KAUNO SRC - 2 vs BPG & BANGA (83:58)C LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 kovo 14 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D.Poškos g. 22, Kaunas LT-44293

"Kauno SRC-2" eliminavo "BPG & Banga" ekipą, "C" lygos aštuntfinalyje

2010 kovo 14 d., Sekmadienis, 23:02 val., peržiūros: 4533
Vėlų sekmadienio vakarą, prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje, įvyko "C" lygos aštuntfinalio susitikimas, kuriame tarpusavio santykius aiškinosi "Kauno SRC-2" (šeimininkai) ir "BPG & Banga" (svečiai) ekipos. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę "Kauno SRC-2" krepšininkai, paskutinėmis rungtynių minutėmis įgijo dvidešimties taškų skirtumą. Tuomet, neatlaikė varžovų nervai ir kelios technines pražangos paskandino šansus pakovoti dėl teisės susigrumti antrąjį kartą. Šeimininkai nugalėjo 83:58 (24:14, 21:20, 21:17, 17:7) ir pateko į ketvirtfinalį.

Rungtynes geriau pradėjo "Kauno SRC-2", kuri po taiklių K.Gailiūno ir L.Garnelio metimų pirmavo (8:3). Neilgai trukus, "BPG & Banga" pavijo varžovą (10:9), tačiau šeimininkai greitai vėl įgijo saugesnę penkių taškų persvarą (17:12). "BPG & Bangai" dėka dviejų A.Bartkaus baudos metimų, pavyko sušvelninti skirtumą iki trijų, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai spurtavo (7:0) ir po dešimties minučių pirmavo – 24:14.

Antrajame ketvirtyje, maždaug apie pusę kėlinio išsilaikė panašus dešimties, vienuolikos taškų skirtumas. Tačiau kėliniui pasiekus antrąją dalį, "Kauno SRC-2" jau turėjo aštuoniolikos taškų persvarą (45:27). Visdėlto, daugiausiai A.Bartkaus pastangomis (BPG & Banga), svečiai sužaidė analogišką pirmajam kėliniui atkarpą (7:0) ir po dviejų kėlinių turėjo vienuolikos taškų deficitą (45:34).

Trečiąjį kėlinį agresyviau pradėjo "BPG & Banga" ekipą, kuri sumažino skirtumą iki šešių taškų (47:41). Dar prieš kelias minutes turėtas šeimininkų aštuoniolikos taškų pranašumas, išgaravo kaip vanduo. Visgi, šeimininkų treneris, A.Žadeikis, davė nurodymą spausti varžovus ir taktika pasiteisino. Per kelias akimirkas skirtumas šoktelėjo iki keturiolikos taškų (60:46). Nedaug skirtumas tepasikeitė ir skaičiuojant paskutiniąsias trečiojo kėlinio minutes (66:51).

Ketvirtasis kėlinys tapo lemtingu "BPG & Bangos" ekipai. Kėlinys buvo palyginus nerezultatyvus ir likus pusei minutės šeimininkai kėlinį laiminėjo (12:7). Būtent penkiais taškais padidinta persvara leido "Kauno SRC-2" ekipai padidinti bendrą skirtumą iki 20 taškų (78:58). G.Pečkaitis (BPG & Banga) likus 25s., metė tritaškį, tačiau metimas tikslo nepasiekė. Svečiams nieko neliko, kaip tik prasiženginėti prieš varžovą, tačiau "Kauno SRC-2" teturėjo dvi komandines pražangas. Rungtynių atomazga tapo A.Bartkaus pražanga, po kurios kilo daugiausiai aistrų ir emocijų, mat svečiai kategoriškai nesutiko su teisėjo sprendimu. Emocingai reagavęs M.Kerbelis (BPG & Banga), kuris dėl išnaudoto pražangų limito jau buvo palikęs aikštelę, komandos suoleliui uždirbo dar dvi technines pražangas. R.Matuzas (Kauno SRC-2) įgijo teisę mesti šešis baudos metimus, iš kurių penkis pataikė. Žinoma, šeimininkams dar atiteko kamuolys, kurį jie išlaikė iki pat finalinio rungtynių švilpuko ir šventė pergalę rezultatu (83:58).

"Kauno SRC-2" treneris, A.Žadeikis, po pergalės teigė, jog rungtynės buvo gražios, tačiau pačioje pabaigoje varžovams neatlaikė nervai, todėl galbūt šiuo dalyku jie ir nepapuošė rungtynių, buvome stipresni, varžovai gerai žaidė, tačiau jeigu vyrai nebūtų pasikarščiavę, galbūt nebutų dvidešimties taškų.

"Kauno SRC-2": R.Matuzas 26 (7 atk.kam), L.Garnelis 25 (14 išprov.praž), V.Bezurkovas 13 taškų.

"BPG & Banga": A.Bartkus 19 (13 atk.kam), M.Daraškevičius 14 taškų.
Kauno "SRC-2" po pratęsimo palaužė "BPG & Banga" ekipą (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 16:11 val.)"Kaunas" nelengvai palaužė "BPG & Banga" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:20 val.)"Kauno SRC-2" sutrypė "Akis" ekipą (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 20:41 val.)Kauno "SRC-2 namuose nepaliko vilčių "Studentija" ekipai (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:06 val.)Lengva "BPG & Banga" pergalė (2009 lapkričio 14 d., šeštadienis, 19:24 val.)Sunki "BPG-Banga" pergalė (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:32 val.)"Kauno SRC-2" iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 20:14 val.)"BPG & Banga" įveikė "Grizlius" (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 15:52 val.)"Ice" turnyrinėje lentelėje kopia virš "BPG-Banga" ekipos (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 18:10 val.)"Kauno SRC-2" po atkaklios kovos nusileido "Spartai" (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 23:20 val.)