovoja. Pasak trenerio priešininkas buvo geras, tačiau kažkam turėjo nepasisekti.

Pralaimėjusiųjų treneris, kaip vieną iš pralaimėjimo priežąščių įvardijo nuovargį. Mat dieną prieš, komanda žaidė pokerį ir linksmai leido laiką. Taip pat nebuvo kelių pagrindinių žaidėjų. Apie žaidimo kokybę treneris neturėjo ką pasakyti, tiesiog pralaimėta daugiau nei dvigubai.

"Sporto Fėja & IVnet.lt" geriausiai žaidė: A.Navickas 18 taškų (100% taiklumas), G.Davidavičius 17 taškų (18 atk.kam), V.Šunokas 17 taškų.

"Robotukų armija": A.Eitutis 24 taškai 10 išprovokuotų pražangų.

"Vaišvydava" atsirevanšavo "Sporto Fėja & IVnet.lt" komandai (2010 vasario 23 d., antradienis, 22:40 val.)"ISM" rungtynių pabaigoje palaužė "Sporto fėja & IVnet.lt" krepšininkus (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:54 val.)"Ekodora" po pergalės prieš "Sporto fėja & IVnet.lt" išlieka nepralaimėjusi (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 22:50 val.)Triuškinantis ketvirtasis kėlinys atvedė "Sporto Fėja & IVnet.lt" į pergalę (2009 lapkričio 14 d., šeštadienis, 17:53 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo „Sporto Fėja & IVnet.lt“ komanda (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 22:34 val.)Rungtynėse, panašiose į "muštynes" nugalėjo "Sporto fėja&IVnet.lt" (2009 spalio 27 d., antradienis, 00:04 val.)Lengva "Robotukų armijos" pergalė (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 20:22 val.)"Robotukų armija" sugebėjo išsaugoti įgytą persvarą (2010 vasario 05 d., penktadienis, 22:08 val.)"Robotukų armija" rezultatyvumu nepasižymėjusiose rungtynėse įveikė "KK Snaiperiai" ekipą (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 17:45 val.)"Robotukų armija" reguliarųjį sezoną užbaigusi pergalę užsitikrino II-ą vietą pogrupyje (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 17:53 val.)